Elektro-Zar Marian Zarzeczny

Lublin

Opinie o Elektro-Zar Marian Zarzeczny

realny

Od tego jest inspekcja pracy i sąd pracy. On ma już nagrabione trzeba go postraszyć to wypłaci.

@realny 15.05.2017 20:29

a wypłacil ci?

bolek
@realny 15.05.2017 20:29

Dłużnik EL-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 231 389,32 PLN Wierzytelność z prawomocnym nakazem zapłaty/wyrokiem sądu Sygnatura ogłoszenia o sprzedaży wierzytelności: acce81f0 to ta sama eirma

Admin Gowork.pl

Tak i nie ma zamiaru wypłacać- tak płacą oszuści najpierw zaliczkami apotem wcale i tak się lewe firmy kręcą.Jak macie legalne kontrakty lub fakturki to za łeb oszusta.Bo jak lewizny to nic z tego nie będzie.

piotr

nie bron oszusta!!!!!!nie wypłaca i niema zamiaru wyplacac.takie kurwy jak on powinno sie zamykać do pierdla

mateusz

pan marian pracuje teraz na mokotowie i pradze na ulicy żupniczej.

marek

witam,pan marian zarzeczny to oszust,mi juz lezy 1,5 roku 20 tys i niema zamiaru wypłacic,jego nr tel to 501266961 i 883831953,

Adam

Ktoś tu coś zaczyna wprowadzać teksty -które ja nie pisałem i podszywa się .Owszem Pan Marian nie płaci w terminie i jest moim dłużnikiem.Ale inwestorzy też mają opieszałość.

artek

posluguje sie teraz numerem (usunięte przez administratora)

Adam

Największy oszust jaki świat widział-nie płaci i nie ma zamiaru wypłacać .Nawet nie chce oddać pieniędzy za zakup towaru.Takich ludzi powinno się zamykać są niebezpieczni do otoczenia

czy ktosc wie gdzie on teraz przcuje ?prosze o kontakt516586533

Zawiedziony

Pracownikom nie płaci ,albo płaci zaliczkami aby nie uciekli.W sezonie letnim nawet wody nie kupi. Kiedyś Pan miał służbę ale ją utrzymywał a teraz Pan to z batem chodzi i nawet wody nie poda-to właśnie typ pana Mariana Zarzecznego.Niech ktoś powie że to nieprawda na jego temat

Czekam na zaległośći

Paweł k.

Witam.Również mam problem z firmą el-system ,zbieram wszelkie informacje na temat tej firmy mam u nich do odzyskania za roboty elektryczne około 40 tys.zł podaje kontakt do mnie 698 774 572 ,lub 603403929.Dziękuje Pozdrawiam

Zawiedziony

(usunięte przez administratora) to istny magik, przelewy od niego wychodzą i nigdy nie dochodzą na podwykonawcy. Pozdrawiam.

piotr

uwaga,Marian Zarzeczny i jego zona Elrzbiete,oraz jego majster Sławek to oszusci.naciagacze,nie wypłacaja pieniedzy

Elektryk

Proszę się nie nabierać na to że Pan Marian sprawia dobre wrażenie tak naprawdę nie płcil w terminie a na koniec budowy nie zapłacił za ostatnie 2 miesiące. Uważajcie na niego bo to zwykły cwaniak.

Zostaw opinię o Elektro-Zar Marian Zarzeczny - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Zar Marian Zarzeczny