Promień Poradnia Psychologiczna Bogumiła Fedoruk

Biała Podlaska

Opinie o Promień Poradnia Psychologiczna Bogumiła Fedoruk

oszukana

Ta pani to oszustka. Prowadzi jakąś terapię, a żadnych kompetencji do tego nie ma. Wyciąga kasę. Nadal odbiera telefony podczas spotkania? Rozmawia się o poważnych tematach, a ta odbiera, bo dzwoni. Nadal opowiada, co u innych pacjentów było? O Tobie też komuś może mówi? O seksualności można porozmawiać z nią? Czy zahamowania od razu u niej wychodzą? A o Kościele? To pierwsza dewota jest. Brak kultury. Brak kompetencji. I syna wciąga w te jej praktyki. Porażka. Polecam poszukać kogoś po szkole psychoterapii. A tę osobę omijać.

Asia

Super Pani! Polecam serdecznie w 100%!!!

Anonim56

Nie polecam!!!!!!! fałszywe babsko, które nie umie nawet dochowac tajemnicy zawodowej. Porażka, a nie "Pani psycholog" .

Alina

Ona nie patrzy by pomóc tylko naciągane na wizyty bo kasa leci. Dziwię się źe ktokolwiek do niej chodzi. To stara naciagaczka.

Aga 13

Ja nie polecam tej pani jej samej by się przydała pomoc psychologiczna

Waleria

Tzn? Bo sie wybieram na terapie..

maciej

jeżeli chodzisz do tej pani na terapie to pójdzie za tą stronę która lepiej zapłaci!!

inny

żaden z niej pscholog złe opinie klientów usówa, nic nie potrafi oprócz brania kasy za wizytę

zuzilkawqas123

chodzę do niej i mi małżeństwa nie zniszczyła tylko naprawiła POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Łukasz

Bogusia jest najlepsza. Zjebała mi życie a i tak ją lubie he he. Ja tam polecam każdemy kto chce znaleźć swoje prowdziwe powołanie!!! Jesteś najlepsza kocham Cię chociaż czasami to ąż nienawidze!!!

AFSG

nie polecam, nie mam do niej zaufania

mmj

Ja również korzystałam z usług tej Pani też się raz zdarzyła sytuacja że Pani zapisała mnie na daną godzinę JA przyjechałam a podobno pomyliłam godzinę i czekałam ponad 1.5h na Panią.. aż przyjedzie .. Jednak uważam że P.Bogumiła jest dobrym psychologiem dużo mi dały rozmowy z tą Panią..zwariowana uśmiechnięta taka zakręcona pozytywna kobieta dobra w tym co robi :)

kakaaa

Super psycholog .polecam serdecznie

Zostaw opinię o Promień Poradnia Psychologiczna Bogumiła Fedoruk - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promień Poradnia Psychologiczna Bogumiła Fedoruk