En-Truck Piotr Niemiałkowski

Gdańsk

Opinie o En-Truck Piotr Niemiałkowski

klient

Mysle ze przesadzacie, szkolenia sa ok,firma interesuje sie mna az zabardzo urzadzenie sprawdza sie w praktyce a to najwazniejsze po co tyle jadu tu sie wylewa

Majkel

kolega klient nie dodał, że to jedno bagienko. Jak oni mogą tyle czasu funkcjonować na rynku z tak słabym podejściem do klienta??

klient

entruck gdańsk i entank leszno to jedno

Rozczarowany

mogę potwierdzić, zainteresowanie firmy En Truck zmalało do zera zaraz po tym jak kupiłem tester. Szkoda słów

Tomasz K.

Szanowny Panie Piotrze, istotnie klient potwierdza zamówienie ... na zestaw, a że okazuje się, że są różne zestawy - jeden z kablami wszystkimi, inne bez np dwóch naczepowych za które, po fakcie chcecie, żeby klient dopłacił - szkoda słów na takie tanie zagrywki. Stanowczo odradzam firmę.

Klient

Firmy nie polecam, za aktualizację zostałem skasowany, a uruchomienia nie mogłem się doprosił przez dobre kilka miesięcy. Skończyło się tym, że jak zagroziłem sądem otrzymałem gotówkę z powrotem

slu

Oj jak [usunięte przez moderatora] chce się wybielić i pokazać jaki jest kochany.A to jest odwrotnie jednak.Ściemniacz i [usunięte przez moderatora].Zacznij szanować pracowników,bo inaczej sam zostaniesz,a nie ogarniesz twojego przybytku w 5% Po prostu nie masz polotu,o współpracy z klientem nie masz pojęcia,a oferowany produkt jest do bani.Są lepsze,widoczne na rynku i co ważne firma profesjonalnie opiekuje się klientem.A twoja firma co? Proponuje żałosne szkolenia za 2tys prowadzone na podstawie ściągniętych obrazków z neta.Wstyd.Długo tak wymieniać.Twoi klienci się nasłuchają jak to pracownik ma źle.A to źle świadczy,bardzo źle panie z Pomorza.Może czas zwijać manatki?Proponuję wejść na en-tank(celowo z małej);opinie podobne.

eN-TRUCK Piotr N.

Szanowny Panie Uszaty ! Trudno stwierdzić czy jest Pan naszym klientem czy byłym pracownikiem. Jeśli jest Pan kiientem to prosze o kontak z biurem w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości - praktycznie wszystkie zamówienia są realizowane na podstawie pisemnych zamówień przygotowywanych wg wcześniej wysłanych ofert - klient przy otrzymaniu towaru sprawdza stan dostarczonego towaru z złozonym zamówieniem i potwierdza protokołem. Tak więc o pomyłce nie moze być mowy. Jeśli natomiast jest Pan naszym byłym pracownikiem - to musi Pan mieć na uwadze fakt, że to Pan odpowiadał za obsługe klienta i zakres oferowanych produktów - z uwagi na Pańska niedoskonałośc przymiotnik BYŁY jak najbardziej pasuje i utwierdza, że decyzja o zrezygnowani z Pańskiej usługi jaka była "praca" była jak najbardziej własciwa. Z poważaniem Piotr N.

SKALPEL

Szkoda czasu na taką firemkę z cwanym,obiecującym złote góry właścicielem.Mitoman-ktoś w poprzedniej opinii super to ujął. Jeżeli cenisz sobie wolontariat,siedzenie do wieczora w biurze,dalekie wyjazdy służbowe,późne powroty... Jeżeli lubisz być pomiatanym,być kimś od wszystkiego,a jednocześnie od niczego,lubisz być prześladowany przez szefa i ... długo tak wymieniać. Tak na szybko-praca dla lubiących SM,nie lubiących zarabiać,nie mających domu i rodziny.Uwolniłem się tam jakiś czas temu,ale trauma pozostała. OSTRZEGAM!!!

Uszaty

Właściciel mitoman, etyka pracy wobec klienta - nie istnieje. Możesz stawać na uszach, ale i tak klienta w biurze chłopacy naciągną. Albo wyjmą mu przewód z zestawu i będą chcieli go skasować, albo klientowi powiedzą, że handlowiec się pomylił i cena była netto. Tanie zagrywki.

Zostaw opinię o En-Truck Piotr Niemiałkowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie En-Truck Piotr Niemiałkowski