Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos

Chmielnik

Opinie o Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos

Busko

"Ja na temat tego komisu oraz zakupionych tam aut nie mogę powiedzieć nic złego. Moi rodzice kupili tam Passata, ja Focusa i oba auta sprawują się rewelacyjnie . Auta są zadbane i się nie psują. Jeśli w przyszłości będę zmieniała auto na pewno wezmę ten komis ponownie pod uwagę mimo iż dzieli nas 200 km" dziwny zbieg okoliczności

Grandi

Dziwnym trafem połowa samochodów w Chmielniku i okolicach ma ramki na tablicach ,,grandi-cars" Sporo ludzi z Chmielnika i okolic kupuje tu i wraca za jakiś czas bo są zadowoleni. Konkurencja pisze takie komentarze ? Napiszcie PRAWDĘ o sobie !

onek

Pewnie sam sobie Grandi wystawia pozytywne oceny ,ale wszyscy dobrze wiemy ze auta które sprowadzają nie nadają się do użytku...tu podpicują,tu się wklepie , tam podszpachlują i interes się kręci ,a człowiek musi do złomu dokładać...wystarczy podpytać kierowców ,którzy z nimi jadą po te auta i wszystko się człowiek dowie jakie złomy ściągają...w dość szybkim czasie dorobili się kolejnego komisu,ziemi i domu ...ciekawe ile jeszcze ludzi da się nabrać na te ich auta ,bo z Chmielnika nikt jeszcze u nich nie kupił.

Kierowca
@onek 11.06.2017 21:14

Onek krótki członek, dlaczego piszesz takie bzdury ? Boli Cię że ktoś ciężko pracuje, pół tygodnia siedzi poza domem w obcym kraju, śpi w samochodzie i musi być w pracy 7 dni w tygodniu ? Jakby samochody były takie złe to nikt by tam nie kupował, czasy się zmieniły ludzie nie są głupi, teraz są mierniki lakieru, stacje diagnostyczne, viny itp itd nikt nie kupuje byle czego. Chcesz coś mieć to bierz się do roboty a nie pstrykaj w internecie przy piwku na garnuszku u mamusi...

kkd
@Kierowca 26.07.2017 22:05

Ja zakupilem tam Peugeota 307 1.6 miał co prawda zbita lekko przednia szybę (która zauwazylem po trzech dniach) i zmeczony fotel kierowcy a tak to autko smigalo u mnie trzy lata.Przebieg miało u nich jak kupowalem 280 tys. Cztery miesiące temu zakupilem tam alte XL 1.9 2008 w miarę zadbane choć miało malowany tylny błotnik razem z drzwiami tył...ocenilem ze jest reszta ok i tyle wymienilem rozrząd olej ,przegląd zrobiłem osobiście przed rejestracja i przeszedł dobrze.Przebieg cóż... raczej kręcony ale wnętrze nie zmęczone wręcz zadbane także mam zamiar pojezdzic kolejne 3 latka :) Pozdrawiam Marek

e46

haha. jeśli się tam wybierasz to lepiej odpuść. jeśli ci nie szkoda czasu to najlepiej sb weź miernik lakieru i bedziesz wszystko wiedział. auta odpicowane z zewnątrz i można powiedzieć wewnątrz też. otwierasz maske widzisz że wszystko łądnie, ściągasz osłony i plastiki i łapiesz się za głowe :) kupiłem bmw e46 z 2003 r i kiedy go sprawdziłem (za poźno) miernikiem w jednym miejscu norma (120) a prawy bok cały szpachlowany (od 220 do 1000) w skali miernika czyli prkaktycznie 10x wiecej niż norma. oszuści i nic wiecej.

oszustwo

Witam prosiłbym o kontakt meilowy w sprawie oszust popełnionych w owym komisie, kogoś poszkodowanego kto chciałby odzyskać swoje. ( sam zostałem oszukany). Sprawę chcę zgłosić a więc każda osoba się liczy.

k.k
@oszustwo 22.01.2017 14:42

nasze auto nie miało OC i ma niesprawny gaz , 13 .09 dowiemy się czy jest możliwość naprawy.

