Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos

Chmielnik

Opinie o Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

oszustwo

Witam prosiłbym o kontakt meilowy w sprawie oszust popełnionych w owym komisie, kogoś poszkodowanego kto chciałby odzyskać swoje. ( sam zostałem oszukany). Sprawę chcę zgłosić a więc każda osoba się liczy.

anonymous
@oszustwo 22.01.2017 14:42

Też zostałem oszukany przez ten komis,jutro prawdopodobnie zgłoszę to na policję,mój nr kontaktowy (usunięte przez administratora),proszę o jakieś porady.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anonymous

hmmm dziwne wszystkie tak Stan wizualny tak jak na zdjęciach w 100 % Właściciel Niepalący Auto jeździ i wygląda jak nowe !! Auto czyste i zadbane !!! Proszę Państwa wszystko co jest napisane w opisie jest prawdą. Ponadto elektryka w pełni sprawna, klimatyzacja też, silnik pracuje idealnie, bez problemów z odpalaniem, cicho i dynamicznie. Zawieszenie bez najmniejszych stuków, puków. Wizualnie auto jest ładniejsze niż na zdjęciach (Powodem jest słabej klasy aparat który nie oddaje rzeczywistości w pełni) ZAPRASZAM NA JAZDĘ PRÓBNĄ I DO OGLĘDZIN AUTA!!! AUTO SPROWADZONE z NIEMIEC Przygotowane do rejestracji 100 % BEZWYPADKOWY 100% Oryginalny przebieg Po zakupię samochodu możliwy natychmiastowy powrót do domu na kołach. Wystawiam Fakturę VAT Marżę- oznacza to że kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA AUTA NA DOWOLNEJ STACJI DIAGNOSTYCZNEJ !!! ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ Dla użytkowników OLX – aby zobaczyć większa ilość zdjęć, należy przejść na ogłoszenie w portalu otomoto – odnośnik do strony jest nad pierwszym zdjęciem: sprawdź dodatkowe parametry na OTOMOTO lub kliknąć KONTAKT PRZEZ OTOMOTO ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ SAMOCHÓD POSIADA UBEZPIECZENIE I TABLICE ZJAZDOWE MOŻNA WRACAĆ NA KOŁACH ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DODATKOWO Z 3 lub 12-miesięczną GWARANCJA: VIP GWARANT, która obejmuje: - wszystkie usterki techniczne (związane z gwarancją) wynikłe po nabyciu pojazdu usuwane są w ogólnopolskiej sieci warsztatów - pokrycie kosztów holowania w przypadku awarii - jednostkę napędową – silnik, - rozrząd - koło dwumasowe - skrzynię biegów manualną - skrzynię biegów automatyczną, - przednie i tylne zawieszenie - amortyzatory, sprężyny itp. - mechanizmy różnicowe, - paski rozrządu, - łańcuch rozrządu - wały pędne, - obudowy - skrzyni biegów, silników, mostów, miski olejowej itd. - diagnostykę komputerową, - komputer główny silnika - turbosprężarki - naprawa i wszystkie części w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie. ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ SZYBKIE / PROSTE / TANIE FINANSOWANIE - tel 518 - wyświetl numer - ● szybka decyzja kredytowa ● procedura uproszczona ● możliwość odjechania samochodem w ten sam dzień ● Indywidualne podejście POLECAM ! POMAGAMY WE WSZYSTKICH FORMALNOŚCIACH !!! ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ZAMIANA - PRZYJMUJEMY SAMOCHODY W ROZLICZENIU ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ LOKALIZACJA : ★ CELINY 2 koło Chmielnika woj Świętokrzyskie \ 23 km od Kielc w kierunku Tarnowa KONTAKT: ☎ 602 - wyświetl numer - ☎ 603 - wyświetl numer - ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ ▀▀ Uwaga! Niniejsze ogłoszenia są wyłącznie informacją handlową i nie stanową oferty w myśl art 66,A§1 Kodeksu Cywilnego. Jak również nie powinny być rozumiane, jako aukcja internetowa i należy je traktować wyłącznie, jako zaproszenie do negocjacji w celu ewentualnego ustalenia treści umowy, która zostanie zawarta w formie pisemnej. Sprzedający nie odpowiadam za ewentualne błędy lub

