PSYCHO-CENTR Centrum Psychologii Pracy

Oława

Opinie o PSYCHO-CENTR Centrum Psychologii Pracy

Sonia

profesjonalna firma, mili psycholodzy, fajna bezstresowa atmosfera, pełna kulturka, bije pozytywna energia od samego wejścia do gabinetu. POLECAM!

BBT

Polecam polecam polecam, fachowość i kompetencje przede wszystkim!

badany
@BBT 04.05.2016 20:14

duza nerwowosc szefowej, presja czasu

BBT

Polecam polecam polecam, fachowość i kompetencje przede wszystkim!

hetman

POLECAM, ZDECYDOWANIE POLECAM

haha

hahaha...mam nadzieję że każdy kto to czyta własne wnioski wyciągnie.

Beata

Pracę śmiało mogę polecić. Przede wszystkim można bardzo dużo się nauczyć z zakresu badań psychologicznych. Sympatyczny, miły i pomocny zespół.

Ola

bardzo wysoka kultura pracy, doskonałe relacje i atmosfera w pracy, bardzo dużo się nauczyłam jako psycholog transportu i nadal się rozwijam dzięki pracy w Psycho-Centr. Trudno jest się tam dostać do pracy, wielu zazdrości tak prężnie rozwijającej się firmy i też chciało by mieć taką:)

obserwujący niepsycholog

Z tego co wiem nikt w tej firmie nie przepracował dłużej niż o,5roku- poza właścicielką oczywiście :D wystarczy spytać o opinie o niej i jej nieprofesjonalnej działalności jakiegokolwiek psychologa transportu we Wrocławiu lub Oławie- oj dużo się można dowiedzieć....Nie dziwi mnie że się tak broni pisząc sama o sobie te pozytywy tutaj. Te odpowiedzi to ciekawy materiał do analiz psychologicznych-szkoda że pani właścicielka pisząc je nie jest świadoma że to strasznie dziecinna linia obrony na fakty potwierdzane przez wszystkich jej pracowników nawet tych obecnych o czym chyba nie wie:) Nie warto tego tu czytać bo jest to śmiechu warte. zobaczycie co na to pani właścicielka odpowie w kolejnym poście i pod jakie imie sie podszyje-proponuje Pankracy-bedzie super oryginalnie :D Pozdrawiam

Dariusz

miałem przyjemność pracować w Psycho-Centr jak i innych pracowniach psychologicznych na dolnym śląsku i na opolszczyźnie i bardziej profesjonalnej, przyjaznej i nad wyraz wiarygodnej firmy nie jestem w stanie wymienić! kadra psychologów, urządzenia, sposób badania jest najwyższy jaki można sobie wyobrazić. osoba która pisze negatywnie o Psycho-Centr nidgy tam nie pracowała! Takie jest moje , obiektywne i oparte na faktach zdanie.

psycholog

pracuję w firmie już 3,5 roku i powyższa sytuacja nigdy nie miała miejsca. Jako psycholog transportu wykonuję badania bardzo rzetelnie i profesjonalnie, zawsze przyjaźnie nastawiona do ludzi, do pacjentów. Praca w naszej firmie to prestiż, dużo można się nauczyć, jest naprawdę fajna partnerska atmosfera a te głupoty wypisywane powyżej są po prostu wyssane z palca.

psycholog transportu

Miałam tam zostać przyjęta pół roku temu ale jak zobaczyłam w jaki sposób tam sie pracuje i bada pacjentów zrezygnowałam. nie polecam żadnemu psychologowi tam pracy.

Marcin

znam tę pracownię od lat i zawsze jestem zadowolony z rzetelności wykonywanych badań przez psychologów, są mili, kompetentni, pomocni i wszystkim polecam ten gabinet. (usunięte przez administratora)

DGM

ta pracownia to porażka totalna!zero kompetencji i rzetelności!Ale warto się samemu przekonać, więc polecam:D

Ania

A ja polecam z całego serca i szczerze zachęcam do pracy w naszym zgranym zespole:)

N.

Zdecydowanie nie polecam i szczerze odradzam !!!

XXX

To ciekawe.... ja z Oleśnicy mam zupełnie inne zdanie...(usunięte przez administratora) bardzo niskie zarobki- uciekłam stamtąd m.in. tez dlatego że zapewnianie na rozmowie kwalifikacyjnej o przejściu ze zlecenia na etat to ściema, a próba wzięcia wolnego dnia(dużo wcześniej zgłoszonego)kończy sie frustracją ze strony Pani "Prezes"- (usunięte przez administratora)

Monia

pracuję w miłym zespole psychologów, szefowa dużo mnie uczy, fajna i przyjazna atmosfera, cały czas się rozwijam jako psycholog transportu.

Kati

bardzo zła atmosfera pracy, nie polecam.

Zostaw opinię o PSYCHO-CENTR Centrum Psychologii Pracy - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSYCHO-CENTR Centrum Psychologii Pracy