ML Glas Tomasz Bajon

Leszno

Opinie o ML Glas Tomasz Bajon

b.leszno

Rowniez pracowalem tam. Pieniedzy nie oddal. Po moim przyjsciu do firmy po nalezne pieniadze zadz na policje bezczelnie klamiac. przy okazji chcial mnie zaatakowac. Ale jest na to za cienki! Klamie ubliza do tego bajerant i klamca. Dorobkiewicz na ludziach. Zlodziej jakich malo. Do zobaczenia w sadzie BAJON ! Jesli ktos rowniez zostal pokrzywdzony zapraszam do wspolpracy. Ja pozew zlozylem. Pokazmy zlodziejowi gdzie jego miejsce

Mario
@b.leszno 06.10.2017 22:20

Prosze o kontakt . Z tym Panem mielismy takze problemy nie zaplacil wcale. I To nie tylko nam. Prosze o kontakt osoby oszukane....

Klient

Kłamca i oszust. Jest mistrzem opowiadania, co to nie On. Gorzej ma sie sprawa z dotrzymywaniem zawartych umow i obietnic. Nie polecam Pana (usunięte przez administratora)!!!

b.leszno

sd

Czeka na każdego -taka jest prawda ,bo tam nie ma kto pracować.Jak chcecie się prosić o pieniądze to możecie tam startować.Ile osób tam się przewija,miesiąc ,dwa i po pracy i pieniądzach.Kłamca i oszust.

BOB

Do pracy nikt nie przychodzi a jak przychodzą to zaraz odchodzą Rodzina się z niego śmieje na mieście i mówi ciekawe rzeczy na temat tego Pana Miałem (nie)przyjemnośc być na rozmowie kwalifikacyjnej - lanie wody, makaron na uszy, żadnych konkretów, gruszki na wierzbie - omijajcie szerokim łukiem Daje mierny tylko dlatego ze nie dałem sie omamic - a ponoć czekał na takiego pracownika jak JA

Bezu

Zgadzam się z opisami,nie polecam usług.Partactwo na całej linii.Jak można tak kłamać !!!

Kasia

Czekałam na wykonanie usługi ponad 3 mies.gdzie termin był 30 dniowy!!! Po tym okresie stwierdziłam,że gość strasznie ściemnia i kłamie. Pojechałam do firmy po zwrot zaliczki i uwierzyłam,że "jutro będziemy z montażem". Oczywiście naiwna uwierzyłam.Póżniej już nie odbierał tel. Oddałam sprawę do sądu.Oddał zaliczkę i nawet nie przeprosił! Nie dawno się dowiedziałam,że nie tylko mnie tak załatwił.Znajomi mieli jeszcze większe z nim problemy. Brak słów na ocenę gościa.Polecam ...omijać firmę WIELKIM łukiem.

Szklany człowiek

Ostatnio zwolnieni??? To oni mieli umowy? To coś nowego w tej firmie!

kres

Takie gowniane firmy powinni pozamykać i pozabierać wszystko co maja za to złodziejstwo i okradanie ludzi i państwa..hamulce gospodarki !!!!pozatym partactwo..

waler

Tomasz bajer zakłada kabiny prysznicowe..niepolecam nikomu już lepiej kupić chinskie w obi..masakra zero jakosci..

master

Firma pomyłek i absurdu..omijać szerokim łukiem..to wogole nie można firma nazwać..patologia gospodarcza złodziej i oszust ..dno totalne ..

kres

Z tego pana śmieją się na mieście..10 lat na rynku i pracownika niemoze znalesc..przychodzą i odchodzą..płaci grosze ..niezadowoleni klienci reklamacje brak narzędzi 2 stare wkrętarki i zardzewiałe wkretaki..masakra aż wstyd tam pracować..postym szef to pizda nie fachowiec..ale umie za to kłamać..

glasss

Te 2 ostatnie opinie nie pasują do tego człowieka.Chyba,że sam się broni i boi się prawdy.Pracowałem tam najdłużej i żałuję tego cały czas....Rotacja,rotacja i jeszcze raz rotacja.Chcecie znać prawdę nie szukajcie jej tutaj,popytajcie lokalnych firm ,które go znają.

rasputin

Pracowałem tam, zmieniłem pracę na inną ale co mogę powiedzieć, że jak się umawiałeś na początku na jakies warunki to dotrzymywał ich. Kasa zawsze na czas, potwierdzam.

biały

Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata, dostałem ofertę w budżetówce i odszedłem na własną prośbę... przez cały okres pracy ani razu nie czułem się wykiwany, kasa zawsze na czas i często coś extra

mati

wygląda na to, że ostatnio zwolnieni zabrali głos ;-)

zybs

Najniższa krajowa śmiech na sali..ludzie przychodzą i odchodzą po miesiącu..

kres

Szef kłamie płaci grosze nie polecam nikomu..

Zostaw opinię o ML Glas Tomasz Bajon - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ML Glas Tomasz Bajon