Opinie o Inter-Prays II S.C. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter-Prays II S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter-Prays II S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Prays II S.C. w Kraków

Nie polecam pracy w tej firmie. Duża rotacja pracowników świadczy już u tym co to za firma. Wymuszone nadgodziny ( oczywiście bezpłatne) co miesiąc przed 20-stym bo trzeba zrobić rozliczenie. Niemile widziane jakiekolwiek zwolnienia czy urlopy. Ogólnie panujący chaos spowodowany głównie brakiem doświadczonych pracowników. Szefowa przepuszcza podstawowe błędy i pokazuje wszystkim swoje humory. Nie można raczej liczyć na merytoryczną odpowiedź na nurtujące pytania , ponieważ właścicielka sama nie do końca umie na nie odpowiedzieć. Dużo w tej firmie to się nie nauczycie chyba że sprzątania, bo co piątek pracownicy sprzątają gruntownie całe biuro. Omijać z daleka.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Inter-Prays II S.C.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

MIKIMAŁS Nowy wpis

Nadgodziny są niepłatne. Jest ich bardzo dużo. Niewielką część można odebrać, jeśli szefowa ma dobry humor. Jeśli ma zły humor to usłysz od niej, że nadgodziny zostały już nadebrane.

Czy Inter-Prays II S.C. zatrudnia studentów?

Byly pracownik Nowy wpis

Tak a później bardzo chętnie ich zwalnia. Chyba że ktoś zdąży sam się zwolnić wcześniej

Były pracownik Nowy wpis

Weronika

Piszecie że L4 i opieka nie wchodzą w grę, no ale jak to, przecież każdy czasem choruje.. I co w takim przypadku, odbija się to na wypłacie czy może zwalniają z takiego powodu?

Ann
@Weronika

Nie warto dawać cokolwiek od siebie w tej firmie i tak nie będzie docenione a zwolnienie lekarskie odczujesz razem z ciepłym oddechem szefostwa .

X
@Weronika

Nie w tej firmie . Na dzień dobry słyszysz ze nie ma L4. A jak pójdziesz to bądź pewna ze szefowa będzie Ci dogryzać i gnębić psychicznie. Pamiętaj w tej firmie nie masz prawa mieć rodziny bo musisz się poświecić pracy za marne grosze a premia są gifty ???????????????? bo niby ludzi da się kupić.

narysia
@X

pani nie pracowała w tej firmie kto tak kazał szklalowac firmę pani jola czy kuzynka pani jagoda za rozpowszechnianie oszerstw zajmnie się tym moj prawnik łącznie z podaniem do sądu o oszczerstwa i pilnie złej opini

Katarzyna
@narysia

A po co te Panie miałyby to tak właściwie robić? Czyli ogólnie z tymi l4 to są kłamstwa?

narysia
@Weronika

co pani wie o firmie jak w niej nie pracowała ostrzegałam żarty sie skończyły

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter-Prays II S.C.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Paulina

Jak często macie delegacje ?

x
@Paulina

o jakie delegacje chodzi

@Zuzia, czy mogłabyś nieco więcej napisać o pracodawcy? Rozumiem, że jesteś zadowolona, ale z czego konkretnie? Które warunki zatrudnienia są dla Ciebie szczególnie korzystne? Możesz powiedzieć, jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę? Wiesz coś o aktualnie prowadzonych rekrutacjach?

Es
@Anna

Na poczatek zlecenie. Praca dobra dla kogos kto chce sie nauczyc ksiegowosci, ale na dluzsza mete ciezko wytrzymac. Siedzenie po godzinach ok poltorej tygodnia co miesiac, pozniej sie co prawda wychodzi wczesniej ale okres rozliczeniowy sie niestety odczuwa. L4 i jakies opieki na dziecko raczej nie wchodza w gre

Bartek

Inter-Prays II to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Może nie którzy pracownicy nie utrzymali się w firmie?

Zuzia
@Bartek

Potwierdzam. Dobra firma

była pracownica

Witam. Pracowałam w tej firmie pare miesięcy. I nie powiem bo nauczyłam się w niej dużo , Na początku byłam bardzo zadowolona i w ogole szczesliwa ze bede sie mogla czegos nauczyć, ale potem jak zobaczyłam jak pracownicy są wykorzystywani to od razu zaczełąm szukac innej pracy ( z pozytywnym skutkiem ) . Gruntowne sprzątanie całego biura co piątek i siedzenie prawie dwa tygodnie przed dwudziestym do 19 bez wypłaconych nadgodzin uważam za wykorzystywanie. Tłumaczone było to tym ze w kazdym biurze rachunkowym przed dwudziestym siedzi się po godzinach bo tyle pracy . Jakos w obecnej pracy kazdy ma przydzielone swoje firmy i kazdy sie wyrabia w godzinach pracy, a i ilosc firm jest podobna ilosci jakie przypadaly na jedna osobe w firmie Inter - Prays. I nie trzeba siedziec po godzinach " dla zasady" . Jedyne co mozna powiedziec dobrego o tej firmie to ze jest to dobry start dla osób chcących pracować w przyszlosci w ksiegowości, DObry start i zahartowanie psychiczne. Ale jest to dobre na krótką mete bo długo nie da sie wytrzymac z taką szefową która mysli ze jest boginią i ona jest najważniejsza. jej haslo ze "nigdzie nie znajdziecie lepszego pracodawcy " sie nie sprawdzilo bo jakos znalazłam pracodawce zyczliwego, rozumiejącego ze kazdy jest czlowiekiem i sie moze pomylić ale tez rozumiejacego ze kazdy ma swoje zycie osobiste i rodziny. Do przyszłych pracowników firmy Inter- Prays : zacznijcie brać już leki wcmacniające odpornośc bo na L-4 w tej firmie nie mozna liczyć.;p coś takiego jest nie uznawane w ogole. trzeba byc hardcorem. Pozdrawiam

