Opinie o Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów w Konstantynów Łódzki

Daniel Nowy wpis

Widać że ma opinie nie ma co wchodzić i czytać i w ogule Szukam pracy na kierowcę C plus E dzień wejdę na jaką firmę czytać opinie same narzekania że firma (usunięte przez administratora) powiem szczerze przeczytałem przez te wszystkie lata setki opinii o różnych firmach naprawdę nie natknąłem się ani jedną porządną opinie o firmie ja wiem najlepiej jest siedzieć w domu i miliony zarabiać Każdy by chciał przyjść do pracy zrobić 5 km zarobić 5000 zł pracować dwie godziny dziennie i pójść do domu taka prawda gdzie kierowca by nie poszedł zawsze jemu źle Ja nie bronię pracodawców bo bardzo dużo pracodawców to są zwyczajnie (usunięte przez administratora) i dyski watcher ale naprawdę żeby po przeczytaniu kilkuset opinii na temat kilkudziesięciu firm i żeby nie było ani jednej pozytywnej opinii o danej firmie to jest naprawdę chore

Gregor Nowy wpis

To pewnie teraz nie ma specjalnie ruchu i pracy w firmie? Myślałem złożyć dokumenty, warto teraz ?

Karola Nowy wpis

@jerzy co masz na myśli mówiąc typowa wpadka ?

Marecki Nowy wpis

Ludzie unikajcie tej ala firmy wlasciciel kompletny debilowaty (usunięte przez administratora) bez kultory i kierowca glupkowaty usmieszek nie umiejacy sie wypowiedziec na temat drogi nie polecam odradzam ze to wogole mozna nazwac firma!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
tytus

@Dziad trans Trzeba być sumiennym i zaangażowanym pracownikiem żeby docenić firmę!

Irena
@tytus

@tytus To prawda. Ale mam jednak nadzieję, że napiszesz mi coś o warunkach zatrudnienia w Fast-Trans. Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca w tej firmie? Z góry dziękuję.

Dziad trans

Poprostu tragedia. Gonią kierowców na łeb na szyję. Później wypadki problem z towarem. Omijać szerokim łukiem!!!

ola

Ja polecam jezdze z nimi od 2016 roku i wszytko jest ok.. czasem jakies spoznienie ale nic poza tym pozdrawiam

Przemysław
@ola

Twoja wypowiedź jest z poziomu osoby, która współpracuje z firmą Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów, czy może osoby, która tam pracuje? Na chwilę obecną Twój wpis można przypisać do obydwu przypadków, dlatego proszę, abyś sprecyzowała, jak to wygląda w rzeczywistości.

Jerzy

Nie ma co narzekać na firmę bo jest spoko praca. Czasami może zdarzyć się typowa wpadka ale to jest życie!

Wynajem całego busa..

Nie polecam tej firmy nikomu. Zrobilam rezerwację na Całego busa i do chwili aż wyszłam z domu nie zostałam poinformowana że zamiast busa będzie samochód osobowy A po drodze wsiadły jeszcze 3 osoby. Gdy próbowałam się dodzwonić właściciel rozlaczal się aż przy 4 razie wyłączył telefon. Na pytanie w SMS czy kpine sobie ze mnie robi nie odpisał . Nawet jego kierowca na moją prośbę nie mógł się z nim skontaktować. Juz w Slubicach chcialam wzywac policje i zglosic oszustwo jednak przemily kierowca zapewnial mnie ze dojde do kompromisu z szefem, jak widać przecenil mozliwosci szefa. wysłałam więc kolejnego sms-a z informacją że nie wywiązał się z umowy i zapłacę 80 euro mniej niż umówione 380. 300 euro za jazdę w samochodzie osobowym w 6 osob zamiast obiecywanego busa w całości dla nas to i tak dużo. Właściciel odezwał się dopiero gdy byliśmy na terenie jego gminy grożąc mi policja, zaczął odgrazac się mojemu narzeczonej i nie chciał wydać nam rzeczy naszych. Musiałam wezwać policje, zapłaciłam 300 euro dojechałem do domu A obecnie czekam na sprawę w sądzie. Kompletny brak profesjonalizmu. Zero szacunku do człowieka i wyzwiska. Bardzo żałuję że wybrałam ta firmę. Jednak lepiej było zapłacić parę euro więcej i jechać sprawdzonym przewoźnikiem. Szkoda mi tylko ympatycznego, młodego kierowcy ktory ponad dobę spędził w trasie i jeszcze musiał być świadkiem takich scen.

