Inter-Prays II S.C.

Kraków

Opinie o Inter-Prays II S.C.

Maga

Właścicielka zawsze znajdzie jakieś tanie wyrobnice za marne grosze.

x
@Maga 09.08.2017 08:50

Nie zgadzam się z opinią. Wynagrodzenie nie jest marne a wręcz satysfakcjonujące.

Xxxx

Potwierdzam.

aja

napisze tylko tyle: NIE POLECAM ! wyzysk

pracownik tej firmy

mówi P. o swojej żonie to niech powie jak się zachowuje w pracy zamiast pracować interesuje się wszystkich co się wokół dzieje i nawet sprawdzać nie umie po przepuszcza podstawowe błędy, ale siedziała po godzinach , właściciele wszystko wypłacają -że wydać taką opinie trzeba znać firmę - preacownik

Piotrek

Potwierdzam , zatrudnia przed 20-tym, każe siedzieć po godzinach a potem zwalnia. wygląda na nieźle wypraktykowaną metodę wykorzystywania ludzi do pracy bez zatrudniania.

była pracownica

Witam. Pracowałam w tej firmie pare miesięcy. I nie powiem bo nauczyłam się w niej dużo , Na początku byłam bardzo zadowolona i w ogole szczesliwa ze bede sie mogla czegos nauczyć, ale potem jak zobaczyłam jak pracownicy są wykorzystywani to od razu zaczełąm szukac innej pracy ( z pozytywnym skutkiem ) . Gruntowne sprzątanie całego biura co piątek i siedzenie prawie dwa tygodnie przed dwudziestym do 19 bez wypłaconych nadgodzin uważam za wykorzystywanie. Tłumaczone było to tym ze w kazdym biurze rachunkowym przed dwudziestym siedzi się po godzinach bo tyle pracy . Jakos w obecnej pracy kazdy ma przydzielone swoje firmy i kazdy sie wyrabia w godzinach pracy, a i ilosc firm jest podobna ilosci jakie przypadaly na jedna osobe w firmie Inter - Prays. I nie trzeba siedziec po godzinach " dla zasady" . Jedyne co mozna powiedziec dobrego o tej firmie to ze jest to dobry start dla osób chcących pracować w przyszlosci w ksiegowości, DObry start i zahartowanie psychiczne. Ale jest to dobre na krótką mete bo długo nie da sie wytrzymac z taką szefową która mysli ze jest boginią i ona jest najważniejsza. jej haslo ze "nigdzie nie znajdziecie lepszego pracodawcy " sie nie sprawdzilo bo jakos znalazłam pracodawce zyczliwego, rozumiejącego ze kazdy jest czlowiekiem i sie moze pomylić ale tez rozumiejacego ze kazdy ma swoje zycie osobiste i rodziny. Do przyszłych pracowników firmy Inter- Prays : zacznijcie brać już leki wcmacniające odpornośc bo na L-4 w tej firmie nie mozna liczyć.;p coś takiego jest nie uznawane w ogole. trzeba byc hardcorem. Pozdrawiam

Ale może czegoś nauczą właścicieli te wpisy i dadzą do myślenia zgłaszającym się do pracy.Wiadomo tyle niezadowolonych ile opinii.Nie zapominajmy jednak że w każdej historii jest choćby ziarenko prawdy!

Pracuję obecnie w tej firmie przez prawie sześć lat i jeszcze nie zdarzyło się żeby właściciele traktowani nas - pracowników z wyższością i nie po ludzku. Wręcz przeciwnie, pomagają, starają się zawsze rozwiązywać z nami problemy na bieżąco, duże doświadczenie, duża wiedza i duża pomoc w pracy. Szefostwo traktuje wszystkich na tym samym poziomie nie wyróżniają pracowników z mniejszym czy większym stażem, jak również klientów większych czy mniejszych firm.

ana

A w Urzędzie Pracy co jakiś czas pojawia się ich oferta pracy co świadczy o tym jaką są firmą i jak traktują pracowników.

ana

Tak pracodawca może żądać orzeczenia lekarskiego o zdolności do pracy,ale nie ma możliwości zrobienia takowych bez skierowania!Nie ma w Krakowie przyzwoitej Medycyny Pracy która się podejmie bez skierowania, bo druki na których jest wystawiana zdolność są drukami ścisłego zarachowania z których są rozliczani i musi być złączone skierowanie!Poza tym jeżeli zleceniodawca i zleceniobiorca tak się umawiają że koszty ponosi zleceniobiorca to powinno to być zaznaczone w umowie zlecenia.A ja takowej na oczy nie widziałam.Bądźmy sensowni,wszystko można uzgodnić zgodnie z przepisami tylko trzeba chcieć,a nie podchodzić poniżająco jak do ciemniaka.Dano mi do zrozumienia że jak chce pracować to mam sobie załatwić badania -chodzi tylko o "papierek". Usłyszałam że jak będą problemy to proszę zmienić lekarza.Na jego miejsce jest dziesięć innych! Proszę się nie wysilać, prawda jest prawdą.Trzeba ludzi traktować po ludzku a nie z wyższością bo się jest wielkim właścicielem.

kasia

Jak się coś zarzuca to lepiej znać przepisy a i opinia jest mało obiektywna. Pracowałam w tej firmie kilka lat jeszcze na ul. Kocmyrzowskiej i nie podzielam takiej opinii, dużo się nauczyłam właśnie pod okiem właścicielki no cóż różne są wymagania i oczekiwania. Poniżej fragment przepisów. Dz.U.z 1996r. nr62, poz.286 z póżn. zm. Na podstawie art.298 1 K.P. zarządza się, co następuje: ROZDZIAŁ 1 Dokumentowanie podjęcia pracy przez pracownika & 1.1 Pracodawca może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie: 1)....2)..... 5)orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku, 6) .... Pozdrawiam

ana

Zgadzam się, napewno było pouczające dla obydwóch stron :)

abb

doświadczenie bezcenne. Pozdrawiam

kkk

Pracowałam w tej firmie, niestety musiałam odejść z powodów osobistych (wyjazd za granice). Nie zgadzam się z opinią wydaną, ponieważ nigdy nie mogłam narzekać na szefową i panuje przyjazna atmosfera. Co do wystroju biura to nie wiem jak obecnie wygląda ale mile wspominam ten okres pracy.

ana

Byłam skierowana z UP i wydawało mi się ze to jest przyjazna firma ale właścicielka podczas rozmowy daje odczuć ze jak nie to jest 10 innych na twoje miejsce.Poza tym masz zrobić zdolność do pracy do umowy zlecenia ale skierowania nie dostaniesz.Właścicielka po prostu sama się kompromituje i ośmiesza chwaląc się gustowny wystrojem biura i rodzinną atmosfera a zaluje na badania.Po prostu szuka taniej siły roboczej która zgodzi się na wszystko.Sam zdecyduj czy chcesz tam pracować.A może właścicielka przeczyta opinię i zmieni poniżajace podejście do ludzi.

Zgadzasz się w opiniami o firmie Inter-Prays II S.C.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Inter-Prays II S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Prays II S.C.