Malbud Firma Handlowo-Usługowa Robert Malczyński

Wojcieszów

Opinie o Malbud Firma Handlowo-Usługowa Robert Malczyński

Zadowolony

Pana Roberta ludzie robili u nas dość nietypowy remont i bardzo dobrze sobie poradzili Polecamy!!!

Inwestycje

Znam tą firmę bardzo dobrze w internecie można różne śmieci wypisywać jeżeli była by to prawda to ludzie którzy to piszą podpisywali by się nazwiskiem parodia.

Kierownik kontraktu Mirek

Firma p. Roberta uczciwy wiedziedzą co robią ,doradzą ,żeczowi Polecam 100%

Inwestycje

Co za bydło wypisuje takie kłamstwa pod adresem p.Roberta po takich wpisach ma jeszcze więcej zleceń Polecamy

Mały

To może ja też dodam coś od siebie. Ten partacz postawił mi dom. Po paru latach zatkała się kanalizacja, którą on wykonał. Przyczyną były kolana 90 st. Można było użyć innych łagodniejszych. Teraz kwestia czasu, gdy znowu sie zatka. Zrobił też drenaż bez prawidłowego spadku. Do tego rura drenarska nie znajdowała się w odpowiednim miejscu. Cały drenaż musiałem dokopać i zrobić na nowo, bo woda stała wkoło domu. Jest jeszcze pare innych problemów ale nie chce mi się rozpisywać. NIE POLECAM!!!

Paweł

Firma p.Roberta robiła u mnie dużą adaptacje mieszkania ze strychu w dość trudnych warunkach gdzie wykazał się pomysłowością i pomocą polecam tą firmę 100%

Klient kaczorów

Firma robiła u nas remont P. Robert konkretny prace wykonane bardzo dobrze Polecamy! !!!

Klient

Co za bydło pisze takie głupoty o p.Robercie

Inwestor

Przez tego rolnika z zawodu straciłem dużo pieniędzy i nerwów. Cała robota, którą wykonał, była do poprawy. Ten pan jest na czarnej liście.

Roman

Uczciwie podchodzi do żeczy zna się na tym co robi nie wiem skąd te wpisy ☺ Polecam

Marek

Pan Robert robił u nas duży zakres prac i nie mamy żadnych zastrzeżeń jesteśmy zadowoleni polecam.

wiolla

witam wszystkich UWAGA na tego oszusta kompletnie gosciu nie ma pojecia o budowach partacz złodziej oszust naciaga ludzi i dyla co do jego ludzi to smiech zule jeszcze raz zule tak samo jak Malczynski smiech na sali nie wiem co za ludzie pisz ze sa z jego usług zadowoleni jedna parodia .

ofiara partacza
@wiolla 06.08.2017 21:46

prosze okontakt w psrawie Roberta Malczynskiego!!mnie tez oszukal,im nas wiecej tym lepiej!!adres ewa.les@poczta.fm

Robciossij

Taki on "zeczowy" jak Ty poprawnie piszący. Cham i prostak, nie polecam i ostrzegam! Ekipa tego "wykonawcy" to obszczymury i chlejusy!

Darek

Firma tego pana robiła u nas elewacje i nowe pokrycie dachu jesteśmy zadowoleni jest osobą żeczową i wie co robi Polecam

Wspólnota Piechowice

Pan Robert robił u nas remont dachu i jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania przez niego prac nie rozumiem skąd te wpis pod adresem pan Roberta chyba pijaki którym nie zapłacił za fuszerke. Poleca tą firmę

Jolo

Ten Pan myśli, że prace, które wykonuje robi dobrze. Niestety tak nie jest a buble wychodza z czasem. ODRADZAM WSPÓŁPRACE Z TYM PANEM!!!

Bolek☺

Firma tego pana robiła u nas remont dachu jestem bardzo zadowolony nie mogę złego słowa powiedzieć na tego pana, nie rozumiem skąd te bzdury wypisywane pod adresem tego pana firmę jak najbardziej polecam. Bolesław

wojtas

Nie polecam współpracy z w/w kontrahentem - krętacz jakich mało.

Robtoped

Współczuję. Straszny partacz i kanciarz. Uwaga !

