Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w A.S.ONE Adam Soczewka? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zibi Nowy wpis

Jaka atmosfera w pracy? Jakie obostrzenia wprowadziła firma w związku z pandemią?

Adam Soczewka - właściciel Nowy wpis
@Zibi

Maseczki, płyny do dezynfekcji. Mniej ludzi na jednej budowie oraz w biurze. Praca częściowo zdalna. Staramy się pracować normalnie z zachowaniem reżimów sanitarnych. Dajemy jakoś radę.

Ciężko jest w systemie 12/12 w A.S.ONE Adam Soczewka? Ktoś coś?

Adam Soczewka Właściciel ASONE Nowy wpis
@Pytanie

Witam. W ASONE Inwestycje Budowlane nie pracuje się w systemie 12/12. Weekendy są wolne.

Zaineresowany

W jaki sposob odbywa sie rekrutacja pracownikow?

@Zaineresowany

Witam Prosimy o kontakt na stanowisko związane z budową do Dyr Inwestycji tel 606 11 33 65. Stanowiska biurowe, kierownicze poprzez wysłanie CV na adres asone@asone.pl. Adam Soczewka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcin

Firma jest solidna kasa na czas jest zaplecze techniczne jak trzeba nie wymagają żebyś był mistrzem świata tylko żebyś pracował uczciwie jak trzeba to tam są ludzie co mają pojęcie o tym co i jak robić pomagają tym co pojęcie mają słabsze ale jak popijesz i zbesztasz kierownika to wylecisz z roboty Szrek

Weronika
@Marcin

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy dla A.S.ONE.Możesz powiedzieć ile można zarobić na wykończeniówce?

Adam Soczewka
@Weronika

Witam Pani Weroniko. Stawka jest realna przy działalności gospodarczej. Stawka brutto zamienia się na stawkę netto. Firma opłaca również ZUS, księgowość. Pozdrawiam Właściciel ASONE.PL. Z poważaniem Właściciel ASONE.PL

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie A.S.ONE Adam Soczewka? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Witam. Nadgodziny są dodatkowo płatne lub są oddawane w dniach wolnych.

wlodek gern

firma jedna z nielicznych ktora sumiennie i okresowo rozlicza sie z pracownikami bez zwloki co tydzien zaliczka na wyjazdy , warunki na wyjazdach z mojej strony ok (sa duzo gorsze w innych firmach i ludzie tez pracuja )

Adam Soczewka Właściciel ASONE

Witam Szczery. Dlaczego nie masz odwagi napisać jak się nazywasz. Wtedy wszystkim tutaj napiszę dlaczego już nie pracujesz w firmie ASONE.PL. Pijak? Nierób? Zapewne tak.. Zostałeś zapewne wyrzucony z firmy. Masz odwagę napisz imię nazwisko tak jak to robię.. Wtedy z przyjemnością wejdę z Tobą w konwersację.

Adam Soczewka Właściciel ASONE

Witam Pana. Chciał Pan uzyskać informacje o mojej firmie. Proszę rozmawiać na ten temat z pracownikami którzy pracują i nie są wyrzuceni z pracy za alkohol czy swój pseudo profesjonalizm. Zapraszam do kontaktu z kierownikiem inwestycji Mateuszem Łastowskim tel 606113365, może Pana zaprosić na obiekt gdzie pracuje kilkudziesięciu pracowników i uzyska Pan informację z pierwszej ręki. Pozdrawiam. Adam Soczewka

tomasino

Pracuję już jakiś czas i mimo, że nie mam jakiegoś ogromnego doświadczenia to nabieram wprawy i dużo się uczę

ernesto

Według mnie szef jest w porządku, jak ktoś pracuje, a nie udaje, że coś robi to jest doceniany

Kamil

Mi praca odpowiada, hajs mam zawsze na czas, a i na jego wysokość nie ma co narzekać

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w A.S.ONE Adam Soczewka? Podzielcie się swoim zdaniem!

@Administrator

Witam. Nadal ludzie pracują wiele lat w firmie. Ci co pracują są doceniani. Dobrze pracujesz to firma jest dobra dla Ciebie. Systematyczne wypłaty, zaliczki, umowy o pracę. Tak jak powinno być. Zapraszam.

A.freun

ok firma,atmosfera w robocie jest dobra,kasa zapłacona

@A.freun

Zgadza się nie ma problemu z wynagrodzeniami. Jeżeli Pracownik jest wobec firmy OK to firma jest OK wobec Pracownika. Przy okazji dziękuję za pozytywną opinię. Adam Soczewka właściciel ASONE.PL

ALA
@Adam Soczewka Właściciel ASONE

Czy szukają Państwo kosztorysantów?

@ALA

Proszę złożyć swoją aplikacje o pracy na asone@asone.pl

@ALA

proszę złożyć swoją aplikację na asone@asone.pl szukamy obecnie kosztorysanta

Opinie pracowników związane z pracą w A.S.ONE Adam Soczewka okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Zainteresowany

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Zainteresowany

Na dobrych fachowców zawsze znajdziemy miejsce w ekipie. Zapraszam do kontaktu tel 606113350. Pozdrawiam Właściciel firmy ASONE.PL

Adam Soczewka Właściciel ASONE

Dlaczego nie ma ktoś odwagi aby napisać kto jest oszustem? Podpisać się pod opinią? Brakuje odwagi? Zapewne Pan został wyrzucony z pracy za to że jest za pił Pan w pracy albo za Pana pseudo umiejętności i fachowość. Jeżeli firma by była takim oszustem to by swoich pracowników nie wysyłała na wakacje do Chorwacji czy do Turcji w formie premi. Tak samo ludzi by nie pracowali latami w firmie, nie wspominając o systematycznych wynagrodzeniach i innych aspektach dbania o pracownika. Pozdrawiam właściciel firmy Adam Soczewka

qqqq

ooooooooo

pracowałem

Dokładnie tak. podpisuję sie pod przedmówcą. Jak pracujesz to wszystko jest ok a jak sie nachlasz albo w ogóle nie przychodzisz albo olewasz robotę to co mają cię głaskać po głowie?

Obecny pracownik

Witam. Uczciwa praca, uczciwe wynagrodzenie. Pracuję w firmie już ponad 3 lata i widziałem wielu pseudo fachowców którzy po zaliczce nachlali się i nie przychodzili do pracy.. Takich nie brakuje... Krótka i na temat.. Chcesz pracować to pracuj uczciwie a nie udajesz że pracujesz... a Prezes to doceni... Ci co wypisują tutaj negatywne opinie należą do tych co są pseudo fachowcami....

Rafał Zalewski

Przyłączam się do komentarza. Również polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o A.S.ONE Adam Soczewka - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

A.S.ONE Adam Soczewka
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Poprawna 127