Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski

Łódź

Opinie o Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski

życzliwi@bla.pl

Wszystko pięknie i ładnie, tylko te opinie w większości piszą o sobie sami właściciele . Resztę proszę się domyśleć.

Bobo
@życzliwi@bla.pl 07.10.2017 19:10

Bzdury piszesz,byliśmy 10 razy.Wszystko O.K !

obiektywnie

Widac ze Ilona-nudy na pudy-kowlaczuk wymazała swoje imie z poprzedniego postu.....hahaha...co za nadwrażliwość....Imienia nie ma ale nudy pozostały......żałosne.....

Stasia

Drodzy Państwo życzliwi! Trzeba tam być..a potem pisać. Byłam trzy razy w Grecji w tym dwa w Panteleimonas...nie byłam sama..miałam autokar ludzi. Wszyscy są zadowoleni..i co roku będą tam jeździć..Nie jest drogo..jest pięknie..zawsze można gdzieś pójść. Są tawerny..ale jak tu iść i coś kupować jak obiadokolacja w zupełności wystarcza.Ale na rybkę można wyskoczyć.Czysta i ciepła woda w morzu..nie może się równać z naszym Bałtykiem. A i widoki..proszę państwa..z jednej strony otacza Olimp..cały masyw z drugiej piękny zamek..a przed nami ciepłe i czyściutkie morze.....a cena..jest taniej niż w kraju...a i w Marketach mówią prawie po Polsku. Zachęcam ..przyjedźcie ..zobaczcie te klimaty i wtedy oceniajcie. Z poważaniem uczestniczka i organizatorka wczasów - Stasia

Edyta Kam

Serdeczne Podziękowania dla Dyrekcji Biura, Maciej Neo Szavel Travel za profesjonalne zorganizowanie wypoczynku oraz specjalne podziękowania dla personelu za bardzo dobre wyżywienie i obsługę mimo nieprzewidzianych trudności /strajk śmieciarzy i upał 40 C .Jesteśmy miłośnikami Grecji i od 1975 r. zjeździliśmy ją wzdłuż i w szerz, wraz z wyspami. Kolejny pobyt w urokliwym Kokkino Nero zaliczamy do bardzo udanych i jeśli zdrowie pozwoli będziemy z Nero Szael Travel w przyszłym roku. Barbara i Edward - wczasowicze z Warszawy / 15 – 30.06.2017r.

Stasia

Panteleimonas- miejsce magiczne..dla mnie wspaniałe wczasy zagraniczne. Dwa lata temu byłam i serce tu zostawiłam..w tym roku tu wróciłam. Nie strudzona wycieczkami ani na Olimp wspinaczką powróciłam tu ze swoją paczką. Nowi byli zachwyceni, ci co już byli...-to zadowoleni. Mimo iż nie było Maćka ani Karoliny to radośnie nam upływały godziny.Tomek stanął na wysokości zadania,,dobrze przydzielił zakwaterowania.Kucharze się starali i smaczne obiadki gotowali. i owoce dodawali. Na śniadanie -..do wyboru..zupy mleczne , różne sery,i sałatki i wędliny, jajecznica, paróweczki potem kawa czy herbata...oj , przygotowana chata. Nikomu nie było mało..na powietrzu smakowało. Woda w morzu bardzo czysta i cieplutka- oczywista, pogoda była zamówiona,,każdy zadowolony! Bardzo dziękujemy i jeszcze tu przyjedziemy.Wszystkich zachęcamy. Biuro polecamy-jest super!

prawdziwy

Pan Maciek piekielnie inteligentny....Szkoda jedynie że używa swojego wybitnego umysłu żeby wbijać w ziemię brata.Wstyd.

PRFZ

Biuro godne zaufania, polecam. Super wakacje 2016 z dwójką dzieci, wyżywienie ok., fajne wycieczki (szczególnie rejs statkiem), ładna okolica. Pewnie pojedziemy jeszcze raz...