Ela

Pan Robert robił nam dużo prac ogólnobudowlanych koło Bolkowa dalsze prace też mu zlecimy nie wiem kto to wypisuje przed podpisaniem umowy też czytałam te opinie teraz się z tego śmiejemy z mężem nie cierpi pijaków. Polecamy

Piotr

Ktoś jak jest uczciwy w stosunku do pan Roberta to on to odwzajemnia uczciwy*fachowość jest uczulony na pijaków Polecam

Edward

Miałem "przyjemność " być pracownikiem Malbudu u pana Roberta Malczyńskiego i nie polecam usług tak jak i pracy u Tego pana , jest oszustem oraz nierzetelnym pracodawcą .

Bolek

Nie polecam ! Uwaga na tego pana!!!

Rob

Te opinie piszą podwykonawcy których pogoniłem za chlanie i fuszerke mogę podać numery do moich klientów i potwierdzą to są zwykłe oszczerstwa

Przerażony

Ostrzegam!!!!!!!!!!!!! Nie polecam usług tego pana. Więcej obiecuje niż robi.Bardzo szybko w trakcie prac zmienia cenę za usługę mimo wcześniejszej wyceny i podpisaniu umowy.Pobiera zaliczkę na materiał po czym przywozi materiał niewiadomego pochodzenia.Nie ma wykwalifikowanych pracowników od niektórych czuć alkohol. Były sytuacje w których ten pan swojego pracownika potrafił uderzyć z tak zwanego #liścia#.Byłem przerażony.Ocena wykonanego pokoju na2+.Dobrze że mam siostrę adwokat.Naprawdę z całą odpowiedzialnością nie polecam firmy tego pana

sis

NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED TYM PANEM!!! Po wybudowaniu domu ściany popękały. Nie tynki tylko ściany. Prawdopodobnie coś jest nie tak z fundamentem. Dom prawdopodobnie do rozbiórki. A budował go "fachowiec".

Jola Szklarska.

Robili u mnie remont mieszkania i opinia pozytywna polecam

Piotr

Firma wykonała u nas duży zakres prac remontowych i adaptacji mieszkań opinia bardzo pozytywna polecamy Z.G.M kier.Piotr

Klient

Nie da się wszystkim dogodzić zawsze są dwie prawdy ja do tego wykonawcy nie mam zastrzeżeń polecam

Iza

Ten pan budował nam dom i jesteśmy zadowoleni polecamy tego pana

Piotr

Ta kobieta wypisuje bzdury ten wykonawca naprawdę warty polecenia mało takich firm polecam! !!

Ewa

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z z tym panem słowny i zna się na tym co robi polecam

ktosik

Potwierdzam! i ostrzegam przed tym Panem!

iza

Mnie firma orżnęła na 7000tyś. Pan (usunięte przez administratora) zaoferował usługe ,pobrał zaliczkę na materiał ,po czym nazwoził w sobie wiadomym celu na moją posesję jakiegoś złomu budowlanego i się ulotnił. Z pieniędzy się nie rozliczył a w kwestii porzuconego u mnie złomu twierdzi że taki materiał sobie zamówiłam Więc przestrzegam! Firma skupuje najprawdopodobniej resztki materiałów budowlanych z innych budów po czym próbuje je wciskać jako pełnowartościowe.Podaje się za różne firmy.Pierwotnie był to Malbud ale gdy wezwałam Policję podał nazwę FHU (usunięte przez administratora),Ponadto nie chce podpisywać żadnych umów opóźnia ich dostarczenie używając różnych wykrętów. Pracownik który u nas miał pracować był pijany a pan (usunięte przez administratora)zamiast zareagować pochował puszki po pijanym pracowniku jak by się nic nie stało.Wstepnie ustala cenę za robociznę na niskim pułapie po czym z dnia na dzień próbuje zawyżać stawki.W momencie sprzeciwu inwestora zwija cały kram i znika nie rozliczając się z powierzonych pieniędzy.

Zostaw opinię o Malbud Firma Handlowo-Usługowa Robert Malczyński - Wojcieszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malbud Firma Handlowo-Usługowa Robert Malczyński