Sprzedający

No i doszło do transakcji po tej jeździe próbnej. Klient został poinformowany co należy wymienić żeby dymienie ustało i cena została obniżona o koszt naprawy usterki więc w czym widzisz problem bystry Harnasiu ? Za dużo Harnasiów wypiłeś ?!

harnaś

Grudzien 2016 jazda próbna BMW wyjechał w kierunku Chmielnika zchwilą wyjazdu za bramę ta bmka tak zadymiła droge że ruch samochodow został na chwile wstrzymany daleko nie dojechal tylko ok 500m porównując ciuchcia mniej dymiła ale przed jazdą próbną M I S Z CZ bredził jakie to cacko ta bmw. złomy wypucowane powypadkowe ale cena o połowę w dół

Borixon

Witam wszystkich, nie rozumiem kto wypisuje te komentarze, chyba panowie z konkurencyjnych komisów. Jak szukałem Audi A4 to zjeździłem całe województwo i naoglądałem się trupów. Czy to niska cena czy wręcz przesadzona, na miejscu zastawałem umęczonego trupa, czasami lekko podleczonego żeby wyglądał że trzyma się kupy. Gdy już traciłem nadzieje, zajrzałem przejazdem do grandicars bo niedaleko mieszkam i stała tam moja laleczka. Prawie cała w oryginale i nawet przednia szyba oryginalna od nowości. Wiadomo że nie nówka z salonu bo coś tam trzeba było poprawić ale w rozsądnej cenie i w naprawdę przyzwoitym stanie. Szukałem auta miesiąc a stało kilka kilometrów od mojego domu. Piszcie sobie co chcecie, może miałem szczęście ale jestem bardzo zadowolony, trafiłem dobre auto i już dwa lata robię tylko wymiany eksploatacyjne, żadnych wad ukrytych. Co do papierów to wszystko było gotowe, zrobiłem przegląd (jak się okazało nie potrzebnie) i poszedłem zarejestrować. Ja polecam.

NIcki

( teraz mam do wymiany kolo dwumasowe bo juz prawie zuzyte koszt 2500zl oczywiscie nowe chociaz to benzyna 2.0) hahaha to pewnie własciciel sie dołączyl do dyskusj z nickiem jaaaaa i sylwia Miałem tam jechać po ładne czarne E90 ale już mi przeszło :)

Zadowolony klient

Duzy komis pelen szrotu a wlasciciel kretacz i tchórz.. autko zakupione u nich za 13000. Akcyza podobno meilem przyjdzie... czekalem i sie nie doczekalem.. na przegladzie oswiecono mnie ze wciety jest katalizator... wiec zadzwoniłem do tego pana... haaa pana? Dzieciaka.. i mowie jaka jest sytuacja udaje greka ze o tym nie wiedzial. I mowi ze pieniedzy za katalizator nie wroci lecz moze sprowadzic i ze to bedzie za tydzien i ze jak cos to wysle kurierem.. powiedzialem ok. Minol jeden tydzień drugi.. katalizatora i pieniedzy nie bylo nadal dzwonilem po kilka razy i za kazdym razem jakas wymowka.. Ale ze akurat bylem tam przejazdem wiec ppdeszlem do tego szroto-moto i grzecznie powiedzialem ze przyjechalem po katalizator pan mowi ze jest tylko ze nie znalaz takiego za 300 zl i kupil za 600 i ze mam zaplacic 200 ja sie nie zgodzilem i powiedziałem ze wtakim razie niech mi pan pokaze paragon na dowod zakupu za taka kwote a on z nerwami wypisal mi własnoręcznie fakture :D hahaha no poprostu jaja i zal goscia... ale ok to mowie ze nie chce katalizatora ze niech mi da 300 zl i spokoj.. bez problemów ale on oczywiście zaprzeczyl to mowie chociaz 200zl w porównaniu do ceny katalizarorow to jak wszyscy wiedza to jest smiech.. ale dla pana właściciela szroto-moto widocznie kolosalna cena.. i rozmowa skonczyla sie na tym ze dzieciak za biurkiem wyrzucil mnie z swojego toi toya.. i tyle widzialem katalizator. Takze jak macie kupować leona to najpierw sprawdzcie czy jest katalizator jak zakupili za 600zl to pewnie jest tylko pytanie na ktorym stole.. Moja opinia na tym sie konczy :) jeszcze tylko chciałbym pozdrowić tego chlopczyka za biurkiem niby szefa... wiedz ze zyletki do golenia jednak sa tansze niz Twoj katalizator za 600zl.

