Opinie o Meteor Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Tadeusz Kyć w Leżajsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meteor Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Tadeusz Kyć. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Meteor Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Tadeusz Kyć o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meteor Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Tadeusz Kyć w Leżajsk

Martyna Nowy wpis

A czy także pracownicy są zle traktowani?

KLIENT 2020 Nowy wpis

Brak staranności w wykonanej pracy. Traktowanie klienta jako ....... kogoś kto nie myśli racjonalnie. Niestety w ówczesnym czasie wszyscy mamy prawo do informacji nawet zwykły klient.

klient2019 Nowy wpis

Ok usługa i elewacja. Przede wszystkim chłopaki robią solidnie i zostawiają porządek, co w dzisiejszym czasie wcale nie jest tak często spotykane. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Mieczysław Nowy wpis
@klient2019

Twoja pozytywna opinia na pewno wpłynie na wizerunek firmy i przysporzy jej nowych klientów. Sprawdziłem, że zajmują się budową, ale także wykończeniem pod klucz. Piszesz, że robili Ci elewacje, czy remontowali także wnętrze domu?

Tymon

To forum pracownicze więc klienci pomylili się z adresem

Czy po rozmowie w Meteor Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Tadeusz Kyć rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leżajsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Leżajsk
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Niezadowolony

Nie polecam. Ocieplenie niezgodne z umową, miał być grubszy styropian przywieziono cieńszy. Tynki słabej jakości. Różne odcienie koloru na ścianach. Konieczne przemalowania w celu ujednolicenia koloru. Pracownicy w porządku. Właściciel firmy wielki minus. Nie szanuje klientów. Szkoda nerwów na tą firmę.

Justyna
@Niezadowolony

Rozumiem, że korzystałeś z usług świadczonych przez tę firmę? Twoja opinia jest bardzo ważna, jednak zależy nam na tym, by dowiedzieć się, jak pracownicy postrzegają swojego pracodawcę. Może znasz osoby zatrudnione w Meteor? Jeśli tak, zachęć je proszę do aktywności na forum. Chętnie dowiemy się, jakie są aktualne warunki pracy.

Tomasz
@Niezadowolony

Jak mogę bezpośrednio skontaktować się z kimś z firmy w sprawie realizacji konkretnej usługi?

Wiktor

Czym można tłumaczyć, że od dawna nikt nie pisał na forum?

kamelon

Nie polecam. Za prawdopodobnie przeterminowane materialy , tynki placisie jak za dobre. Do czego dochodza poprawki wynikajace z jakosci materialu.

peee

niepodorabiane rogi, niedokładnie zarobione otwory po kotwieniu, ogólnie atmosfera z chłopakami dobra, powinni popracować nad jakością

Manson

Chłopaki naprawde z pojęciem i co najważniejsze robia tak jak trzeba bez żadnej fuszery. Zabezpieczają kostkę i zostawiaja porządek. Materiał też. U mnie malowanie elewacji na 5 z plusem.

polecam, polecam i jeszcze raz polecam! sprawna ekipa, zrobili szybko, pozostawili porządek i najważniejsze wyszedl super domek!

gienia

polecam każdemu ta firmę kto chciałby docieplać dom chłopaki wiedza co robią nawet pomogli w wyborze kolorów i powiem wam ze bardzo ładny dom wyszedł tylko jeden pracownik Wiesio jego trzeba sie bać

Kliencik z 2015 roku

z czystym sumieniem polecam. ekipa która u mnie robiła fajni ludzie i znający się na rzeczy, widać te lata doświadczenia. Elewacja na moim domu mistrzostwo świata. Dzięki chłopaki!

kasia

Najlepsza firma jaka znam polecam kazdem!mila atmosfera, a pracownicu? Mua.! Fajnie skonczona robota ogolnie extra

junior

ja tam mam z nimi dobre wspomnienia,elewacja ładnie wykończona, cena całkiem dobra ,materiały też,może nie zapłaciłeś za usługę i dlatego psujesz opinie

DLACZEGO UNIKAĆ CZY COŚ JEST NIE TAK Z FIRMĄ.JEŻELI TAK TO DAJ PRZYKŁAD BO MOŻE TO TYLKO TWOJA ZAWIŚC.

Zostaw merytoryczną opinię o Meteor Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Tadeusz Kyć - Leżajsk

Meteor Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Tadeusz Kyć