Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intergos Spółka z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intergos Spółka z o.o.

anonymous

lubiem bardzo tom prce jest fajnie mateusz

kasia
@anonymous 24.10.2017 23:58

Ta odpowiedz tylko świadczy o tym ze masz grupę.

anonymous

najlpsza firma fajni ludzie

Ralf
@anonymous 24.10.2017 23:55

Chyba może tylko w Bielsku,bo w Cieszynie na pewno nie!!!!!!!

ķomkmkgbnn

najwiekszym problemem tej firmy jest brak wlasciciela

niewolnik INt

firma wykorzystująca pracowników, parę osób może zarobić i jest traktowana dobrze, reszta to chołota która ma się cieszyć , że wypłaty są na czas, skandalicznie niskie zarobki, i mobbbing jest nie tylko w usługach ale pan Prezes też nic z tym nie robi ale kasę za ludzi z grupą to się dobrze bierze z PFRONu i nic poza tym

kasia

W Cieszynie przez tych dwóch panów czyli dyrektora i kierownika to juz za chwilę nie będzie kto miał robic dla tej firmy,bo co dobrego to Ci dwaj to wszystko swoimi metodami i mobbingiem wszystko niszczą.Dziwię się prezesowi Intergosu z Bielska że mimo interwencji pracowników nic z tym nie robi,powinien się zastanowić co się dzieje że nie ma ludzi do roboty,chyba że jest taki sam jak oni.Ich powinni pozamykać za te krzywdy.

jan123

No tez potwierdzom. Syfiasto w tym Cieszynie. W ochronie to sie sypiom. Uciekajom obiekty. Chodzom sluchy, ize podobno majom zlikwidowac ochrone od nowego roku bo my robole som zadrodzy.

Wacek65

Firma jako tako nie jest zła,ale dyrektor i kierownik z Cieszyna to Masakra,mobbing,niszczenie,psychoza tsaka że ludzie tabletki łykają uspokajające.

nbi

gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść....

dzolo

powinni ta polske wysadzic

e.j

Rewel-może i tak jest jak pracujesz na umowę o prace a na pewno nie na zlecenie,a szczególnie w Cieszynie,mobbing,prześladowanie,poniżanie krytykowanie niszczenie z błotem,wszyscy o tym wiedzą.

rewel

Ja do teraz pracuje w Intergosie i jestem zadowolony nie ma kokosów ale płacą w terminie, mają socjal są wczasy pod gruszą i na rybkę co dzisiaj jest rzadkością. Kierownik T.O. nie traktuje ludzi jak śmieci, tylko jest porzadnym gościem wielu pomógł

G.W #44 wwwwwwwwww

wITAM WSZYSTKICH,pracowałem w Intergosie przez 11 lat,od 95 r,jeszcze za czasow rzadów p.p R.L,G.L,na owe czasy była to dobra,rzetelna firma.Porządna buda.Nie iszukali,nie zmuszali do nadgodzin jak w pewnej firmie o skrócie SS.Na dziś dzień nie wiem jak tam jest.Tam nauczyłem się zawodu.

Ko-Ma

Wydoją z Ciebie wszystko i po roku podziękują za pracę zwalniając pod byle pretekstem...

PH

Czy to firma z Bielska Białej? Pytam ponieważ pojawiło się ogłoszenie na PH do działu medycznego

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intergos Spółka z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intergos Spółka z o.o.