ML Glas Tomasz Bajon

Leszno

ML Glas Tomasz Bajon

Opinie o ML Glas Tomasz Bajon

Edyta

Forum daje możliwość wyrażania opinii zarówno pracownikom jak i pracodawcom ale również osobom które aspirują do pracy w danej firmie. @Mecenas czy orientujesz się w obecnej sytuacji firmy? Czy wiesz coś o aktualnych ofertach pracy? Jak można się skontaktować z firmą ML Glas Tomasz Bajon?

biały

Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata, dostałem ofertę w budżetówce i odszedłem na własną prośbę... przez cały okres pracy ani razu nie czułem się wykiwany, kasa zawsze na czas i często coś extra

Jj
@biały 18.04.2017 17:35

Tomek sam dodałeś ta opinię?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Mecenas
@Bartek 12.02.2018 15:31

Bartek tam ciągle potrzeba... Wiesz co znaczy słowo rotacja? Jak chcesz pracować średnio po 230godz. w mies. za najniższą krajowa to się zgłoś. Może wytrzymasz okres próbny, jeśli Pan Tomasz nie stwierdzi, że zrobiłeś coś nie tak i musisz za to zapłacić, nawet wtedy gdy Cię przy tym nie będzie. Może dasz się omamic I uwierzysz, że to co usłyszysz to prawda. Ja też tak myślałem. Obietnic co niemiara, a z czasem wychodzi prawda. Za nadgodziny do dziś nie mamy zapłacone. Bo nie miał, bo zapomnial, to za miesiąc ureguluje a potem patrzy na Ciebie i wpiera, że zapłacił. Czas spędzony tam, uważam za stracony. Nie polecam. Są inne firmy gdzie umieją docenić pracownika i dać mu zarobić. A tak na koniec do Pana Tomka, ruin się nie kupuje, tylko się je burzy....chyba,ze się znajdzie (.)

rasputin

Pracowałem tam, zmieniłem pracę na inną ale co mogę powiedzieć, że jak się umawiałeś na początku na jakies warunki to dotrzymywał ich. Kasa zawsze na czas, potwierdzam.

mati

wygląda na to, że ostatnio zwolnieni zabrali głos ;-)

zybs

Najniższa krajowa śmiech na sali..ludzie przychodzą i odchodzą po miesiącu..

Zostaw opinię o ML Glas Tomasz Bajon - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ML Glas Tomasz Bajon