Prawda

Witam. W tym komisie każde auto jest w 100% powypadkowe.Nawet pasty polerskiej nie chce im się zmyć do końca.Tapicerka wymyta karcherem nie wysuszona w aucie śmierdzi wilgocią.W niektórych autach każda opona jest inna. Za auto wycenione na 20-25 tysięcy nie dałbym 10 tysięcy. Porażka

Rocco

Jestem zadowolony z zakupu samochodu w Grandi Cars. Wymieniłem tylko rozrząd i olej. Polecam

OBurzona

Ludzie przestrzegam przed ta patologia, takich oszustow to chyba nigdy nie spotkałam, kreca w papierach, nie pł aca akcyzy, obnizaja kwoty na fakturach. Omijjcie z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Józek

No cóż mówią że głupich nie sieją , a jednak sieją , 7lat na jednym oleju ? chyba że to auto stoi w stodole , zresztą szkoda słów.

fz6

PLAK I JAZDA

smok

Kupiłem u nich auto; WIELKI BŁĄD . Kręt i cygan . Nie kupujcie tam nigdy.

gosc

Nie płacą opłaty recyklingowej, w urzędzie są problemy bo na papierach daty się nie zgadzają. To są oszuści, tłumaczenie dokumentów wysyłają na koszt klienta, jeśli się do nich zadzwoni to albo nie odbierają albo odsyłają żeby zadzwonić za ileś tam dni i tak w kółko. Faktury zaniżone o połowę. Samochody to wraki

nuky

Witam, ostatnio zakupiłem u nich samochód, niestety nie zostałem poinformowany że auto zostało sprowadzone w tamtym roku a co za tym idzie trzeba uiścić opłatę za recykling 500 zł. Koszt rejestracji wyszedł mnie 750 zł zamiast 250 zł. Po zagłębieniu się w tamat dowiedziałem się że to Gradnicars miał zapłacić tą opłatę. Teraz nie odbierają telefonu. Kłamią i oszukują, nie polecam.

Anna łódź

A ja mam od nich kupione dwa auta Passata i Focusa i nie mogę się do niczego doczepić wszystko ok nic się nie psuje auta zadbane . Jeśli będę wymieniać auto na pewno gdy będzie ciekawa oferta wybiorę się tam ponownie .

dammmj

7 lat na tym samym oleju brawo dla ciebie!

Beti..15,02,2016

Bardzo nie polecam, właściciel totalny kłamca ,ściemniacz jakich mało .Wystarczy popatrzec na przebiegi wystawianych aut nie różnią sie wiele od siebi. Jaki dziwny zbieg okolicznosci:).

R

Potwierdzam zdanie przedmówców, nic się nie zmieniło, ceny niby nie takie wysokie... Dopóki nie zobaczymy auta na żywo :) Może i są tam auta warte uwagi, ale nie wiem ile, 2? Ogólnie nieciekawe miejsce.

Rafal

Polecam komis osoba ktore maja OCZY i znaja sie chodz troche na samochodach. Wiadomo sa gorsze i lepsze auta. Ale naprawde mozna wychaczyc super auto za niska cene.Ja kupilem auto w oryginale super zadbane za niska cena. Goraco polecam. A tylko idioci daja zle opinie bo mysla ze kazde auto jest igla za polowe ceny. Szkoda slow dla tempakow. POzdrawiam p.s Nawet nowe z salonu czasem okazuje sie Powypadkowe i studnia bez dna

joke

Oszuści...... omijać szerokim łukiem. Wystarczy kilka kontrolnych pytań typu (przebieg, rejestracja, opłata recyklingowa), by pseudo-handlarzyna wpadł w furię, gdyż jest on nastawiony na klienta-frajera. Panowie sprowadzają rozjebane gruchoty, cofają liczniki, PICUJĄ zewnętrznie auta po czym szukają frajera. Szczerze odradzam!

NIE DAŁEM SIĘ OSZUKAĆ

7 lat temu? to jakieś pierdoły. I co od siedmiu lat jeździsz tym samochodem i nie wysiadasz z niego. Kto po 7 latach wystawia komentarze, chyba właściciel komisu ?

Marcel30

Pół roku temu kupiłem tam Toledo całe w oryginalnym lakierze. Licznik wiadome cofany ale który komis tego nie praktykuje w Grandi przynajmniej się do tego przyznają! ze Toledo pochodziło z Holandii to przebieg łatwo można było sprawdzić i według mnie na samochód który ma 15 lat nie było tragedii (stan licznika 192tys faktyczny 280tys) Wiadome nie każdy samochód tam to perełka ale jeżeli ktoś szuka takowej to niech idzie do salonu nam przy wyjeździe straci na wartości 20%. W innych komisach widziałem dużo gorsze chociaż opisane były jako idealne. Papiery kompletne żadnego problemu. Ja polecam ten komis i patrząc na ilość negatywnych stwierdzam jak ktoś już tu pisał mało zadowolonych klientów pisze takie opinie bo są zadowoleni i jeżdżą. Pozdrawiam