:-)

Pozdrowienia dla wszystkich pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku :-)

wszasowiczka

Panie Maćku jest Pan dla nas wzorem....wszystkie stoimy do Pana otworem :) Pozdrowionka!

olaipiotr

To naprawdę bajeczne miejsce i wspaniała atmosfera w towarzystwie profesjonalnych właścicieli biura -pana Tomasza i Macieja!!!!pogoda 100%, a widoczki niezapomniane!!!Trzymajcie tak dalej!Do następnych wakacji!Polecamy wszystkim!!pozdrawiamy gorąco!

Andrzej.W

Miejsce urocze.Organizacja bez zarzutu.Wyżywienie b.dobre.Cena bardzo przystępna.To cztery powody dla których spędziłem tam czwarte udane wakacje.Zachęcam wszystkich.

agata

Wakacje coraz blizej i chyba z nowu wylądujemy w Grecji.Biuro polecam,bylismy raz-nic do zarzucenie do tego po prostu tanio.

marko

Wszystko na TIP TOP.Dosłownie wszystko.Miasto,ludzie,jedzenie czy plaża. Trudno tego nie docenic za i to za tak smieszne pieniądze.Śmiało proście o pomoc Maćka w razie problemów od rezerwacji po sam wyjazd.

magda

Bardzo dobra relacja cena-standard.Jeżeli pominie się prawdopodobnie uciązliwą jazdę autobusem (my samolotem) to zostają same plusy.Szczególne podziękowania dla panów Macieja,Sebastiana i Tomasza.

marta

O wczasach możemy napisać same superlatywy.Za ok. 6tys zł (mąż,ja dzieci) bardzo udane ,nawet bardzo bardzo udane wakacje.Zawiezieni,wybawieni,nakarmieni,odwiezieni-komplet usług. Apartament/pokój w budynku Maria sam sie broni,wymieniane ręczniki ,bardzo miła szefowa,czysty,schludny.Stołówka obok (Achilles) plaża na wyciągniecie ręki.Znakomity pomysł z dodatkowymi wycieczkami które dla ciekawych sa alternatywą w stosunku do plaży i to jaką!! Wycieczka-Saloniki w wykonaniu Pani Karoliny to mistrzostwo.Acha-bardzo dobre domowe jedzenie ,gotowane z sercem - co też istotne.

kasia

Tak.Trzeba przyznać że Karolinka to jasny punkt tego biura.Czarujaca ,miła,elokwentna - profesjonalizm.Do innych punktów biura znalazło by się pare zastrzeżeń choć niewielkich i wczasy można uznać za udane a pieniądze za dobrze wydane.Uszanowanie dla Macieja.

marek

Extra.Pozdrowienia dla najlepszego przewodnika swiata-p.Karoliny.

Marysia z Przeworska

spędziłam tu piękne chwile więc podziękuję mile wszyscy byli wspaniali swój uśmiech nam dawali miło płynął nam czas a teraz pożegnaliśmy Was brakuje Morza Egejskiego Karoliny, Maćka i Tomasza gorącej pięknej Grecji tu czuliśmy się bezpiecznie za wszystko dziękujemy jeszcze tu wrócimy swoje serca zostawimy

Marysia

ja tam z nimi byłam super się bawiłam każdemu polecam

Stasia

Z czarującym uśmiechem szelmowskim spojrzeniem cieszył się u płci pięknej super powodzeniem. W jego towarzystwie tak mięta pachniała niejedna wczasowiczka by mu wianek dała. Lecz on na to nie zważał -bo jego dziewczyna dawno skradła mu serce- jego Karolina. My dzisiaj dziękujemy panu Maćkowi za pogodę za fajne wycieczki i za ciepłą wodę... Tomkowi za kwaterunek,kucharzom za posiłki.. Za miłą atmosferę,za to że nie byliśmy chorzy, z całego serca dziękują z Chrzanowa -Seniorzy. Podziękowań nie zliczę...we wspomnieniach zostaną piękne okolice. A że odjeżdżamy ..no to się smucimy ... jak zdrowie pozwoli to tutaj wrócimy. Powrócimy tutaj jeszcze, choć nas Grecja żegna deszczem My nie mamy parasoli...nie płacz Grecjo!- serce boli. We wspomnieniach zostaje troskliwa opieka.. super przewodnicy,piękna okolica u podnóża Pasma Olimpu.Moja grupa bardzo zadowolona.Polecam innym...Kierowcy wspaniali...

