Halex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Henryk Tatkowski

Elbląg

Opinie o Halex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Henryk Tatkowski

pani heleno i panie henryku mozecie co nawet co miesiac dawac nowe ogloszenia pracy ale tutaj nikt normalny nie przyjdzie bo nasi pracowicy sktecznie wszystkich nowych tempią i robia im pod góre, za wszelka cene zrazają nowych pracownikow bo nasi nic nie umieja i boja sie kazdej konkurencji, tutaj sa uklady i klika, zacofanie straszne,Zróbcie zebranie i zrobcie w koncu w zakladzie porzaddek! To nasi pracownicy opluwaja was na miescie i psuja opinie o naszym zakladzie.

Lola
@pracownik 17.07.2014 16:22

Tak jest niestety w wielu firmach.Nowy człowiek "be" a cwane (usunięte przez administratora) rządzą...

MegiZel

A jak jest na stanowisku administracyjnym?? Ktoś coś wie?

Najka
@MegiZel 05.10.2017 13:43

Nie polecam, jak na hali

A

Poszukuje świadków w sądzie napisz num zadz

anonymous
@A 30.12.2017 21:29

osoba ,, A ,, i osoba ,,ja,, pisz do mnie na wegapat@interia.pl

Mały

Warunki katastroficzne ludzi traktują jak śmieci japa tylko morde wydziera krzyczy na ludzi

Mały

(usunięte przez administratora) oszukają przy wypłatach karzą zapiepszać za 5

...

nie polecam tam być

mrowaa

Witam, czy ktoś mi powie o dozorcy pracowników gospodarczych bo mam możliwość zatrudnienia jako właśnie on. Pozdrawiam.

Ya

Dlaczego usunięto moją opinię na temat tego czegoś co zwie się Halex, a nie firma.... Bo byla mocno krytyczna?? To była czysta, brudna prawda... a ty Krzychu nie sciemniaj, że było tam tak fajnie....

ja

Będę potrzebował świadków w sądzie ( chodzi o mobbing i nadgodziny ) czy ktoś się znajdzie??

ja

Chyba już podziękował - wspaniała firma

:-)

Wreszcie mamy porządnego kierownika, który posiada wiedzę i pomysły. Tylko ciekawe jak długo tu popracuje.

Krzysztof Kowalski

Zakład pracy nawet w porządku , ludzie są naprawdę spoko, praca również. Pracowałem do dzisiaj jako tapicer krzeseł i powiem że było super, gdyby nie to że nie tolerują zwolnień lekarskich na chore dziecko. Ogólnie praca w pełni mi odpowiadała, także załoga z którą pracowalem i inni pracownicy i pracodawcy. Według mnie powinno się tylko zmienić podejście dyrekcji do pracowników. Pozdrawiam Krzysztof Kowalski były tapicer firmy Halex

Ktoś tam ktoś

Witam. Moja opinia o firmie Halex, będzie z perspektywy "kupującego". W ostatnich dniach sierpnia 2016r. , zamówiłam 6 krzeseł firmy Halex. W sklepie obiecywano mi termin dostawy- 4tygodnie. Efekt był taki, że czekałam 6 tygodni na dostawę. Przy odbiorze okazało się, że mocowanie tapicerki na oparciach jest tak tandetne, że krzesła z innym tańszych firm sieciowych są lepiej wykonane. 17 pażdziernika złożyłam reklamacje. Odbiór krzeseł nastąpił.... 29 listopada. Obecnie mamy 15 grudnia, a ja nadal nie mam krzeseł z w domu. Po dzisiejszym telefonie do działu reklamacji dowiedziałam się, że do świąt dostanę na pewno... Zastanawiam się, do których świąt.... Ręce mi opadają, bo w życiu nie współpracowałam z tak beznadziejnie działającą firmą, nie dbającą o rynek, o każdego klienta. Co z tego, ze mają fajny design jak nie potrafią utrzymać jakości. Mam wrażenie, ze wszystko jest robione na sztukę i bez kontroli jakości, albo takowa w ogóle tam nie istnieje. Proszę się zastanowić czy kosztem designu nie kupić krzeseł w innej firmie.... Zastanawiam się nad konsultacją tej sytuacji z przedstawicielem ochrony praw konsumenta. To nie jest normalne. :(

pracow.

jest ok

ya

Jak tam jest teraz? Bo mam możliwość podjęcia tam pracy... Proszę o szybką odpowiedź.

Hospes

Ja tam pracowałem i odradzam wszystkim desperatom lepiej wyjdziecie na ulotkach firma poprostu szukają jeleni od wszystkiego firma eldor pozdrawiam

slabo

ciagle widze te same ogloszenia pracy chyba nikt tam nie chce pracowac opinia w miescie o zakaldzie zniezbyt dobra z tego co mi wiadomo zero palningu az dziw ze oni jeszcze funkcjonuja

do andrzej

co ? boli prawda o zkladzie i o sobie co?

krysia

Bardzo chciałam przeprosić firmę Halex w tym całe szefostwo a przede wszystkim Marcina i Andrzeja wcale o nich tak nie myślę. W tamtym momencie poniosły mnie nerwy. Tak naprawdę to są fajne chłopaki. Cieszę się że z nimi pracuję. U nich zawsze jest wesoło. Jeszcze raz przepraszam.

???????

czyli co firma miodem i mlekiem plynaca tak ???

ANDRZEJ

TEN KTO DOKONAŁ TEGO OPISU JEST BARDZO NIE POWAŻNY BO OPISUJĄC WSZYSTKO NA MINUS SAM UWAŻA SIĘ ZA BÓG WIE KOGO A LUDZIE TU PRACUJĄ SĄ ZADOWOLENI I CZĘSTO TRACĄC PRACĘ PONOWNIE SIĘ UBIEGAJĄ O POWRÓT DO HALEXU.REASUMUJĄC W KAŻDYM STADZIE ZNAJDZIE SIĘ CZARNA OWCA WIĘC NA PRZESZŁOŚĆ ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ WSPANIAŁY CZŁOWIEKU.

Castiel

Witam ,wie ktos jak tam wyglada placa i atmosfera na ten moment ? Bo widzialem ze szukaja teraz kilka osob i sie zastanawiam czy jest sens tam isc ?

Ben

A czy ktoś może mi napisać jak się pracuje w dziale logistyki i kto tam rządzi? I jaka w ogóle jest atmosfera w biurach, czy są tam talony na święta? Dzięki za odpowiedzi.

daro

łądne krzesla , powstajace w kolchozie, stara kadra targedia, ludzie bez kompetencji , az dziw bierze ze to sie jeszcze kreci, stadardy i organizacja pracu tregedia, tu nikt normalny nie ptzyjdzie do pracy, ploty, stare ukłądy i zacofanie królują tutaj, poziom kltury i wiedzy mistrzow to po prostu dramat.........................

jurand

słaba organizacja pracy, kadra kierowenicza bez kompetencji na dodatek zakompleksieni i butni, wspolpraca miedzy dzialami poziom zero (usunięte przez administratora)detalistów maja juz w (usunięte przez administratora)podpisali umowy z agata meble i tylko hurt sie dla nich liczy,warunki pracy tez nie maja zadnego znaczenia , wszyscy w tej firmie zajmuja sie tylko plotkami, szkoda ze nie maja zatrudnionego porzdanego szefa produkcji ktory by to wszystko ogarnął , aktualni mistrzowie bardzo słabiiiiii

V

ładne krzesełka robią az dziw ze te krzesła powstaja w takim(usunięte przez administratora)kadra bardzo ale to bardzo slaba ...(usunięte przez administratora)

H

wymiencie tam kadre, zatrudnijcie prawdziwych majstrów , kierownikow i bedzie git

daro

ciagle styl zarzadzania jak w garazowej produkcji mebli, szefostwo chcialoby cos zmienic ale tak na prawde nic w tym kierunku nie robia, za najnizsza karjowa i umowe zlecenie nikt zdrowia tracil tu nie bedzie, 3/4 tej kadry halexu szefostwo powinno jednego po drugim wymienic... (usunięte przez administratora)

m

na magazynie wszystko na kupie, ciezko cos tam znalezc, na produkcji mistzrowie uwazaja sie za Bóg wie kogo (usunięte przez administratora)

jurek

są zle zorganizowani...

Jurek

Jaka tam atmosfera i na jakie mozna liczyc zarobki?

xx

jak jes pracuje w halexie ???

Zostaw opinię o Halex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Henryk Tatkowski - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Henryk Tatkowski