Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska

@anonim 08.09.2015 20:42
Firma podobno upada , a prowadzący ją właściciel podobno nadużywa alkohol

Nadużywa alkochol i narkotyki

Wierzyciel

Marku czekamy na nasze pieniądze, jako właściciel firmy musisz być wypłacalny. Telefony do ciebie nie skuteczne, może ten wpis pomoże ci podjąć decyzje.

Jurek

Nikt z was mądrych nie wpadł na pomysł że właściciele mają po prostu poważne problemy ze zdrowiem. Firma bankrutuje.

znowu są nie przyjemne zapachy z tej firmy , i znowu trzeba ściągać kontrole

Asterix

Nie pajacuj chłopie wypłać byłym pracownikom zaległe wynagrodzenie bo do tej pory rąbiesz bracie każdego jak możesz

TAK PADŁO !!! ALE TOBIE NA GŁOWĘ

@

Działa i będzie działać , dopiero zaczyna firma funkcjonować, Początek czegoś nowego

Wąs

To w końcu firma działa czy nie?

dariusz

W tym miejscu Chlebnia 48 mieści się firma ECO24 i TO SĄ OSZUŚĆI

@

Masz na to jakies dowody ? czy tylko takie bzdury piszesz bo zostałeś zwolniony z pracy i robisz to z rozpaczy

ZAPRASZAMY PIP , INSPEKCJE TRANSPORTU DROGOWEGO, OCHRONĘ ŚRODOWISKA

alex

Klike dopiero można rozbić senior dobrze wie np.listy przewozowe

@

A sam pewnie w tej firmie pracowałes /pracowałas,az w koncu trafił sie ktos kto uderzył w klikę i ją rozbił

@

W tej firmie tylko mogą pracować ludzie z więzienia za darmo JAK PRZY BUDOWIE DRÓG. TO JUŻ KONIEC FIRMY I WSZYSTKICH NA OBIEKCIE FIRM.ROZLICZĄ SIĘ Z FISKUSEM.

alex

Senior już miał kontrole z PIP

komisiarz

Do tej firmy można zaprosić na kontrolę PIP.MOże oni zrobią porządek z kliką.

@

ZAPRASZAMY INSPEKCJĘ TRANSPORTU DROGOWEGO DO NAS !!!

@

Ta firma nigdy nie upadnie, Ci co tu pisza o tej firmie głupoty nie maja pojęcia na temat działalnosci firmy EKOIMPEX Dla tych cą są ciekawi odp WSZYSTKO W SWOIM CZASIE

Jestem byłym kierowcą firmy Ekoimpex.Po co inspekcja transportu drogowego?żeby sprawdzili na przykład przewóz materialów niebezpiecznych ADR wystarczy.

Beata

A to ciekawe, tak mnie zastanawia co niby tam zaczyna działać?,że niby ten komis samochodowy, który nic nie sprzedaje! tam nawet nie ma na pensje dla pracowników byłych i obecnych. Dzisiaj 10, czyli termin wypłaty, ciekawe czy pracownicy ją otrzymają???

@

Nie Nie Nie . To nie koniec , To dopiero początek tej firmy. Początek Czegoś Nowego . DOPIERO FIRMA ZACZYNA DZIAŁAĆ :)

Beata

To już jest koniec, nie ma już nic....jesteście wolni.....możecie już iść......do POśREDNIAKA na kuroniówkę.......ewentualnie szukać nowej pracy

ave

EKOIMPEX P A D Ł !!!!!!

a po co tam ta inspekcja transportu drogowego ?

Tą firmą powinien zająć się prokurator albo inspekcja transportu drogowego

Pawcio

To bzdura syn wlasciciela ma niewiele wspolnego z firmą

Te trzy firmy różnią się napisami należą do jednej kliki( senior i junior). Wypłata jak im pasuje .Prosisz o swoje ....

michał

zalezy gdzie chcesz tam isc do pracy bo w tym miejscu znajduja sie 3 firmy ekoimpex , VEOX , auto kompan ??