Remek

Firma ma opinie dobrego pracodawcy i jestem zaskoczony tym co tu poczytałem. Zastanawiam się na ile jest prawda co piszecie?

Edyta

NIE POLECAM TEJ FIRMY , ta firma wgl nie ma szacunku do człowieka , szef nienormalny

Weronika
@Edyta

Zgadzam sie w 100% Koszystalismy z tej firmy na portalu click.trans i zawiedlismy sie niesamowicie. Wszystko bylo nie tak! Doswiadczenie koszmarne.

Halk

NIE POLECAM!!! KIEROWCY TO BURAKI I CHAMY A FACET KTÓRY ODBIERA TEL. JEST NIEZROWNOWAŻONY PSYCHICZNIE CZŁOWIEK, 12 GODZIN CZEKAŁEM AŻ KTOŚ ŁASKAWIE POWIADOMI MNIE O KTÓREJ GODZINIE BEDZIE WYJAZD Z POLSKI, PO WIELU PRÓBACH POŁĄCZENIA SIĘ Z FIRMĄ POWIEDZIELI MI ŻE NIE PRZYJADĄ. LICZY SIĘ TYLKO KASA

RYŚ

POLECAM WSZYSTKIM SĄ SOLIDNI I ZNAJĄ SIĘ NA TYM CO ROBIĄ..

POgodna

Jechałam z tą firmą jeden raz z Polski do Niemiec dnia 31.08.2017.uważam,że to dobra firma.Kierowca przesympatyczny.Polecam tą firmę.

Basia

Nie polecam szef jest kompletnie niezrownowazony , wydaje mi sie ze ta firma nie powinna przewozić ludzi, firma to jedna wielka kpina z ludzi ! Ludzie uważajcie na ta firme!!!!

A.K.

POLECAM WSZYSTKIM FIRMĘ FAST TRANS! Jeżdżę już z tą firmą od paru lat i za każdym razem wszystko było w najlepszym porządku, obsługa profesjonalna, busy komfortowe, kierowcy bardzo doświadczeni, uprzejmi i sympatyczni. Podróż to czysta przyjemność, relax i wygoda. Firma uczciwa i godna zaufania, pozdrawiam serdecznie całą ekipę, życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia kolejnym razem... A.K.

Kuba

Nie polecam firmy fast trans, uwazajcie na nia. Mialem zarezerwowanego busa wszystko bylo potwierdzone czekalem na godzine odjazdu mialem dostac smsa, dzwonie probuje sie dowiedziec i nagle dostaje informacje ze nastapila pomylka, (usunięte przez administratora)udaje zdziwienie ze biuro mmialo zadzwonicw, przy kazdym telefonie mowi to samo, po czym wylacza telefon.

....

Nie polecam tej firmy przewozowej , gdyz przez jednego z pracownikow zostałam wyzwana , od szmatlawcow , tureckich popychaczy zarobow itd ZDECYDOWNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!

Jan

POLECAM FIRMĘ FAST TRANS NAJLEPSZA FIRMA Z JAKA JEŹDZIŁEM.

Johny

Nie polecam. Szef firmy do jakiś cymbał. Jechałem u nich kilka razy. Kierowca jechał podobno 23 godziny non stop. W aucie syf, a sam szef rozmawiał ze mną jak za karę. O tym, że miałem wycieczkę przez całe Niemcy nie wspomnę. Szkoda mi tego młodego kierowcy, on tylko jechał. Po dłuższej rozmowie wydawał się spoko i on mnie swoim prywatnym autem wozi za 50 zł więcej , ale mam wygodę i jestem na czas. Wole iść pieszo niż jechać u Roberta ! Szukajcie innego przewoźnika !

Zostaw merytoryczną opinię o Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów?

Zobacz opinie na temat firmy Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów?

Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.

Fast-Trans Międzynarodowy Przewóz Towarów