polo

szukam toyoty 2005 - 2008 benzyna, mam do przejechania 80 km, do tej wioski. Kto mi pokryje koszty dojazdu jak nie będę zadowolony. Oglądałem samochód z 2005r w okolicy Opoczna, aż się kleił od Plaku a wyglądał jak wyciągnięty ze stawu, tapicerka smród sprężyny foteli przebijały na zewnątrz. Miałem TOY z 2005r ale P....U mnie oszukało z kosztami naprawy po szkodzie nie z mojej winy, wygląda na to, że muszę kupić klamota z powodzi albo z cofniętym licznikiem, UWAGA NA WYCENY SZKODY Z P,,,,,U.

polo

samochody tanieją Niemiec płakał jak sprzedawał z własnego podwórka jego babcia nie ma czym jeździć do kościoła Polaku stać cię na na więcej

Zainteresowany

Czy dobrze się pracuje w firmie i dlatego jest taka cisza na forum?

Busko

"Ja na temat tego komisu oraz zakupionych tam aut nie mogę powiedzieć nic złego. Moi rodzice kupili tam Passata, ja Focusa i oba auta sprawują się rewelacyjnie . Auta są zadbane i się nie psują. Jeśli w przyszłości będę zmieniała auto na pewno wezmę ten komis ponownie pod uwagę mimo iż dzieli nas 200 km" dziwny zbieg okoliczności

Grandi

Dziwnym trafem połowa samochodów w Chmielniku i okolicach ma ramki na tablicach ,,grandi-cars" Sporo ludzi z Chmielnika i okolic kupuje tu i wraca za jakiś czas bo są zadowoleni. Konkurencja pisze takie komentarze ? Napiszcie PRAWDĘ o sobie !

onek

Pewnie sam sobie Grandi wystawia pozytywne oceny ,ale wszyscy dobrze wiemy ze auta które sprowadzają nie nadają się do użytku...tu podpicują,tu się wklepie , tam podszpachlują i interes się kręci ,a człowiek musi do złomu dokładać...wystarczy podpytać kierowców ,którzy z nimi jadą po te auta i wszystko się człowiek dowie jakie złomy ściągają...w dość szybkim czasie dorobili się kolejnego komisu,ziemi i domu ...ciekawe ile jeszcze ludzi da się nabrać na te ich auta ,bo z Chmielnika nikt jeszcze u nich nie kupił.

kkd
@Kierowca 26.07.2017 22:05

Ja zakupilem tam Peugeota 307 1.6 miał co prawda zbita lekko przednia szybę (która zauwazylem po trzech dniach) i zmeczony fotel kierowcy a tak to autko smigalo u mnie trzy lata.Przebieg miało u nich jak kupowalem 280 tys. Cztery miesiące temu zakupilem tam alte XL 1.9 2008 w miarę zadbane choć miało malowany tylny błotnik razem z drzwiami tył...ocenilem ze jest reszta ok i tyle wymienilem rozrząd olej ,przegląd zrobiłem osobiście przed rejestracja i przeszedł dobrze.Przebieg cóż... raczej kręcony ale wnętrze nie zmęczone wręcz zadbane także mam zamiar pojezdzic kolejne 3 latka :) Pozdrawiam Marek

e46

haha. jeśli się tam wybierasz to lepiej odpuść. jeśli ci nie szkoda czasu to najlepiej sb weź miernik lakieru i bedziesz wszystko wiedział. auta odpicowane z zewnątrz i można powiedzieć wewnątrz też. otwierasz maske widzisz że wszystko łądnie, ściągasz osłony i plastiki i łapiesz się za głowe :) kupiłem bmw e46 z 2003 r i kiedy go sprawdziłem (za poźno) miernikiem w jednym miejscu norma (120) a prawy bok cały szpachlowany (od 220 do 1000) w skali miernika czyli prkaktycznie 10x wiecej niż norma. oszuści i nic wiecej.