Sylwia

Czlowieku co ty mowisz kupilam u nich renault grande scenkca z 2005r z zewnatrz wygladal niepowiem bo nieduzo brakowalo mu do idealu ale jak go kupilam to po miesiacu tak najpierw padl licznik potem silnik jeszcze potem musialam wymieniac drazki i przeguby bo zaczely trzeszczec przy skrecaniu nastepnie teraz mam do wymiany kolo dwumasowe bo juz prawie zuzyte koszt 2500zl oczywiscie nowe chociaz to benzyna 2.0 ale wersja wlasnie z tym cholernym kolem poprostu studnia bez dna przeklinam ten dzien w ktorym zakupilam u nich to auto a i jeszcze kreca sciemy z recyklingiem wmawiaja ze oplacony a potem telefonu nieodbieraja szkoda slow jednym slowem

jaaaa

Witam wszystkich. Kupiłem u nich rok temu auto i jestem z niego zadowolony. Koleś ceny ma dość przystępne, owszem nie każde auto nadaje się do kupienia za cenę która jest wystawiona. co do przebiegu KAŻDY jeden handlarz cofa licznik i nie wierzę w książkę serwisową bo to da się kupić ze wszystkimi pieczątkami i naklejkami. Sami uczycie ich cofania bo jak Auto ma 200000 km too juz dużo nie mowiąć o 300 000 km. Moje AUDI z 2000r miało 186000km przebiegu i zapytałem gdzie kręcą liczniki to powiedział wprost że różnie na miejscu albo w holandii zanim wjedzie na lohre. Ogólnie polecam gościa. chyba że ktoś chce igłe z salonu za małe pieniądze to nie ma możliwości mu dogodzić ten komis. tto są auta które mają swoje lata i przebiegi

loki

Dzieki za opinie .Mialem tam jechac ale juz mi przeszlo>

Arturdomagała

Trzy tygodnie kupiłem tam passata całego w oryginalnyn lakierze z potwierdzonym przebiegiem chodzi jak brzytwa ! Faktycznie nie każde auto tam bym kupił bo są lepsze i gorsze sztuki ale ogólnie to można powiedzieć że mają ładne auta. W innych komisach widziałem dużo gorsze chociaż opisane były jako idealne i były droższe. Z papierami też nie było problemu, akczyze dosłali mi po trzech dniach. Ja polecam ten komis i dziwi mnie że jest tyle negatywnych komentarzy.

kolasiv

omijać tych kretaczy! tego placu nawet komisem nie można nazwac,predzej auto-szrotem. Samochody to najwiekszy złom ze szrotow z Holandii,szpachla,tragiczny stan i plak, tak te auta wyglądają w tym komisie. Właściciel debil mysli ze kazdy jest głupi i uwierzy w jego bajki. 99% aut ma przebieg 180-190 tys a ledwie sa w stanie z miejsca ruszyc. omijac!

wujuwawa

ufff, jak dobrze że tutaj zajrzałem...dzięki!

Sylwia

Witam kupilam u nich auto za 13.000 a doinwestowalam 5000zl tez wmawiali ze recykling oplacony a musialam zaplacic a potem telefonu nieodbierali po drugie auto niby przyjechalo z holandii na kolach a po dwoch miesiacach uzytkowania przezemnie auta padl silnik ciagle cos sie dzieje i ciagle do niego dokladam odradzam ten komis nigdy nie zostane ich klientka auta to szroty z zewnatrz niby zadbane ale wewnatrz to wraki

R

witam jeśli sie sprzedaje 30 aut rocznie to opini jest mało . sprzedając ponad 700 aut rocznie nie jest sie w stanie wszystkim kupującym dogodzić , a osoba która zakupiła auto i jest zadowolona nie ma czasu pisać na forach (sam Pan jak coś kupi i jest zadowolony to nie pisze opini tylko wtedy gdy jest problem)

m

mialem tam kupic golfa 5 ,dziekuje za opinie nie wydam 17 tys w bloto ,

szpont

Napisałeś komentarz roku

szpont

Zakupiłem auto w tym komisie 7 lat temu był to Passat 1.9 TDI . Jestem więcej niż zadowolony, samochód nie popsuł się ani razu od tamtego czasu , co więcej nie dołożyłem do niego ANI ZŁOTÓWKI , cały czas jeździ na tym samym oleju , klockach hamulcowych oraz tarczach .

