counter
Alicja Nowy wpis

Myślę, że dla wielu osób - nie tylko dla mnie - przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu w fimie ważna jest kwestia atmosfery oraz sposobu zarządzania: czy firma motywuje pracowników i oferuje jakąkolwiek szansę na rozwój, czy przeciwnie. Jak jest pod tym względem w firmie Baj?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 589 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Baj Brygida Jakimiak?

Edyta Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Daniel

Jest jakiś powód, że przestaliście korzystać z forum żeby napisać coś o pracy?

shy
@Daniel

Myślę, że te opinie, które są tutaj, wystarczą... hotel piękny, jedzenie wyśmienite dzięki dobrym kucharzom, a potem bardzo długo nic.... to nie miejsce do pracy.

Mr. Nobody
@shy

@shy Pracujesz/pracowales/as tam?

shy
@Mr. Nobody

tak

Mr. Nobody Nowy wpis
@shy

Moze uchylisz rombka tajemnicy...? Moze innym bedzie latwiej podjac decyzje...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

opolanka...

NIE!!! Pracowałam i nie polecam!!!!

opolanka...

Pani dyrektor to bardzo niesłowna, nieuczciwa osoba. Wypłaty nie są w całości przelewane na konto- tylko część, by za całość nie odprowadzać podatku... aż dziwne, że w takim hotelu dzieją się takie rzeczy... nie każdy ma tam umowę o pracę... cóż... widać kontrole nie straszne nikomu... jak się nie plotkuje i nie donosi, nie ma się prawa zaistnieć w tej firmie... wystarczy sprawdzić, jak często można znaleźć oferty pracy w internecie... non stop są ogłoszenia... nie wydaje się Wam to dziwne? dobry pracodawca nie zmienia pracowników jak rękawiczki...

Dominika

@Opolanka , @zwyczajna , @szczesliwa ze już tam nie pracuje:) , mogłybyście mi proszę wytłumaczyć dlaczego macie taką a nie inną opinię na temat właścicielki hotelu Baj Brygida Jakimiak? Jest na tym forum osoba pracująca w hotelu Baj Brygida Jakimiak, która mogłaby podzielić się z nami informacjami na temat aktualnej atmosfery oraz warunków pracy?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Baj Brygida Jakimiak?

Opolanka
@Administrator

Charakter człowieka się nie zmienia. Opinie na mieście ta Pani już sobie wyrobiła. Współczuję tylko osobom, które tam pracują albo pracować będą.

zwyczajna

szefowa to taki Kijowski w spudnicy. Ze wogole ktos taki prowadzi hotel to smieszne,jak mowia baba ze wsi wyjdzie ale wies z iej nigdy heh i tak jest wlasnie z ta Panią z ktora napewno kiedys kara za to wszystko spotka.

szczesliwa ze już tam nie pracuje:)

Ze wszystkimi negatywnymi opiniami się zgadzam. Pracowałam tam i poznałam jaką fałszywą osobą jest właścicielka hotelu. Chodzi uśmiecha się, a za plecami obgaduje, żeby tylko wywołać plotkę, a najlepiej skłócić ze sobą pracowników! Relacje pomiędzy kuchnią a kelnerami są beznadziejne- szukają tylko pretekstu żeby nawzajem na siebie donieść, bo przecież drugi nie może mieć lepiej!!:) Rotacja jest ogromna i to dlatego że mądrzy ludzie sami się zwalniaja:) a lizodupy i najwieksi donosiciele zostają żeby dalej kantować właścicielke:) bo przecież: dużo zarobisz, a się nie narobisz- jak to mówi barman. Najśmieszniejsze jest to, że ona nadaje na nich za plecami, a oni na nią- ważne ze są szczęsliwi w tej relacji:) ale jak to świadczy o tym miejscu? - żenada!

były pracownik

Wpisy :"Pani Brygida to osoba która uwielbia skłócać wszystkich w pracy. Chodzi,wypytuje, czeka tylko kto co powie na kogo." jest zawsze "Pierwsza do klotni :) "i ma "Zero szacunku do pracowników-Wszyscy są złodziejami" oraz "Właścicieli cechuje maniakalno obsesyjna chęć kontrolowania wszystkich i wszystkiego" i że "Zatrudnia na miesiąc ,może dwa, potem jej sie ktos odwidzi , bo wymyśli sobie jakąs historyjkę i zwalnia." "a ci, którzy jakimś cudem tam jeszcze pracują to głównie lizodupy i donosiciele. Tragedia"...to wszystko niestety prawda. Szczerze odradzam.

tragedia

Ten hotel to żenada, kompletna żenada.. Brygida to krętaczka i kłamczucha, która pojęcia nie ma o prawdziwym hotelarstwie, a ci, którzy jakimś cudem tam jeszcze pracują to głównie lizodupy i donosiciele. Tragedia ogólnie.. Też i nie ma się co dziwić że szukają pracowników na okrągło..

Pfff

Nie masz stawki którą sobie wynegocjowałeś. Walisz jak reszta. Za grosze. Nie pierdziel

Kg ffg

Chyba recepcja pod przymusem post napisała :) jak to zwykle bywa w tym "hotelu"

Jedna z wielu

Nie wiesz co piszesz... widać nie znasz tej osoby, ani osób oszukanych

Ja

Złym ludziom nie będzie w życiu wiecznie dobrze... karma. Zwróci się to jej z nawiązką... oj zapłacze

pracowałam u złodzieja

Pracowałam w hotelu Piano Brygidy... Ciężko harowałam cały miesiąc na 2 stanowiskach, po czym wypłaty nie zobaczyłam na oczy. Niestety nie miałam jeszcze umowy, miałam ją otrzymać w kolejnym miesiącu. Szefowa wykorzystała mnie do pracy, po czym po naszym rozstaniu przywłaszczyła sobie moje pieniądze. Straciłam czas i energię na przymusowy "wolontariat" u złodzieja. Uważać na tą osobę bez serca!

noname

Pani Brygida to osoba która uwielbia skłócać wszystkich w pracy. Chodzi,wypytuje, czeka tylko kto co powie na kogo. Szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą osobą jak i z jej mężem. Na pochwały, podwyżki nie ma co liczyć. Zatrudnia na miesiąc ,może dwa, potem jej sie ktos odwidzi , to wymyśli sobie jakąs historyjkę i zwalnia. Jeśli ktoś nadal się waha to na rozmowie kwalifikacyjnej niech zapyta ile osób juz tam pracowało ( hotel działa od roku ) liczby mowia same za siebie. To nie jest tylko moja opinia, ale wszystkich którzy tam pracowali. Aktualni pracownicy, nic nie powiedzą, dają sobą pomiatać, w szczególności kuchnia. Życzę powodzenia wszystkim chętnym .

Freepracownik

Potwierdzam. Tylko dziwę się, że mając ,w takim miejscu, osoby zatrudnione na czarno, często bez wymaganych zaświadczeń zdrowotnych, nadal to trwa. Swoją drogą interes się kręci, jak jest potrzeba bierze się kogoś z ulicy, ten wykonuje pracę bez umowy, potem zapłaty i tak można żyć, funkcjonować. Sama oszczędność, tylko za co mają żyć ludzie podejmujący tam pracę? Ciekawe ?!?!? No a standard? Na papierku !

kupujacy123

Jest w tym wiele racji. Zgadzam się całkowicie . Niekompetentna obsługa szczególnie Pan Józef - na niczym się nie zna, nie wie co wybudował i w dodatku kłótliwy, jak kupujący zgłasza błędy wykonawcze to traktowany jest jak śmieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Baj Brygida Jakimiak - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.