Mar Bud Firma Handlowo-Usługowa Jacek Marcioch

Radomsko

Opinie o Mar Bud Firma Handlowo-Usługowa Jacek Marcioch

TrueStoryBro

Te średniki... to chyba ta sama osoba pisała. Jak szukać rzetelnych opinii, skoro firmy same o sobie piszą, że wszystko dobrze, pięknie... Na dobrą opinię trzeba zasłużyć proszę Państwa. Czy nikt nie czuje w swoich działaniach pewnej nieuczciwości? Szkoda gadać.

Mariusz

Uważam, że to dobra firma. Ile ludzi, tyle opini, ale ja jestem zadowolony z usług. Wiadomo, że nie ma i nie będzie samych zadowolonych buzi, taka branża. Brałem u nich dach i wszystko mam wykończone idealnie.

Andrzej

Konkretna firma; dachy wykonanie profesjonalne; szybko; w dobrej cenie; polecam

Grzegorz

Dach zrobiony i okna szybko; dobra cena

Andrzej

w ubiegłym tygodniu zamontowano u mnie okna; szybko; w dobrej cenie; Polecam; Jetem zadowolony

Marek

To co pisze poprzednik to jakaś totalna bzdura; jestem bardzo zadowolony z usług; dach wykonany super w szybkim czasie i dobrej cenie; w 100% polecam

Paula

Najgorsza firma z jaką miałam "przyjemność" współpracować. Kompletnie niekompetentni, niekonkretni, niepunktualni. Nie potrafią wywiązać się w ustalonym czasie, a opóźnienia trwają około 2 miesięcy. Totalna porażka !

Ania

dzisiaj skończyli dach ; wykonanie super; jestem bardzo zadowolona; dobra cena; polecam

Ania

profesjonalne podejście do klienta; usługa wykonania dachu w dobrej cenie; materiał na dach też w dobrej cenie; polecam

Andrzej

firma, którą mogę polecić; dach i okna wykonali dobrze; nie mam się do czego doczepić; polecam

Kasia

montaż okien wykonany prawidłowo, szybko; profil okien VEKA 82MD; super okno; fajna cena cena. polecam

Krzysiek

Firma ma dobre ceny; dobra jakość; mam zrobiony dach z blachodachówki skończony wczoraj; OK; Plecam

Robert

co to piszą poprzednicy to jakaś totalna bzdura; pisze to nieuczciwa konkurencja, która na rynku nie daje sobie rady; ja polecam w 100%; mam zrobione okna; dach; bramy. jeszcze raz polecam

Renata

zamówiony towar zgodny z zamówieniem; cena dobra; wykonanie też dobre; śmiało polecam

Kamil

Polecam cena godna towaru; realizacja w standardowym czasie; jestem zadowolony.

Romann

Uwaga promocja w marbud marcioch radomsko jeśli teraz zamówisz komplet dach i okna znakomite rabaty. Cena najniższa w całej polsce. Wplac tylko zaliczkę a towar już bedzie u Ciebie na budowie w grudniu 2017r. Nie czekaj!!!!!Bo promocja ograniczona

zenek

Najlepsza firma. Puknij sie w mozg. Firma bankrut.zadłużona po uszy. Jak można w szopie nie majac sprzetu dobrze okna zrobić. Oszust kto zamówi towar sam sie przekona przez co trzeba przejść. Złodziej!!!!!!

romek

Najlepsza firma jaka była u mnie na budowie. polecam w 100% to, że ktoś pisze, ze nie umieją liczyć dachu to jakieś zakłamanie; śmiało polecam

Gregor

Korzystałem z usług firmy; dach zrobiony szybko i solidnie; Polecam

Marek

Zamówiony Towar zgodny z zamówieniem; dobra cena; usługa remontu dachu wykonana szybko; polecam

Robert

dobra cena; dobra jakość; polecam; brałem dużo towaru; Firma godna polecenia

Robert

dach zamówiłem; dostałem dobrą cenę za super kasę; super obsługa; polecam

Norbi

Nie polecam nie umie obliczyć dachu. Cena dobra ale później trzeba duuuuuuuuużo towaru domówić prawie Z połowę dachu

Ryszard

Pełen profesjonalizm i ceny chyba najlepsze w okolicy. Zdecydowanie polecam!

polecam w 100%; dobra cena; dobra obsuga; jestem zadowolony

MARO

jestem zadowolony z usług; wykonali u mnie dach z materiałem; szybko; solidnie; w dobrej cenie; POLECAM; ja jestem bardzo zadowolony

Marek

ja z usługi firmy MAR-BUD jestem bardzo zadowolony; kupiłem kpl.; dach; okna; drzwi; bramy garażowe; obsługa OK; cena też OK; mogę śmiało polecić.

Marta

Dobre okna; dobra cena; jestem zadowolona; montowali teraz w styczniu; poszło bardzo szybko.

Kasia

Montowano u mnie okna; fajny profil; dobra cena; szybka realizacja; jestem bardzo zadowolona; mogę w 100 % polecić

Robi

Polecam; właściciel bardzo miła osoba; dobrze doradzi; kupiłem dach; dostałem bardzo dobrą cenę; okres realizacji krótki

Robert

Kupiłem dach; jestem zadowolony; dostarczony zgodnie z umową; najlepsza cena w regionie

kazik

maja dobre ceny; dobry towar; polecam

robert

uwaga, sprzedawca niesolidny, towar dostarcza z dużym opóźnieniem mimo, iż obiecuje że "następnego dnia" będzie,ciągle telefony do firmy i tylko obietnice pana Marciocha

edziu

firma godna polecenia; produkty dobre cenowo oraz jakościowo

Zostaw opinię o Mar Bud Firma Handlowo-Usługowa Jacek Marcioch - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar Bud Firma Handlowo-Usługowa Jacek Marcioch