Inco Sp. z o.o.

Opinie o Inco Sp. z o.o.

JO annkA

Potwierdzam i polecam 10/10

It's me

Lubię tu pracować. Bardzo przyjazna atmosfera, uśmiechnięci ludzie, praca w określonych godzinach, bardzo ciekawe rozwijające zadania, wypłata zawsze na czas. Duch zespołu, który daje poczucie, że nie jesteś zostawiony z czymś sam. Co do rotacji, za każdym odejściem / zwolnieniem kryje się pewnie inna histroria, tak jak w każdym innym przedsiębiorstwie. Co do okropnych warunków, hmm czyste nowoczesne biura.. No, biurka złotem nie są pokryte.. ale to nie Dubaj. To moja opinia. Każdy ma prawo wyrobić sobie własną.

M.C.

Nowoczesna praca, fajny zespól i ciekawe możliwości

Feliks

Dlaczego tak piszecie, że jest źle?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inco Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mariusz

Firma Dno. ciekawe ilu nas skończy na Walczaka.

Nie rozumiem po co wystawiają ogłoszenia o pracę skoro są od razu nieaktualne...

Ciekawa

Powiedzcie jak jest tam z płacą? I na czym praca polega?

Jasiu_2

Chyba nie ta firma.

Jasiu

NIE POLECAM. Umowa polska, brak ubezpieczenia w Niemczech coś się stanie płacisz z własnej kieszeni.Umowe dostajesz z datą i miejscowością Gdynia wynagrodzenie 2000 brutto . Na pokoju po trzy osoby zero prywatności. Zdarza się że możesz wracać sam o 4 rano bo tak się kończą nocki do domu wolnym krokiem około 20 min drogi. Pan Piotr, chcesz zjechać wcześniej zapomni o pieniądzach. W pracy jesteś nowy jesteś zły.

Malenka

Oj Jasiu. Radzę jednak pomyśleć o przyszłości. Jak sam piszesz - umiejętności nabyte w inco są "psu na budę". A przyszłość firmy i dotychczasowych działów wisi na włosku. I trzeba będzie coś z sobą zrobić. A niejednemu już się udało - też ze średnią znajomością niemieckiego. Nie tylko to liczy się na rynku pracy. A siedzenie na tyłku tylko pogarsza sytuację - nadal w jasiowym cv będzie tylko nigdzie wiecej nieprzydatna praca w inco...

jasiu

Ze słabą znajomością języka obcego i jednego programu nie ma dużych szans na zatrudnienie w innej firmie. Trzeba tkwić, by jakoś żyć.

Malenka

Drogi hohohohoho. Tak już jest od bardzo dawna a tendencja jest spadkowa. Pytanie brzmi - skoro jest źle, dlaczego wciąż tam pracuje tyle ludzi?

hohohohohoho

Wszędzie podwyżki a tu stagnacja od lat, jeszcze kroją jak mogą. Fasadowe działania przykrywane firmą z zewnątrz. Jak zwykle nic to nie da, bo najwyższa kadra to cieniasy co nie umieją podjąć decyzji. Praca w tej firmie już dawno przestała być prestiżem, to zwykła korporacyjka z przerostem zatrudnienia, np. asystentka asystentki. Kiedyś tego nie było i też się kulało. Administracja rozdymana to granic możliwości a na ich pensyjki trzeba zarobić, bo oni przecież nie wytwarzają dochodu.

gbj

Bo to firma sióstr, kuzynek, ciotek i pociotków. Reszta nie liczy się. Chyba, że dobrze liże.

Ela

Dziwna firma. Niby wszystko okej, strona też profesjonalna. Moja koleżanka przeszła 2 etapy rekrutacji u nich do nowego działu i miała na ostatni iść i nagle ją dzień przed informują, że jednak nic z tego, bo nie chcą teraz nowego stanowiska pracy tworzyć... a tyle zachodu... Bardzo dziwne. Najpierw wszystko w porządku, sami co chwilę dzwonią a nagle jednak się rozmyślają. Szkoda,bo sama też chciałam spróbować wysłać CV,bo kasa jak na Gorzów podobno bardzo dobra.

Lala

Sroka juz nie pracuje dawno. Pożegnano się z nią ozięble... I szybko... Pracują Ci, co nie mają innego pomysłu na życie lub po prostu tak im wygodnie. Nie ma juz chyba takich, którzy są pasjonatami i bardzo chcą to robić. Wszędzie po kątach wszyscy wszystko krytykują - ale nic nie potrafią zrobić, by to zmienić. I tak tkwią w tym dziwnym układzie. Są traktowani jak dzieci w przedszkolu, których niby się słucha - bo tak wypada, ale nie mają żadnej mocy sprawczej. Metody stosowane przez kierowników typu "przesadzę Cię bo pyskujesz" też są rodem z przedszkola lub podstawówki - by zachować chyba tradycje budynku, który był kiedyś przedszkolem.

eee

I co zostały tyko miernoty co pracy sobie znaleźć nie potrafią? Pracuje jeszcze tam zajebista Sroka?

Lala

Ha ha.Zara już była. Teraz już nie ma handlu ciuszkami i bucikami... Za to obłuda została :)

Ev

Witam! Czy w iNCO Sp. z o.o. w Wawrowie nadal można kupić buciki i ciuszki z ZARY?

Lala

A ja powiem tak: z pewnością w wielu miejscach jest gorzej, ale w inco dobrze nie jest już od paru lat. Wynagrodzenia dalej nawet, nawet, ale wielu osobom zaproponowano już tragiczne zmiany płacy i ludzie z wieloletnim stażem i doświadczeniem poodchodzili. Firma zmierza ku upadkowi. Nie ma nikt na nią pomysłu. Zarządzanie w stanie opłakanym - patrzy się na tydzień do przodu a potem zdziwienie, że coś się sypie. Nie ma już traktowania pracownika jak partnera. Teraz to jest robol. Nikomu już nie polecam pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Inco Sp. z o.o. - Gorzów wlkp.

• Jak się pracuje w Inco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inco Sp. z o.o.?

Inco Sp. z o.o.