@była pracownica

Owszem w okresie rozliczeniowym zostaje się po godzinach natomiast po tym czasie wychodzi się wcześniej. Można sie dużo nauczyć. Szefowa to nie bogini i traktuje wszystkich jednakowo. A jeśli chodzi o L4 to jest lecz nie na katar. Opinia jest krzywdząca i niesprawiedliwa. Widocznie napisała ją osoba która nie była uczciwym pracownikiem wobec firmy i koleżanek. Wiadomo o kogo chodzi.

Maga

Właścicielka zawsze znajdzie jakieś tanie wyrobnice za marne grosze.

x
@Maga

Nie zgadzam się z opinią. Wynagrodzenie nie jest marne a wręcz satysfakcjonujące.

@x

Tak? A jakie?

Xxxx

Potwierdzam.

aja

napisze tylko tyle: NIE POLECAM ! wyzysk

pracownik tej firmy

mówi P. o swojej żonie to niech powie jak się zachowuje w pracy zamiast pracować interesuje się wszystkich co się wokół dzieje i nawet sprawdzać nie umie po przepuszcza podstawowe błędy, ale siedziała po godzinach , właściciele wszystko wypłacają -że wydać taką opinie trzeba znać firmę - preacownik

Piotrek

Potwierdzam , zatrudnia przed 20-tym, każe siedzieć po godzinach a potem zwalnia. wygląda na nieźle wypraktykowaną metodę wykorzystywania ludzi do pracy bez zatrudniania.

Ale może czegoś nauczą właścicieli te wpisy i dadzą do myślenia zgłaszającym się do pracy.Wiadomo tyle niezadowolonych ile opinii.Nie zapominajmy jednak że w każdej historii jest choćby ziarenko prawdy!

Pracuję obecnie w tej firmie przez prawie sześć lat i jeszcze nie zdarzyło się żeby właściciele traktowani nas - pracowników z wyższością i nie po ludzku. Wręcz przeciwnie, pomagają, starają się zawsze rozwiązywać z nami problemy na bieżąco, duże doświadczenie, duża wiedza i duża pomoc w pracy. Szefostwo traktuje wszystkich na tym samym poziomie nie wyróżniają pracowników z mniejszym czy większym stażem, jak również klientów większych czy mniejszych firm.

ana

A w Urzędzie Pracy co jakiś czas pojawia się ich oferta pracy co świadczy o tym jaką są firmą i jak traktują pracowników.

ana

Tak pracodawca może żądać orzeczenia lekarskiego o zdolności do pracy,ale nie ma możliwości zrobienia takowych bez skierowania!Nie ma w Krakowie przyzwoitej Medycyny Pracy która się podejmie bez skierowania, bo druki na których jest wystawiana zdolność są drukami ścisłego zarachowania z których są rozliczani i musi być złączone skierowanie!Poza tym jeżeli zleceniodawca i zleceniobiorca tak się umawiają że koszty ponosi zleceniobiorca to powinno to być zaznaczone w umowie zlecenia.A ja takowej na oczy nie widziałam.Bądźmy sensowni,wszystko można uzgodnić zgodnie z przepisami tylko trzeba chcieć,a nie podchodzić poniżająco jak do ciemniaka.Dano mi do zrozumienia że jak chce pracować to mam sobie załatwić badania -chodzi tylko o "papierek". Usłyszałam że jak będą problemy to proszę zmienić lekarza.Na jego miejsce jest dziesięć innych! Proszę się nie wysilać, prawda jest prawdą.Trzeba ludzi traktować po ludzku a nie z wyższością bo się jest wielkim właścicielem.

kasia

Jak się coś zarzuca to lepiej znać przepisy a i opinia jest mało obiektywna. Pracowałam w tej firmie kilka lat jeszcze na ul. Kocmyrzowskiej i nie podzielam takiej opinii, dużo się nauczyłam właśnie pod okiem właścicielki no cóż różne są wymagania i oczekiwania. Poniżej fragment przepisów. Dz.U.z 1996r. nr62, poz.286 z póżn. zm. Na podstawie art.298 1 K.P. zarządza się, co następuje: ROZDZIAŁ 1 Dokumentowanie podjęcia pracy przez pracownika & 1.1 Pracodawca może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie: 1)....2)..... 5)orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku, 6) .... Pozdrawiam

ana

Zgadzam się, napewno było pouczające dla obydwóch stron :)

abb

doświadczenie bezcenne. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Prays II S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Inter-Prays II S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Prays II S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inter-Prays II S.C.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • ul. Jasełkowa 17
    31-999 Kraków