KM Studio Zdrowia i Urody

Gliwice

Opinie o KM Studio Zdrowia i Urody

Ja

Polecam bardzo jestem bardzo zadowolona z usługi fryzjerskiej i z masażu w tym salonie napewno tam wrócę

klientka m

zawiodłam sie wizytą w tym salonie wszystko fajnie ,do momentu gdy fryzjerka zaczeła układać mi włosy w domu mi sie nie układały jak powinny.nie polecam

klientka

Nie polecam! nie bylam zbytnio zadowolona kolorem ,ani podcięciem włosów,farba nie pokryła odrostów jest różnica miedzy odrostem a reszta wlosów.

maxx

niestety nie byłem zadowolony ze strzyżenia wczoraj

sandra 123

sandra

też nie polecam

martyna

jejku jeszcze nikt mi tak nie spierdzielił cięcia włosów ,włosy sie nie układają w ogóle krzywo obcięte masakra jakaś az szkoda mi nerwów na reklamacje

mariusz

nie polecam nie byłem zadowolony usługą w tym salonie

klientka

idiotko przez farbowanie włosy nie wychodzą !!!!!!

klientka

nie polecam bylam robić balejaż i nie bylam zbytnio zadowolana z usługi ewidentnie fryzjerka sie spieszyła kolor wyszedł tak brzydko ze w domu lepiej sie zafarbowałam

maria

nie polecam zawsze farbowała mi fryzjerka na blond a tym razem wyszło inaczej troche za zółty odcień nie wrócę tam napewno

anetka

klient

klientka

i te ceny jak z kosmosu strasznie drogo

klientka

nie polecam włosy niedokładnie pofarbowane były widoczne prześwity nie wiem jakiej farby użyto ale mi nie pokryło koloru na odrostach

basiek

Ja zdecydowanie polecam jestem bardzo zadowolona z henny , zabiegu i obcięcia z pasmami, wszystko wykonane dokładnie i ładnie , obsługa bardzo miła .Polecam

kamil

nie bylem zadowolony ostatnim obcieciem włosów

moniczka

nie polecam bylam w tym salonie pierwszy raz i niestety nie jestem zadowolona usługą fryzjerka sie ewidentnie śpieszyła, nie mówiąc o szarpaniu za włosy przy suszeniu i prostowaniu tylko górnej warstwy(bo już następna klientka czekała na panią

klientka

nie polecam robiłam w studiu km manicure hybrydowe i nie utrzymały sie nawet 3 dni .strata czasu i pieniedzy

piekna

zgadzam sie mam ten sam problem z włosami

judyta

niestety nie jestem zadowolona efektem ścięcia i ułożenia włosów .

kamila

klientka

była robic trwałą i niestety końce popalone ani nie dalo sie je ściąć.nie polecam

bogusia

nie polecam !!!!!

klient

nie polecam zostałem źle obciety fryzjerka mówiła ze tak ma byc a w domu po umyciu włosy były krzywo obciete

sabinka122

nie polecam robiłam nie dawno paznokcie przedłużyłam na formie i paznokcie sie złamały.

jusana1

Nie polecam, Po farbowaniu włosy wypadały mi garściami, nie wiem jakiej firmy farbę Pani użyła, ale jeszcze nigdy się tak nie przestraszyłam. Mnóstwo lakieru po, a i jakość obcięcia jak za dawnych czasów. Zostałam skasowana na sumę dużo wyższą niż w obowiązującym cenniku salonu. Ogólnie wyszłam bardzo niezadowolona. Napewno nie wrócę.

Hrabina

Byłam raz w studiu KM przed studniówką. Obsługa bardzo miła itd, ale niestety nie polecam. Pani przypaliła mi włosy na lokówce tuż przy głowie, nałożyła mnóstwo lakieru czego nie dało się spłukać. Oczywiście fryzura oklapła po kilku godzinach. A makijaż? Niestety, mam jasną karnację, a kolor podkładu został źle dobrany-opalona cera plus reszta ciała blada. Nie polecam.

monika

ZDECYDOWANIE POLECAM :)

Zostaw opinię o KM Studio Zdrowia i Urody - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KM Studio Zdrowia i Urody