Opinie o Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych w Kielce

Magda g

Z perspektywy czasu,jako były pracownik,uważam że Meditrans jest świetnie zorganizowana firmą,osoby zarządzające na prawdę wiedzą co robią i mają świetne podejście do pracowników. Mam już teraz porównanie jak to wygląda w innej firmie i uważam że zarząd robi KAWAL DOBREJ ROBOTY i faktycznie wkłada całe serce w rozwój tej firmy ,a ludzi pracujących traktuje jak partnerów współpracujących a nie byle (usunięte przez administratora) na łasce pana jak to niestety poznałam w firmie konkurencyjnej. Dziewczyny z działu zamówień,mimo trudnej sytuacji rynkowej,stawały ma głowie żeby pozałatwiać to o co się prosi,dział szkoleń miał pomysł i zaangażowanie w nowe projekty,a sam prezes Leszek i szef Karol????????????MEGA. Dodatkowo dziewczyny wspomagające pracę pH terenowych- kawał dobrej roboty! No i magazyn - organizacja pracy - pełen szacun. Na prawdę inne firmy powinny się WIELE NAUCZYC od Medi!!! Polecam

Bożena
@Magda g

Interesuje mnie dział zamówień. Piszesz, że dziewczyny stawały na głowie, żeby wszystko ogarnąć. Czy były przez firmę za to nagradzane? Jakimś dodatkiem do wypłaty, premią? Docenia się tutaj zaangażowanie w pracę? Może w formie ewentualnego awansu?

Marta Nowy wpis

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Myślę nad tym, czy złożyć CV. Widzę, że jest to praca mobilna. Lubię taką! Jesteście w stanie napisać, ile tak mniej więcej kilometrów dziennie się wykonuje? Czy praca również jest w soboty? Auto można wykorzystywać do celów prywatnych?

ZiBi Nowy wpis
@Marta

Nie masz limitu kilometrów. Nie jesteś kierowcą tylko handlowcem. Masz być skuteczna! Praca na umowę, nie pracujesz w soboty. Jedynym odstępstwem są szkolenia lub targi. Wtedy może się zdarzyć, że będziesz pracować w dni ustawowo wolne. Taka sytuacja może wystąpić maksymalnie dwa razy w roku. Firma poukładana, profesjonalna i zorganizowana.

Honorata Nowy wpis
@ZiBi

A godziny pracy są dowolne, czy narzucają jakiś przedział czasowy w ciągu dnia? Jak długo wtedy takie targi trwają, jeśli już są organizowane? Takie wyjazdy są objęte jakimś dodatkiem do wypłaty oraz dietą?

Jaki jest wkład kierownictwa Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Magda g

Bożena
@Magda g

Maria

Na stronie firmy znalazłam informację, że poszukują przedstawicieli handlowych. Czy jest tu ktoś kto pracuje na tym stanowisku i mógłby opowiedzieć o codziennej pracy? Z oferty wynika, że wynagrodzenie jest zależne od wyników pracy. To macie jakiś system premiowy? A może jakieś prowizje? Ile tak w ogóle można tu zarobić?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Co jaki czas w Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych można ubiegać się o podwyżkę?

Nie

@Gh

W sumie to z jakiego powodu nie? Po prostu mają co roku te podwyżki roczne i dlatego?

Mg
@Weronika

Jakie podwyżki????????????????????

@Mg

A ja nie wiem, wy mi powiedzcie. ;p To w jaki inny sposób uznają tutaj pracowników jak nie poprzez zwiększenie stawki?

@Weronika

Ile natluczesz tyle masz....jakie docenianie????

Pytanie z dupy generowane przez boota!

Weronika

Atmosfera tutaj kiedyś zdawała się być słaba. Ludzie kiedyś dość nieprzychylnie wypowiadali się o firmie a niedawno ktoś napisał, że zna tylko jedną osobę, która przychodzi tu do pracy z przyjemnością. Ciekawe o kogo może chodzić? Faktycznie atmosfera tutaj jest tak zła czy na forum trafiają sami narzekacze? :( Czym tu aktualnie motywuje się ludzi do pracy?

R.

Wy nie byliście zatrudnieni w słabej firmie ;) Świetna atmosfera, pomoc przy wszystkim, multum szkoleń przygotowujących do pracy, dobre warunki zatrudnienia, rewelacyjne osoby zarządzające i wspaniałe- ludzkie podejście do pracownika. Do tej pracy chodzi się z ogromną przyjemnością.

@R.

A to któryś z panów kierowników czy jakiś marketingowiec????

@R.

A jakie konkretnie te szkolenia, o których piszesz, co konkretnie na nich pokazują? Bo w niektórych firmach robią pseudo zapychacze więc pytam

@R.

