Aldent S.C. Centrum Stomatologii M.Paradowska G.Paradowski

Lublin

Opinie o Aldent S.C. Centrum Stomatologii M.Paradowska G.Paradowski

janek 1256

Jeżeli boisz się wizyty u dentysty to polecam gabinet Aldent w Lublinie, ja byłem tam w piątek z polecenia znajomego i nie żałuję. Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Monika14

Duży plus za komfort zabiegów. Bardzo trudno jest znaleźć stomatologa, który tak dba o pacjenta jak Aldent. Byłam już dwa razy i na pewno będę wracać. Polecam.

anonymous

czesc Aldent- Lublin – Sławin Jak dla mniesa najlepszymi stomatologami w Lublinie. Profesjonalizm, doświadczenie i fachowośćusmiech.gif polecam

Michal

Czesc,bylem w Aldent Lublin,na ul.Pana Balcera Bardzo profesjonalna obsługa, rzeczowi lekarze a sprzęt i materiały bardzo dobre jakościowo. Byłem na kilku wizytach w klinice, o różnych godzinach dopasowanych do moich potrzeb i przede wszystkim co mi się podoba to szczegółowy wywiad i propozycje leczenia z wszelkimi za i przeciw. Oczywiście zdaję się na sugestie lekarza, bo on wie najlepiej jak sprawić, by mój uśmiech był idealny...

Katarzyna

dobry bo nowoczesny gabinet stomatologiczny, mają tam bardzo dobrych stomatologów, oferuja wszystkie stomatologiczne uslugi,rowniez z zakresu medycyny estetycznej. kazda wizyte na fotelu wspominam w sposob mily, gdyz wszelkie operacje i przeglady (kamera wewnatrzustna) sa przeprowadzane w bardzo milej atmosferze a co najwazniejsze po atrakcyjnych cenach.

Krystyna J.

Wczoraj popołudniu byłam w gabinecie Aldent na zabiegu implantacji. Zabieg wcale nie bolał, stomatolodzy byli bardzo profesjonalni i mili. Cały zabieg przeprowadzał doktor Paradowski. Czułam się bardzo komfortowo i cieszę się, że mam wreszcie to z głowy. Obeszło się bez bólu, a to dla mnie było priorytetem.

Hanka
@Krystyna J. 16.11.2017 11:10

wczoraj byłam z moją córką 5 letnią w Aldencie na leczeniu mleczaków i pierwszy raz odbyło się to bez płaczów dziecka i z tego względu mogę ich bardzo polecić

nkita

Rozumiem ze pracowalas tam jako asystentka i to Ty pobieralas ta krew? długo pracowałas?

majkafula

Zgadzam się z wszystkimi pochwałami dotyczącymi kliniki Aldent i pracujących tam lekarzy. Ceny jak na taką jakośc wcalenie są duże, a efekt warty tych pieniędzy. Dla dzieci miejsce idealne- zero strachu, ciekawe przezycia i chca tam wracać.

karina

Trafiłam tam przypadkiem, bo nikt nie dawał mi nadziei na poprawę mojego uzębienia bez bólu. Dr Paradowski i cała ekipa dała mi nadzieje i sprawili, że jestem inną osobą, z pięknym uśmiechem. Wracam tam z przyjemnością.

marektomczyk

Dobro pacjenta jest tam najważniejsze, nieważne czy przychodzi z niewielkim ubytkiem, po protezę, aparat ortodontyczny, implanty czy wyczyścić zęby. Jakość usług na wysokim poziomie, elastyczne godziny pracy. Polecam

Ramona

Zgłosiłam się do nich z bolącym zębem, przyjęli mnie poza kolejką, niestety musiałam leczyć zęba kanałowo. Stomatolodzy bardzo delikatni i kompetentni, traktują pacjenta z szacunkiem i tłumaczą jak będzie przebiegał zabieg. Ja jestem zadowolona, ze akurat do nich trafiłam.

MamaLeny

W jaki sposób leczenie nie dało żadnych rezultatów? Jaki zabieg konkretnie masz na myśli? Ja chodzę do Aldent z dzieckiem, za kilka dni córka będzie miała zakładany aparat ortodontyczny, wcześniej leczyłyśmy u nich zęby i wszystko było ok.

Hela

Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony i nowoczesny, stomatolodzy są mili i co najważniejsze dobrze znają się na swoim fachu. Leczyłam u nich dwa zęby kanałowo, teraz chodzę profilaktycznie na wizyty kontrolne. Jestem zadowolona.

asia

Gabinet jest bardzo nowoczesny, jeżeli boicie się igieł, warto zdecydować się na leczenie u nich. Znieczulenie podawane jest bez użycia strzykawki, wczesna próchnica zębów leczona jest za pomocą ozonu, czyli bezboleśnie. Ja polecam ten gabinet.