Sprzedający

No i doszło do transakcji po tej jeździe próbnej. Klient został poinformowany co należy wymienić żeby dymienie ustało i cena została obniżona o koszt naprawy usterki więc w czym widzisz problem bystry Harnasiu ? Za dużo Harnasiów wypiłeś ?!

harnaś

Grudzien 2016 jazda próbna BMW wyjechał w kierunku Chmielnika zchwilą wyjazdu za bramę ta bmka tak zadymiła droge że ruch samochodow został na chwile wstrzymany daleko nie dojechal tylko ok 500m porównując ciuchcia mniej dymiła ale przed jazdą próbną M I S Z CZ bredził jakie to cacko ta bmw. złomy wypucowane powypadkowe ale cena o połowę w dół

Borixon

Witam wszystkich, nie rozumiem kto wypisuje te komentarze, chyba panowie z konkurencyjnych komisów. Jak szukałem Audi A4 to zjeździłem całe województwo i naoglądałem się trupów. Czy to niska cena czy wręcz przesadzona, na miejscu zastawałem umęczonego trupa, czasami lekko podleczonego żeby wyglądał że trzyma się kupy. Gdy już traciłem nadzieje, zajrzałem przejazdem do grandicars bo niedaleko mieszkam i stała tam moja laleczka. Prawie cała w oryginale i nawet przednia szyba oryginalna od nowości. Wiadomo że nie nówka z salonu bo coś tam trzeba było poprawić ale w rozsądnej cenie i w naprawdę przyzwoitym stanie. Szukałem auta miesiąc a stało kilka kilometrów od mojego domu. Piszcie sobie co chcecie, może miałem szczęście ale jestem bardzo zadowolony, trafiłem dobre auto i już dwa lata robię tylko wymiany eksploatacyjne, żadnych wad ukrytych. Co do papierów to wszystko było gotowe, zrobiłem przegląd (jak się okazało nie potrzebnie) i poszedłem zarejestrować. Ja polecam.

NIcki

( teraz mam do wymiany kolo dwumasowe bo juz prawie zuzyte koszt 2500zl oczywiscie nowe chociaz to benzyna 2.0) hahaha to pewnie własciciel sie dołączyl do dyskusj z nickiem jaaaaa i sylwia Miałem tam jechać po ładne czarne E90 ale już mi przeszło :)

Zadowolony klient

Duzy komis pelen szrotu a wlasciciel kretacz i tchórz.. autko zakupione u nich za 13000. Akcyza podobno meilem przyjdzie... czekalem i sie nie doczekalem.. na przegladzie oswiecono mnie ze wciety jest katalizator... wiec zadzwoniłem do tego pana... haaa pana? Dzieciaka.. i mowie jaka jest sytuacja udaje greka ze o tym nie wiedzial. I mowi ze pieniedzy za katalizator nie wroci lecz moze sprowadzic i ze to bedzie za tydzien i ze jak cos to wysle kurierem.. powiedzialem ok. Minol jeden tydzień drugi.. katalizatora i pieniedzy nie bylo nadal dzwonilem po kilka razy i za kazdym razem jakas wymowka.. Ale ze akurat bylem tam przejazdem wiec ppdeszlem do tego szroto-moto i grzecznie powiedzialem ze przyjechalem po katalizator pan mowi ze jest tylko ze nie znalaz takiego za 300 zl i kupil za 600 i ze mam zaplacic 200 ja sie nie zgodzilem i powiedziałem ze wtakim razie niech mi pan pokaze paragon na dowod zakupu za taka kwote a on z nerwami wypisal mi własnoręcznie fakture :D hahaha no poprostu jaja i zal goscia... ale ok to mowie ze nie chce katalizatora ze niech mi da 300 zl i spokoj.. bez problemów ale on oczywiście zaprzeczyl to mowie chociaz 200zl w porównaniu do ceny katalizarorow to jak wszyscy wiedza to jest smiech.. ale dla pana właściciela szroto-moto widocznie kolosalna cena.. i rozmowa skonczyla sie na tym ze dzieciak za biurkiem wyrzucil mnie z swojego toi toya.. i tyle widzialem katalizator. Takze jak macie kupować leona to najpierw sprawdzcie czy jest katalizator jak zakupili za 600zl to pewnie jest tylko pytanie na ktorym stole.. Moja opinia na tym sie konczy :) jeszcze tylko chciałbym pozdrowić tego chlopczyka za biurkiem niby szefa... wiedz ze zyletki do golenia jednak sa tansze niz Twoj katalizator za 600zl.