Szkoda ,że takie bajki są pisane na forum ogólnym...nie znam osoby ,oprócz 1 ,która chodzi tam z przyjemnoscia

Urszula

Jaką umowę dają na start? Po jakim czasie oferują umowę na stałe?

@Urszula

No okres próbny....

Byly

Minimalna krajowa, 30zł delegacyjnego za cały dzień i noc jeżdżenia, obiecują procenty a jest jak jest.

Bubu
@Byly

Były- czytać nie umiesz i w związku z powyższym pracodawcy ustalić. Meditrans- transport medyczny to nie Meditrans zaopatrzenie stomatologiczne.

zainteresowany

Może ktoś podzieli się informacjami o pracy, zarobkach i atmosferze w firmie?

Jacek

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić pracy w bardzo dobrej firmie!!

OBIEKTYWNY

Mój znajomy tam pracował, bardzo sobie chwalił...To bardzo pracowity i odpowiedzialny człowiek. Miła aparycja, bardzo taktowny...Ale chyba za bardzo! Został zwolniony bo nie chcał kosztem swojego prywatnego czasu oraz swojej rodziny przygotowywać tony ulotek reklamujących firmę. Weekendy dą po to aby odpocząć panie „szefie”

Romek

W serwisie atmosfera jest fatalna, trzeba rywalizować z współserwisantami o zlecenia (ale nie pokazywać tego po sobie, udawać radosnego) i donosić na nich żeby móc więcej zarobić bo zarobki zależą od ilości zleceń.

Roman
@Romek

Bardzo śmieszne, ale póki co to zlecenia rywalizują o serwisantów, bo jest tyle roboty. Atmosfera jest dla dużych chłopaków a nie dla dzieciaków. Na serwisie pracuje 7 osób, wątpię, że taką głupią wypowiedź pisałby któryś z nas.

Cbffujb

Żadnego socjalu auta stare atmosfera się zepsuła.... Nie polecam

Mój gin
@Cbffujb

Zepsuła to delikatnie powiedziane , trzeba być czujnym z każdej strony....kolega koleżanka(...) Może ci o parę złotych tych wydrapać oczy i co gorsze podpierdzielic .masakra , nigdy w życiu

@Mój gin

@Mój gin Przyjazna i zdrowa atmosfera zawsze wpływa na jakość wykonywanej przez nas pracy. A zatem to niedobrze, że, według Ciebie, ta w Meditrans nieco odbiega od idealnej. Ale na pewno pracodawca ten posiada jakieś inne plusy. Możecie tam uzyskać godziwe wynagrodzenie?

Pablo

Witam. Jak pracuje się w firmie Meditrans? Czy panują dobre warunki płacy? Jaka atmosfera.

No
@Pablo

Na początku szefowie będą obiecywać gruszki na wierzbie , z biegiem czasu zobaczysz że nie było warto;) ciągła walka o wszystko ,faworyzowanie lizusów ,słabe auta brak wsparcia marketingu itp itd.....socjal- nie rozśmieszanie mnie

@No

@No Bardzo ważna jest tu pomoc innym użytkownikom forum, dlatego cieszy to, że zechciałeś odpowiedzieć @Pablo. Pewnie jesteś zatrudniony w Meditrans - ale bardzo niepochlebnie wypowiadasz o tym pracodawcy. Jaki rodzaj umowy oferowany jest osobom, które dopiero rozpoczynają tam pracę?

Natalia

@Pablo Cieszy fakt, że chciałbyś rozpocząć swoja drogę zawodową w firmie Meditrans. A jakie stanowisko by Cię zadowalało. Z uwagi na to, iż na wątku panuje niezrozumiała cisza, a ja nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi, polecam Ci z nimi bezpośredni kontakt: kontakt(at)meditrans.pl Tam na pewno uzyskasz rzetelne informacje. Powodzenia!

Natalia

@Cbffujb, możesz powiedzieć, dlaczego nie polecasz firmy? Czy tylko ze względu na brak pakietu socjalnego i atmosferę? Z pewnością dostrzegasz też jakieś dobre strony pracy w Meditrans. Napisz proszę, jaki rodzaj umowy jest oferowany przez tego pracodawcę.

Natalia

Co powiecie na temat atmosfery panującej w Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych? Czy można liczyć na miłe traktowanie? Czy firma organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje, umożliwia udział w konferencjach? Co możecie napisać o zarobkach? Wasze komentarze pomogą innym w znalezieniu pracodawcy.

Abc

Dlaczego tak sądzisz?

robin hood

ABC to nie jest robota dla Ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych - Kielce

• Jak się pracuje w Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych?

Zobacz opinie na temat firmy Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych?

Meditrans Sprzedaż Artykułów Stomatologicznych
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Podlasie 16 C
    25-108 Kielce