Maria

Dobry gabinet, leczenie jest szybkie, w ogóle nie czeka się w kolejce, można ustalić sobie dogodny termin wizyty. Nie mam żadnych zastrzeżeń, obsługa, atmosfera, jakość usług, wszystko na plus, polecam.

ninka

Długo zastanawiałam się nad nakładkami Clear Aligner, w końcu zdecydowałam się na leczenie w aldent. Jestem w trakcie, nakładki to dużo wygodniejsze rozwiązanie, niż stały aparat, także jeżeli macie odpowiedni budżet to polecam. Nie mają wygórowanych cen, dokładne informacje znajdziecie tutaj - http://www.aldent.lublin.pl/ortodoncja .

Teresa

Chodzę do tego gabinetu na al. Kraśnickiej, korzystam z ich usług od jakiegoś roku i nie nie narzekam. Może nie mają najniższych cen, ale za jakość się płaci. Leczenie przebiega szybko, bezboleśnie i nie czeka się długo w kolejkach, także polecam. Ja na pewno będę tam wracać.

romanowski

Wszystko w jak najlepszym porządku, dentyści są godni zaufania, samo leczenie wspominam bardzo miło, bo bezboleśnie. To była moja pierwsza wizyta w tym gabinecie, ale pewnie nie ostatnia.

karik

Jako stały pacjent Aldentu czuję się w obowiązku wystawić opinię. Otóż jestem zadowolony z leczenia, jak i atmosfery panującej podczas wizyty w gabinecie. Korzystam zazwyczaj ze stomatologii zachowawczej, moja córka zakładała u nich aparat ortodontyczny, leczenie przebiega póki co bez komplikacji, także poelcam.

P.Nowak

To bardzo dobry gabinet stomatologiczny, który oferuje różnorodne usługi, dla mnie pacjenta, to duża wygoda. Leczenie przebiega bezstresowo i co najważniejsze bezboleśnie, a dodam, że nie jestem odporny na ból i nie lubię wizyt u dentysty. Aldent jest godny polecenia.

Karina

Do Aldentu trafiłam zupełnie przez przypadek z bolącym zębem, tylko oni byli w stanie przyjąć mnie bez kolejki. Miałam wykonane leczenie kanałowe w tym gabinecie, jestem zadowolona z usługi, jak i z panującej atmosfery w tym miejscu. Pani dr. Małgorzata jest bardzo ciepłą osobą.

Przemek

Bardzo polecam Państwa Paradowskich z Aldentu. Wykonywałem u nich protetykę i jestem bardzo zadowolony dostałem 15 lat gwarancji na korony pełnoceramiczne, które sa wykonane bardzo naturalnie w ogóle nie jest nikt w stanie odróżnić ich od pozostałych zębów dlatego jestem bardzo zadowolony i zawsze będę tam wracał. Polecam wszystkim którzy chcą odzyskać piękny zdrowy uśmiech.

Dagmara

Bardzo polecam klinikę Aldent w szczególności klinikę na ul. Pana Balcera, Nowoczesna klinika, leczenie bardzo przyjemne, bezbolesne. polecam wszytskim którym zależy przede wszytskim na jakości usług. Ja jestem bardzo zadowolona.

Magdalena

Polecam Aldent a szczególnie Państwa Doktorów Paradowskich ! Robiłam u nich koronki porcelanowe, wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe , koronki wyszły super , idealnie dobrane do koloru moich zębów bo mają tam taki elektroniczny miernik koloru który skanuje kolor zęba więc nie ma możliwości doboru nie tego odcienia . Jestem bardzo zadowolona że trafiłąm właśnie tutaj bo naprawdę znalazłam się w dobrych rękach! polecam serdecznie!

Krzysztof C.

Aldent jest godny polecenia ze względu na pełen profesjonalizm i bardzo fachowe podejście do pacjenta! Leczę się w tym gabinecie i nie zamienię go nigdy na inny. Lekarze którzy tam pracują to złoci ludzie . Państwo Paradowscy zawsze wiedzą co mają robić i jak zadziałać żeby było dobrze. Dbają o swoich pacjentów a to sie bardzo chwali. Leczenie zębów jest bezstresowe i nic nie boli . terminy są zawsze dostosowane do mnie , więc nie musze się martwić o moje prywatne plany że będę musiał coś zmiemniać bo zawsze wizytę mam umówioną adekwatnie do swoich możliwości. Bardzo polecam !

Zostaw opinię o Aldent S.C. Centrum Stomatologii M.Paradowska G.Paradowski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldent S.C. Centrum Stomatologii M.Paradowska G.Paradowski