Daj sobie spokój z tą Firmą wyplata marna na raty długo bardzo trzeba na nią czekać szkoda zachodu były pracownik

lopez734

podobn sa przyjecia do tej firmy w chlebni ,czy ktos sie orientuje jakie tam sa zarobki i ogolnie czy warto tam isc do pracy

Nie jest koniec, ta firma zajmuje sie rozkręcaniem i złomowaniem samochodów a banery sa przymocowane ze warsztat i wulkanizacja

KONIEC FIRMY EKOIMPEX

Wciąż sa nie przyjemne zapachy z tego wysypiska, mam nadzieje ze straz miejska sie zajmie cała sprawa

Trucicielem jest własciciel tej firmy

Do tej firmy zworzony jest cały bałagan z okolicznych firm z tego co mi wiadomo i mówia mieszkancy . Jest to mała wioska i o wszystkim sie wie ,nawet w sklepie są rozmowy na ten temat i mieszkancy słysza, wiec obrona w tym przypadku nic nie da

Jak jesteś ciekawy gdzie sie to wywozi to ci odpowiem sam kolego zabierasz te mielone leki i karmisz tym kury i śfinie nieraz słyszałem a to czego zwierzęta nie zjedzą to wywozisz na pole i to ty jesteś trucicielem .

Ta firma z tego co wiem i widzę zajmuje sie tez nielegalnie utylizacja odpadów farmaceutycznych, wszystko sie pyli w powietrze, odchodza odgłosy jak by tam pracowała jakas maszyna która to utylizuje, poza tym widze ze jest to wszystko zsypywane w duze pojemniki stojace na obiekcie,i ciekawe gdzie jest to wywozone ?. Też w niedługim czasie zajmą sie tym odpowiednie słuzby

Alek

A kto potem będzie leczył z raka Twoje dzieci? Zastanów się, nie chodzi tylko o walory zapachowe, ale o szkodliwosc dla zdrowia! Niech robia to z dala od zabudowy jakiejkolwiek. Słyszałem, że firma przeniosła się niedaleko nowego dworu-częsc. Już zwijają interes bo MIESZKANCY protestują, i ich gospodarz idzie za nimi. W imie dobra wspolnego.

Pracownica

Wypłata jest wypłacana w ratach i trzeba długo czekac nie polecam była pracownica

ale mają co do garka włożyć dzięki tej pracy.jak zamkną to dasz im .

mieszkanka natolina

Jestem mieszkanka Natolina i tez czuje ten smród z tej firmy (usunięte przez administratora) nagłosnic sprawe w TV i spotkanie z burmistrzem

(usunięte przez administratora) ci ludzie co tam pracuja nie maja sumienia dla mieszkancow

Ktoś robi pieniadze , a ludzie cierpia, tak nie moze byc sprawe trzeba na głosnic w całej gminie(usunięte przez administratora)

Andrzej B.

(usunięte przez administratora) Dym zatruwający powietrze w Chlebni jest szkodliwy dla zdrowia!

magda

0ciekawość to pierwszy stopień do piekła :) ja również nie narzekam na pracę, wszystko jest robione zgodnie ze wszystkimi przepisami.to że u nas nie ma spalarni to nie znaczy że nie korzystamy z innych firm, które to posiadają. jeżeli jesteście tak dobrze poinformowani to dlaczego piszecie anonimowo? może zamiast zajmować się porządną firmą, która zatrudnia tyle osób zajmijcie się swoja(usunięte przez administratora)

Andrzej

Mieszkancom Chlebni nie podoba się(usunięte przez administratora) bałagan. Może większosc to starsi ludzie, ale prosze wziac pod uwage to, że Ci ludzie mają gdzies dzieci i wnuki i nie zostawią tej sprawy samej sobie. (usunięte przez administratora)Wierze, że Burmistrz Grodziska zajmie się sprawą, ponieważ uważam go za mądrego i najlepszego gospodarza. (usunięte przez administratora)

Z tego co mi wiadomo ta firma oprócz azbestu przyjmuje tez odpady szpitalne, a ciekawy jestem co sie z tym dalej dzieje, bo na pewno nie maja spalarni.Tak jak jest napisane wyzej TA FIRMA POWINNA BYC ZAMKNIETA

ZYCZLIWY

jezdze tamtedy do sklepu u tego sasiada tez wysprzatane to nie jest,głosne rozmowy pod sklepem... zal mi go jak sie tu sprowadzi.proponuje piearwsze zdjecie NIEOBSŁUGIWANY.

Robert

Dokładnie na stronie jest tak napisane ale utylizacją azbestu zajmuję się podwykonawca :) jeśli jest składowany to chętnie bym go zobaczył :)

Prosze nie pisac tu głupot , bo azbest jest skladowany na obiekcie i nawet na stronie internetowej tej firmy jest napisane ze utylizuja azbest.Wiec trzeba poczytac zanim sie napisze głupotę

Zostaw opinię o Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoimpex Hanna Wulff-Bertowska