mariola

Sprawnie zorganizowane wczasy.Pozytywy-plaża,kierowcy,personel (pozdrawiam maćka),wycieczki (polecam Olimp i Meteory z karolinką),ładna plaża i miła okolica. Negatywy-troche uciazliwy transport (długo sie jedzie),niedosprzątane pokoje na dzień dobry.

zadowolony

Generalnie udane wczasy chyba pod kazdym względem.Technicznie możnaby rozwiązać parę spraw inaczej (wg mnie) ale uroda Grecji i samego misteczka wszystko prostuje.Szefostwo na wysokim poziomie(pozdrowienia z Krakowa dla p.Maćka:)Pani Karolina-erudycja i żadko spotykana pasja w pracy.Słowem,super miejsce i troskliwa opieka personelu Szavel Travel (Pan Kazimierz)a to wszystko w niewielkich pieniądzcach.

marek

Biuro bajka:) Sporo jeździmy i moje wrażenie jest takie że to biuro to idealne połączenie i kompromis kosztów z otrzymanym standardem.Wartość dodana to bez wątpienia urokliwe miejsce na ziemi(usunięte przez administratora) Wycieczki i Pani (usunięte przez administratora) to osobna historia, ale polecam za każde pieniądze wybrać sie z nią na wycieczkę (gdziekolwiek....Panów zachęcać nie będzie trzeba:) bo ma dar opowiadania i jest to szczególnie miłe doświadczenie.Z kolei Pan (usunięte przez administratora) to chodzaca kompetencja i spokój-wiem co piszę bo mieliśmy niemiłe przejścia z greckim hotelarzem i dzięki Panu (usunięte przez administratora)skończyło się bez strat - a mogło być różnie.Baza hotelowa bardzo dobra-szczególnie polecam(usunięte przez administratora) hotel z basenem mniej z uwagi na rzeczonego przygłupiego jak sie zdaje hotelarza. Piaszczysta plaża na wyciagnięcie ręki,miejscowość skomunikowana bardzo dobrze (jak nie taxi -to Pan Rafał zawiezie gdzie trzeba:) jedzenie co najmniej na zadowalającym poziomie. Odradzić mogę jedynie wycieczki z Panią (usunięte przez administratora)-nudy na pudy - ile mozna brak wiedzy maskować pod przygłupim uśmiechem i nie udzielać prawie żadnej solidnej odpowiedzi na zadane pytania??? Płacę i wymagam. Sympatyczne emploi ale pilotka cieniuśka. Druga sprawa to Pan (usunięte przez administratora) - jeżeli jest bratem właściciela a tak podobno jest, to chluby mu nie przysparza.Reasumując wakacje z każdej strony nie patrząc bardzo udane -pomimo drobiazgów jak to wszędzie -a cena za to wszystko niewyszukana.

agata

Wczasy już kupione:))) Po raz trzeci do Grecji w to samo miejsce a człowiek nie ma jeszcze dość.Gorąco polecam z wielu powodów.Miejscowość urocza naprawdę,dobrze skomunikowana mozna wszędzie dojść,dojechać-taxi ,autobus,firma wozi busikiem. Warunki naprawdę bardzo dobre,do plaży dwa kroki-zresztą samo miasteczko nadmorskie i zewsząd jest do plaży bliziutko-apartamentowce bardzo fajne i fajnie położone,a jedzenia pod dostatkiem.Z wielu naszych wojaży tutaj mamy najwspanialsze wspomnienia a i cena bardziej niz przyzwoita-a kto nie liczy dzisiaj pieniędzy :) Słowem temat sprawdzony-do zobaczenia.AGATA.

Zostaw opinię o Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski