Lider S.C. Budownictwo Ogólne Jacek Geneja Paweł Zelek

Pruszków

Opinie o Lider S.C. Budownictwo Ogólne Jacek Geneja Paweł Zelek

Mój chłopak tam pracuje i nigdy nie narzekał wręcz chwali pracodawcę. Pana Jacka. Zaliczki jak po prosi to dostaje. I nie bylo jeszcze czegos takiego ze Mu pieniędzy nie wyplacili. Może wam nie wypłacili bo nienadawaliście się do tej pracy.

Malysz

Michał dawno nie pracuje o jest w łodzi

Borsuk

Firma Darbud oszuści nie rejstrują pracowników wyplacają pienądze w kilku ratach.Brak szacunku ze strony kierownictwa do pracowników .Jesili odchodzisz z pracy nie wypłacają pieniendzy.Ogułem to karzą ludzi bezpotstawnymi karami finansowymi.

robol

Abba,kolego a gdzie jest ta sprawa i jak sygnatura jak sąd?

abba

Wszyscy , którzy zostali oszukani powinni złożyć skargę w pip tam mają już grubą księgę na niego, jak zrobicie to szybko to dołączą was do sprawy która już jest w sądzie i jest szansa na odzyskanie kasy...

Robol

Hej,czy ktoś wie gdzie teraz oni budują w Warszawie lub okolicach?

Robol

Hej,czy ktoś wie gdzie teraz oni budują w Warszawie lub okolicach?

byly pracownik

ta firma to zlodzieje okradaja jak sie da obiecuja umowy ale nie daja do reki , mnie oskubali na 1600 i jescze do tego straszyli ze mnie zlapia na ulic to spuszcza mi fpierdol ze mnie matka nie poznana lodzi na rozrabiali i spierdolili na wawe z budowy ich wyrzucili na zeligowskiego wejscie na budowe od ul struga byli w telewizji ze nie wyplacli peniedzy pracownikom ta firam to porazka ten caly geneja typ z pod ciemnej gwiazdy malo tego jescze z zadnym pracownikiem normalnie nie rozmawial tylko przez kierownika budowy ktury by przez niego zatrudniony kierownik mial naa imie mchal

robol

hejka,w którym miejscu oni budują na tego jana kazimierza w stolicy?jak się nazywa ta budowa?pod jakim szyldem...?

pomocnik budowlany

kolego a co to za SŁUP czy masz jakieś namiary,jak się on nazywa ten marcin?bo mojemu koledze też nie zapłacili jak pracował koło piaseczna,dzieki

robert

to oszuści ........... pensję płacą w trzech ratach a kto odchodzi ze spółki nie dostaje złotówki . Obecnie pan jacek przepisał spółkę na "słupa" pana marcina i dalej oszukują ludzi na ul.JANA KAZIMIERZA pracowałem tam kilka miesięcy

Życzliwy

Nie polecam tej firmy. Pracowałem w niej 4 miesiące na początku dostawałem wypłatę ale potem nagle w kwietniu bez podania przyczyny zostałem zwolniony i nie wypłacono mi moich pieniedzy. Dzwonie codziennie do P.(usunięte przez administratora) ale on nie odbiera albo odrzuca moje połączenia. Tak samo potraktował moich kolegów z pracy. Raz od nich odebrał obiecał, że wypłaci wynagrodzenie ale do tej pory nie ma żadnych pieniędzy. Firma "Lider" to niewiarygodna spółka, zarabiają na innych.

Życzliwy

Nie polecam tej firmy. Pracowałem w niej 4 miesiące na początku dostawałem wypłatę ale potem nagle w kwietniu bez podania przyczyny zostałem zwolniony(usunięte przez administratora)

Fazii

Czy ktoś wie gdzie teraz oni mają aktualne budowy?

Remek

Kiepska firma,firma krzak liść spadł roboty brak...nie polecam,jeżdżą MERCEDESEM AMG na tablicach WPR... a nie mają kasy dla pracowników...skandal.

silver66

niniejsza firma startuje jako podwykonawca prac żelbetowych w 2012 r. na Szaserów 40 i herbowej w Warszawie pod szyldem Unimax Kielce. pracownicy są z łapanki, system pracy godzinowy ze zróżnicowanymi stawkami nie koniecznie za posiadane kompetencje. 30-40% stanu zasobu ludzkiego stanowią Ukrainiec którzy robią za 10-13 zł netto. praca po 10-13h dziennie, kwatera jest odpłatna do 250 zł od osoby, standard słaby. dla szefa tej firmy który daje śmieciowe umowy (usunięte przez administratora). nasi koledzy wówczas stracili po 1000-1500 zł na osobę (usunięte przez administratora)

tomek

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,257068,0,0 to jeden [usunięte przez moderatora]

tomek

magda jako pracownik budowlany sie tam wybierasz?

Zostaw opinię o Lider S.C. Budownictwo Ogólne Jacek Geneja Paweł Zelek - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lider S.C. Budownictwo Ogólne Jacek Geneja Paweł Zelek