Opinie o Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych w Warszawa

killer

do Uzytkownika Jajkoniespodzianka , jestes zwykłą męską ciotą ktora chowa sie za płaszczykiem internetowej anonimowosci . swoimi wpisami oczerniasz ludzi i firmy , jesli twoje opinie maja potwierdzenie to moze napisz cos nie anoniowego. A twoj nick bardzo pasuje do niespelnionego geja ......

Tymon

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może firma ma gorszy czas?

Mamut

Praca w Mazi to tragedia. Nadgodziny nie płatne, brak organizacji. Najlepiej jak bys zostawał i pracował 24h na dobe i najlepiej w świeta i soboty. Ze strony pracodawców brak jakiegokolwiek zaangażowania oraz motywacji. Zarobki na niskim poziomie biorac pod uwage prace u konkurencji. Szczerze nie polecam

adolf

jest fatalnie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
XYZ

Rozumiem że Pan/Pani wyraża swoje oburzenie z powodu zwolnienia bo przylapano Panią/Pana na kradzieży lub piciu kawki godzinami na stołówce i nic nie robieniu, a to urazilo ego i wielka dume. Jeżeli dobrze się pracuje to się dobrze zarabia. A propo wekenndy są na zmiany więc Pani/ Pan pracuje Max 2 razy w miesiącu w soboty. Chyba że się z kimś dodatkowo zamieni ale to już jest Pana/ Pani sprawa. Więc oczernianie za to ze ktoś zwolnił kogoś mając powod do tego, nie uprawnia do oczerniania firmy.

casino royale

"polecam kazdemu a z tymi co o niej zle pisza jeszcze sie policze(pod stołem?)Krystyna? "a kiedy mi zabraknie do wyplaty to szef mi pozycza"(bo niestety za mało płacą). Obłęd! _______________________________________________________________________ Magazyn. Wynagrodzenie brutto 1600zł.+premia uznaniowa 20%. (1382zł za 170h)miesięcznie. 11zł.brutto (h) ,na rok 2016. Pracodawca może zaproponować wynagrodzenie którego nie obejmuje umowa! Peace.

krystyna

witam , chcialam potwierdzic ze ci ktorzy zle pisza o firmie to , alkocholicy , narkomani i zlodzieje . Ja pracuje od paru lat i zgodnie z umowa awansuje mam podwyzki a kiedy mi zabraknie do wyplaty to szef mi pozycza bo nasza firma jest jak jedna wielka rodzina.Kiedy musze wyjsc wczesniej albo sie spoznic to nigdy nie ma z tym problemu bo wlasciciele sa bardzo wyrozumiali .Kiedy sie pomyle to ...... wiadomo kazdy sie myli , kto cos robi .Ogolnie firma jest super i polecam kazdemu a z tymi co o niej zle pisza jeszcze sie policze .Krystyna

obojetny

Z tym ubespieczeniem cos chyba ściemniasz pracowniku... chyba że bardzo malo zarabiasz.

all

to jest napisane przez znana mi osobe wylecial za picje w pracy

ja pracuje od dwuch lat jestem ubespieczony od calej sumy jak zwykle ci co zostali zwolnieni dyscyplinarnie alkocholicy

jak zwykle ta sama osoba to pisze nie bede wymienjal nazwiska tym razem

CNC

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Takie firmy należy eliminować z rynku. BHP, kodeks pracy nie istnieje. Praca po 9 godzin dziennie za którą nie zobaczysz grosza! Do tego soboty - Umowę podpisujesz na 40 godzin tygodniowo! Pracownicy pracują w fatalnych warunkach - zero dodatków. Zero motywacji. Zatrudnienie na najniższą krajową reszta pod stołem na "lewo". Jak się upomnisz możesz zapomnieć o pracy. Znajdą coś na Ciebie. Pracodawcy wykazują brak elementarnej wiedzy z zarządzania. Proponuję omijać z daleka!

Magda

zgadzam sie z ta opinią , firma bardzo przecietna a zarobki smieszne , przyjmuja ludzi na bardzo marnych warunkach duzo im obiecujac , kiedy pracownicy sie zaaklimatyzuja i zaczynaja dopominac o ustalone warunki pracy okazuje się ze pracodawcy ich nie dotrzymują , ubezpieczenie od minimum reszta pod stołem , w przypadku choroby czy urlopu dostaje sie gołą pensje , dziwne ze jeszcze nie było zadnej kontroli ,

uczciwy

firma jak firma , pracownik musi dac maksimum ze swojej strony za minimum ze strony pracodawcy , kodeks pracy , przepisy bhp , sanepidu i PIP u to dla włascicieli obce pojecia , praca 9 godzin dziennie plus soboty , bez wynagrodzenia za dni wolne i nadgodziny , zero premii nagrod czy jakiejkolwiek motywacji, zwykla firma dorobkiewiczów i nowobogackich z prowincji !jezeli nie masz innej pracy to na tzw przetrwanie mozna sie zatrudnic , ale nie licz na cos wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych?

Zobacz opinie na temat firmy Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych?

Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych

Mazi Hurtownia Płyt Wiórowych Laminowanych