Bart

Witam was Panowie a zarazem dziekuje, bo tez sie ''napaliłem'' na tą Bore z 2001 w dieslu, i juz sie z niej wyleczylem dzieki wam, żal.pl ci krętacze z Grandi Cars, a pisać sobie pozytywne komenty to każdy pacan z komisu potrafi

KASIA

JESTEM ZA :)

Oleg

Cały wieczór przeglądania w necie ofert - znalazłem między innymi ciekawe egzemplarze Bory i Toledo w Grandi-Cars... i na koniec pomyślałem 'sprawdzę opinie o handlarzu'... Dzięki za pomocne opinie, już wiem, że nie ma po co tam jechać - jestem w szoku, że firma może mieć tak dużo negatywnych opinni i to na wielu różnych forach. Przypadku w tym nie ma... Jeśli chodzi o zaniżanie wartości sprzedaży auta na fakturach przez handlarza, to proponuję powiadomić organy skarbowe - oni będą wiedzieć co z tym zrobić.

DIux

Miałem tam w tym tygodniu jechać. Ale po przeczytaniu waszych opinii nawet tam nogi nie postawie...

Cinmar

Witam! Chciałem do nich się wybrać bo mają dwa Saaby które mnie zaciekawiły. Po przeczytaniu opinii stwierdziłem że nie ma sensu z Gdańska się ruszać. Dzięki wszystkim za pomocne opinie.

walter

dziekuje serdecznie wszystkim za swoje opinie mialem tam kupic samochod poszukam innego komisu zawsze sprawdzajac opinie kilentow to podstawa do udanych zakupow trzymajcie tak dalej w koncu to my jestesmy klientami

rafał22

nie polecam, auta zaniedbane, posiadaj a dużo wad ukrytych, łyse opony, właściciel ściemniacz, obejrzałem tam 2 auta, tragedia

karol

kupiłem tam auto i szczerze zaluje raz ze facet wciska kity ze nie trzeba placic recyklingu , dwa ze auta tam to totalne rupiecie o czym sam sie przekonalem niestety po fakcie dalem za auto 16tys a doinwestowalem 2tys bo nie mialem pojecia ile rzeczy tam do wymiany, odradzam odradzam i jescze raz przestrzegam!!!teraz juz wierze w te negatywywne komentarze niestety dopiero po fakcie wiem jaka prawda.a na fakturach zanizaja wartosc zakupu nie godzcie sie na to!!!

sylwek331

witam jeśl są chętni do złożenia pozwu zbiorowego zbieżmy się i odzyskajmy swje pieniądze dokąd będą oszukiwac

ziomek

Byłem tam dziś ogladać auto . W ogloszeniu auto bezwypadkowe z bogatym wyposazeniem wszystko sprawne , rzekomo do kraju przyjechalo na kolach . Wielki stek bzdur . Zero zgodnosci z tym co w ogłoszeniu i tym co opowiadał komisant . Co lepsze !!! po przyjechaniu na plac samochód nawet nie odpalił . Pan zapewniał ze igła . Prawda okazała sie zupełnie inna . Samochody pokryte gruba warstwa Plaka zeby nie bylo widac rys i wszelkich niedociagniec lakierniczych . Opony jak od taczek . Bardzo odradzam to miejsce .

Grandi przekręty

nigdy nie kupujcie tam samochodu oszuści opowiadają same bajki,ale ciągle się motają, liczniki cofane o minimum połowę, wszystkie warsztaty jak i ASO w pobliżu to znajomi nigdy nie powiedzą prawdy,sprzedają złomy które nadają się tylko na szrot, samochody potrafią mieć po 500 tysięcy przebiegu ale wymienią pedały, kierownice okleją czymś ładnym tak samo ze skrzynią biegów i nagle samochód ma mniej niż 200 tysięcy i robi się igłą! samochody potrafią stać tam ponad rok aż zejdzie powietrze z opon. I jeszcze robią przekręty na fakturach.

Aurix

Jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak ludzie mogą wypisywać takie brednie. Lepszego komisu w okolicy nie ma. Duży wybór i zdrowe nie picowane samochody. Brat jeździ już 4 lata i tylko olej i klocki zmienia, ja kupiłem w tamtym roku tam auto i nie mogę powiedzieć złego słowa.

klient

nie wystawiaj sam sobie pajacu pozytywnych komentarzy! akich kretynow powinni kastrowac

Zostaw opinię o Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos - Chmielnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grandi-Cars Auto Komis Michał Grandos