Prawda

Witam. W tym komisie każde auto jest w 100% powypadkowe.Nawet pasty polerskiej nie chce im się zmyć do końca.Tapicerka wymyta karcherem nie wysuszona w aucie śmierdzi wilgocią.W niektórych autach każda opona jest inna. Za auto wycenione na 20-25 tysięcy nie dałbym 10 tysięcy. Porażka

Rocco

Jestem zadowolony z zakupu samochodu w Grandi Cars. Wymieniłem tylko rozrząd i olej. Polecam

OBurzona

Ludzie przestrzegam przed ta patologia, takich oszustow to chyba nigdy nie spotkałam, kreca w papierach, nie pł aca akcyzy, obnizaja kwoty na fakturach. Omijjcie z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Józek

No cóż mówią że głupich nie sieją , a jednak sieją , 7lat na jednym oleju ? chyba że to auto stoi w stodole , zresztą szkoda słów.

fz6

PLAK I JAZDA

smok

Kupiłem u nich auto; WIELKI BŁĄD . Kręt i cygan . Nie kupujcie tam nigdy.

gosc

Nie płacą opłaty recyklingowej, w urzędzie są problemy bo na papierach daty się nie zgadzają. To są oszuści, tłumaczenie dokumentów wysyłają na koszt klienta, jeśli się do nich zadzwoni to albo nie odbierają albo odsyłają żeby zadzwonić za ileś tam dni i tak w kółko. Faktury zaniżone o połowę. Samochody to wraki

nuky

Witam, ostatnio zakupiłem u nich samochód, niestety nie zostałem poinformowany że auto zostało sprowadzone w tamtym roku a co za tym idzie trzeba uiścić opłatę za recykling 500 zł. Koszt rejestracji wyszedł mnie 750 zł zamiast 250 zł. Po zagłębieniu się w tamat dowiedziałem się że to Gradnicars miał zapłacić tą opłatę. Teraz nie odbierają telefonu. Kłamią i oszukują, nie polecam.

Anna łódź

A ja mam od nich kupione dwa auta Passata i Focusa i nie mogę się do niczego doczepić wszystko ok nic się nie psuje auta zadbane . Jeśli będę wymieniać auto na pewno gdy będzie ciekawa oferta wybiorę się tam ponownie .

dammmj

7 lat na tym samym oleju brawo dla ciebie!

Beti..15,02,2016

Bardzo nie polecam, właściciel totalny kłamca ,ściemniacz jakich mało .Wystarczy popatrzec na przebiegi wystawianych aut nie różnią sie wiele od siebi. Jaki dziwny zbieg okolicznosci:).

R

Potwierdzam zdanie przedmówców, nic się nie zmieniło, ceny niby nie takie wysokie... Dopóki nie zobaczymy auta na żywo :) Może i są tam auta warte uwagi, ale nie wiem ile, 2? Ogólnie nieciekawe miejsce.

Rafal

Polecam komis osoba ktore maja OCZY i znaja sie chodz troche na samochodach. Wiadomo sa gorsze i lepsze auta. Ale naprawde mozna wychaczyc super auto za niska cene.Ja kupilem auto w oryginale super zadbane za niska cena. Goraco polecam. A tylko idioci daja zle opinie bo mysla ze kazde auto jest igla za polowe ceny. Szkoda slow dla tempakow. POzdrawiam p.s Nawet nowe z salonu czasem okazuje sie Powypadkowe i studnia bez dna

joke

Oszuści...... omijać szerokim łukiem. Wystarczy kilka kontrolnych pytań typu (przebieg, rejestracja, opłata recyklingowa), by pseudo-handlarzyna wpadł w furię, gdyż jest on nastawiony na klienta-frajera. Panowie sprowadzają rozjebane gruchoty, cofają liczniki, PICUJĄ zewnętrznie auta po czym szukają frajera. Szczerze odradzam!

Zostaw opinię o Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos - Chmielnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos