Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas

Opinie o Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas

anonymous

Kurwa do bani ta firma ile ja za papierami czekam 24godz

były pracownik

Wszystkie negatywne komentarze są usuwane Nikt przecież nie pisze że praca nie odpowiada, wiadomo, że wszędzie się pracuje. Chodzi o podejście szefostwa i tyle. Praca była jak najbardziej super. Ale poniżanie i psychiczne wyzywanie się na pracownikach przez szefa i szefową już nie było ok. Tyle

ja

a ilu pracowników szef sam zwolnił??

odwet

Forum miejsce do pisania opinii ale na pewno nie jest to miejsce do prywatnej wojenki bylych pracowników umieszczajacych zmyslone, kłamliwe opinie, piszących bzdury tylko po to żeby zemścić się na szefie . Gdyby pracodawca też mógł pisać o pracownikach na forum, o przyczynach zwolnienia to zdecydowana większość byłych pracowników tej firmy miałaby ten przywilej, że do końca życia byliby na "wakacjach" . Pozdrawiam

Correctorka

Żenujace sa "negatywne" komentarze ktore ciagna sie od zeszlego lata od tych samych osob. Mysle, ze gdyby szef chcial pisac o sobie komentarze,to pochwal od dawna na tej stronie nie byloby konca. Przesada jest pisac o tym, ze jest zlodziejem itp. Pracuje w tej firmie i mam nadzieje, ze ktos cos w koncu zrobi z anonimowoscia komentujacych, ktorzy nieustannie chca gnoic czlowieka.

Zwykły człowiek

Czyżby słabi ludzie szukali zemsty? Inteligentni zignoruja wpisy tych co umieją anonimowo oczernic. Ogarnijcie się ludzie.

Pra

Jestem pracownikiem i jest ok. Praca kierowcy to ciezka robota, ale kto sie zatrudnia musi sie z tym liczyc. Wiekszosc ludzi w firmie to osoby pracujace kilka, kilkanascie lat-jakby bylo tak zle jak w komentarzach wyzej, zmienilby. Firme tworza ludzie i my tworzymy fajny zespol.

Pracuję nie narzekam- przecież wszędzie trzeba pracować

Normalny

W 100% zgadzam się z byłym pracownikiem. Też tam kiedyś robiłem i wiem co mówię. Tylko jedno jest nie tak jeśli chodzi o pracowników - nie potrafią się odezwać w odpowiedniej chwili (usunięte przez administratora)

Wszech-wiedzący

(usunięte przez administratora) współczuję pracownikom, którzy niestety nie mają wyjścia i muszą w takich warunkach pracować.

Brak szacunku dla pracownika ze strony właścicieli firmy. Nie ma możliwości zjedzenia spokojnie drugiego śniadania. Marne zarobki za ciężką umysłową i fizyczną prace. Jedyny plus to tylko fajna kadra pracowników.

PRACOWNIK

CIĘŻKA PRACA ZA MARNE PIENIĄDZE ORAZ BEZNADZIEJNY KLIMAT W PRACY. BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKA

Zostaw opinię o Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas