Link Travel Dariusz Liszewski

Bydgoszcz

Opinie o Link Travel Dariusz Liszewski

Zadowolona klientka

Czytam Państwa opinie i nie mogę się z nimi zgodzić - byłam wraz ze znajomymi już drugi raz na wyjezdzie organizowanym przez Link Travel.W tym roku w ośrodku Szczawnica - Zofiówka. Odległość do centrum kapitalna - wystarczyło zejść około 200m do samego centrum miasteczka , śniadania i obiadokolacje " jak w domu ",rezydent /opiekun - człowiek orkiestra - zorganizowany , komunikatywny i z ogromnym dystansem i zrozumieniem podchodził do moich imprezowych znajomych . Impreza sylwestrowa fakt - w stołówce w piwnicy , natomiast rezedent postarał się o klimat noworoczny i sala przypominała wystrojem bal niczym u wielkiego Gatsby ;))muzyka i do tańca i do różańca i polska i zagraniczna - dla każdego coś. ogólne wrażenie kolejny rok bardzo pozytywne ! Polecam.

jan-jan

Dodam i ja swoją opinię dotyczącą Budowlanych w Szczawnicy. 1. Jedzenie Okropne. Śniadania - owszem dużo i sprawia wrażenie, że można coś wybrać. Tylko sprawia. Pieczywo stare mieszane ze świeżym, ciasto - to samo. Wędliny - dolna półka. Brak soków. Owszem pojawiał się chyba jeden karton na dzień, ale szybko opróżniany. Sałatki okropne - to wszystko podawane dzień wcześniej mieszane z pozostałościami z kolacji. Ciepłe dania - tak samo. Moje uznanie budziła kolejka cierpliwych do automatu do kawy. O?wszem w cenie. ale tego pić się nie da. 2. Obiady - to już kunszt sam w sobie. Niedobre, przekombinowane, niedorobione. (usunięte przez administratora) po którym ciężko na żołądku Zrezygnowaliśmy. 3. Ośrodek - niech będzie że Ok, 4. Rezydent - nam nie przeszkadzał. Raczej sprawdził się jako podający muzykę. Jako prowadzący zabawę (poza słowno-muzycznymi dodatkami) raczej klapa. Najwyraźniej to wyszło ok 24.00. Obsługa, która nic nie wiedziała podała lampki z "szampanem". Rezydent grał muzyczkę przy pustej sali. 5. Miejsce zabawy. Tu już była informacja, sala jadalna w piwnicy. Sala taneczna - przejście korytarzem do kawiarni. Kto chciał mógł potańczyć. Szczęście, że część nastawiła się chyba tylko na konsumpcje. My swoje porcje "podarowaliśmy" kuchni - na zdrowie! Ogólne zadowolenie - miejscowość, pogoda, część taneczna OK. Ale tylko raz, wystarczy.

anonymous

Witam,chciałabym podzielic sie opinia na temat sylwestra w Szczawnicy -Chemik Caly pobyt w Chemiku to jedna wielka tragedia! W pokojach Zimno brudno i smierdzaco.Posiłki minimalne i do tego nieswieze,obsluga traktuje ludzi jak pluskwy. Sam Sylwester muzyka puszczana przez rezydenta straszna.Na sali po podaniu bigosu zrobilo sie zamieszanie bo ktorys z gosci znalazl w nim kawalki szkla. Mega zabawne byl brak napoi i krojenie owocow na pol. Nie polecam miejsca oraz firmy ponieważ jedyne co potrafia powiedziec to to ze w tej chwili nie moga dodzwonic sie do kierownictwa chemika

Zachłanność na 30 zł

Zachłanność na 30 zł – upadek i żenada. W Linktravel kupiłem sylwestra 2017/2018 w sanatorium Lwigród/Krynica Zdr.. Zapłaciłem za całość, ale szef skrócił mi urlop. 1 dzień przed rozpoczęciem turnusu a 5 dni przed ostatnim dniem pobytu , poprosiłem o zwrot pieniędzy za wyżywienie z ostatniej doby, którego nie wykorzystam i które zapewne nie będzie zrobione / kwota ok. 30 zł. /. Odmówiono mi wskazując na umowę z sanatorium Lwigród. A sanatorium odsyłało mnie do Linktravel. Sprawdzała się stara kupiecka zasada: „ zapłaciłeś (usunięte przez administratora) ? to jedyne czego od ciebie oczekiwaliśmy ! „ W tej sprawie prowadziłem z Linktravel korespondencję mailową w dn.25 XII – 4 stycznia 2018. Zakończyła się ona stwierdzeniem właściciela Linktravel, ze jestem uciążliwym „idiotą „. Początkowo miałem ochotę wskazać właścicielowi Linktravel, panu Darkowi, sposób w jaki takie sytuacje rozwiązuje się w cywilizowanym świecie , ale doszedłem do wniosku , że mentalność właściciela Linktravel wyklucza możliwość zreformowania jego firmy. Prawdopodobnie właściciel firmy Linktravel uważa , że –„ wszyscy są winni , bo nie stosują się do jego regulaminu „ – sorry panie Darku, to nie koszary. Opisałem autentyczną sytuację z XII/I 2018 roku / więcej szczegółów w opiniach o sanatorium Lwigród /. Czytający wyciągnie dla siebie właściwe wnioski. Przypomnę tylko, że cały siermiężny PRL to były właśnie takie sytuacje : „”jedynym twoim prawem było zapłacić , potem już żadnych praw nie miałeś „” . Jak widać są jeszcze miejsca , gdzie ten skansen się zachował. .

2017 /2018

Pobyt sylwestrowy Krynica Galicya. Niby wszystko ok, program zrealizowany, ale... 1. Obiadokolacja wydawana na akord 2. Wieczór z kapela goralska to weselne przyspiewki /oczepiny 3. Sylwester rozpoczal się dopiero po 21-szej:najpierw muzyka typu dancing w Ciechocinku, później techno, a na godzinę przed północą dj urządził kinderbal - na parkiet do zabawy zamiast dorosłych zaprosil dzieci. Coś pozytywnego.... pyszne śniadania, czyste pokoje i łazienki.

Niezadowolony

Stanisław 4 01 2018r Po powrocie z sylwestra w ośrodku Budowlani w Szczawnicy, chciałbym podzielić się kilkoma uwagami.Ośrodek bardzo przyjemny ,wyżywienie na bardzo wysokim poziomie ,pokoje gościnne. Na tym dobre opinie się kończą. Sylwester zorganizowany w piwnicy, jedna sala do konsumpcji druga do tańca, do sali tańca trzeba było pokonać dwa korytarze,oczywiście na sali konsumpcji muzyki słychać nie było, natomiast panował niezły tłok. Jestem zdziwiony bardzo ponieważ na parterze były puste dwie piękne sale, z widokiem na Szczawnicę Jeśli chodzi o rezydenta to chyba jakaś pomyłka, nie potrafił załatwić niczego ,przy podziale miejsc w tej piwnicy skończyło się wielką awanturą.jedyną odpowiedzią jego było ja tu nic nie wiem. Rezydent powinien zadbać o ludzi którzy zapłacili nie małe pieniądze za dobrą zabawę a nie mieć wszystko w nosie. Wobec powyższego jestem roczarowany Link Travel z dalszych usług nie skorzystam

Jolka Jolka

Witam , ja również wróciłam z Turnusu Sylwester w Krynicy -Beskid . Sam Ośrodek okey blisko do wyciągu i blisko na deptak Ośrodek nowe pokoje ale nie dało się zauważyć że jest w remoncie. Sam program został zrealizowany . , Byli Górale Była impreza w jeden dzień i w drugi . minusy to sala na sylwestrze bardzo ciasno , było bardzo dużo osób . Rezydent w porządku każdy nasz telefon odbierał , pomagał w każdej sytuacji . DJ na sylwestrze , zrobił czad tak jak nas wprowdził w klimat to takiego czegoś dawno nie czułam i trzeba pochwalić .Wyobraźcie sobie że zgasił wszystkie światła dał dym i włączył delikatną czerwoną żaróweczkę kazał nam stanąć w kółku wszyscy się złapaliśmy młodzi i starsi i poleciała Jolka Jolka , i Wehikuł wszyscy śpiewali razem głośno jak na koncercie ciarki na ciele . Pozdrawiamy z Gdańska

Ela

Wlaśnie wróciliśmy z wyjazdu sylwestrowego w Wiśle. Było ok., rezydent miły, muzyka na balu fajna. Jedynie minusem była grupka młodzieży, która nie dorosła jeszcze na takie wyjazdy i nie do końca potrafi sie zachować, ale to nie wina biura, bo tego sie nie przewidzi. Dla nas jedzenie moze byc, choc niektórzy marudzili. No i daleko do centrum, zejście ujdzie, ale powrót do Krokusa męczący. Ogólnie zawsze jesteśmy zadowoleni mimo jakis wpadek, jezdzimy z tym biurem od kilku lat. Za rok pewnie znow sie gdzieś wybierzemy.

Dariusz Liszewski

Budynki, w których wykupujemy pakiety sylwestrowe dla naszych gości są zawsze dobrze przygotowane przez ich obsługę. Jeżeli jednak z jakimś pokojem jest problem należy to zgłosić do rezydenta lub do mnie. Żadne uwagi nie pozostają bez echa, każdy problem zawsze staramy się rozwiązać niezwłocznie. Jeżeli jakiś pokój nie został sprzątnięty na czas, otrzymacie Państwo inny pokój. Beskid to budynek na prawie 200 osób, w szczycie sezonu czasem zdarzają się takie sytuacje. Nie mamy na to wpływu, sami tych pokoi przecież nie sprzątamy, jesteśmy jedynie pośrednikiem w sprzedaży. Proszę nie pisać nieprawdy, że program "nie pokrywał się". KAŻDY pkt programu przedstawiony na naszej stronie został zrealizowany: impreza integracyjna, występ zespołu góralskiego (7-osobowego!), kulig oraz zabawa sylwestrowa. Nie zamieszczaliśmy informacji o tym, że kulig będzie z poczęstunkiem, więc nie rozumiem uwag, że nie było kiełbasek. Kulig z biesiadą jak najbardziej jest możliwy do zorganizowania, jego cena rośnie wówczas dwukrotnie, a liczba chętnych dwukrotnie maleje. Dlatego organizujemy kulig jako przejażdżkę bez poczęstunku. Nigdy nie pobieramy "opłaty" za muzykę podczas balu, jeżeli taka sytuacja miała miejsce ... zwrócę na to szczególną uwagę w tym roku. Na pewno więcej się to nie powtórzy. Jeżeli chodzi o rozdział miejsc przy stołach na balu sylwestrowym... Osób 180, jedni chcą siedzieć blisko parkietu, inni jak najdalej, jedni przy oknie, inni przy drzwiach - nie da się wszystkich posadzić tam gdzie chcą siedzieć. Dlatego w spornych sytuacjach do rezydenta należny ostatnie słowo, ktoś musi pilnować porządku, miejsca należy rozdzielić w określonym czasie i do jego obowiązków należy przeprowadzić to sprawnie. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi do naszej pracy proszę to zgłaszać bezpośrednio do mnie, ja zawsze odbieram lub oddzwaniam. Pozdrawiam i zapraszam na Sylwester 2017.

Agata

Właśnie również podzielę się opinią ----Pan WŁAŚCICIEL FIRMY organizującej Sylwestra totalna olewka ,na nasze pytania odpowiedż brzmiała,że wszystkie problemy to wina nie kompetentnego rezydenta-więc ja pytam kto go zatrudnił,w pokojach syf,kiła i mogiła program imprezy nie pokrywal sie wogule z tym za co płaciliśmy---a sam bal sylwestrowy porażka jak wyżej napisał ktoś ścisk na sali,zero dyskusji z panem djem rezydentem-Pan na prośbe aby zagrał Nam jakiegoś rock&rolla odpowiedział,że za darmo umarło?!!!! Pozatym rozumiem,że Sylwester ale Pan dj walił wódą na kilometr Nie polecam nikomu takiego wyjazdu dno totalne!!!!!!

TURYSTKA

Jesteśmy właśnie po Turnusie Sylwestrowym w ośrodku Beskid i dołączę do nie malej grupy osób,ktorzy wyrażają nie zbyt pochlebna opinie o Turnusie,Sylwestrze A przede wszystkim i organizacji całego tego przedsięwzięcia. Zacznijmy od poczatku, po przyjeździe na miejsce ciężko było podjechać pod ośrodek,niewspomne o tym że Parking za który zapłaciłam już pierwszego dnia został "odśnieżony"trzeciego,musieliśmy czekać na kwaterunek 2h bo "przemiła Pani "z recepcji poszła na zakupy. Poszliśmy do pokoi A tam brud straszny,łóżka i całą resztą jak za komuny nawet TV nie było w pokoju. Kulik cena 40 zl za osobę noby nie duzo w tym miało być ognisko l,kielbacha a co sie poznoek okaaalo nie bylo nic. To przy deptaku stoja Panowie Woznicy z końmi którzy za kulig z ogniskiem pochodniami i muzyka góralska wzięli po 30 zl od osoby. A teraz najbardziej rewelacyjna atrakcja Turnusu to "Bal Sylwestrowy" i godzinie 16 spotkanie za rezydentem w celu ustalenia miejsc przy stole gdzie później i tak siedziało się gdzie indziej ale jak było napisane "Pan Rezydent wyznacza miejsc ostatecznie".Na sali gdzie były spożywane posiłki był straszny ścisk,stołów za dużo i za bardzo scisniete,za mną siedzial puszysty Pan więc ciężko było oddychacbo bylam przyklejona do swojego stołu. Po kolacji udaliśmy się "potańczyć " połowa gości z sali od jedzenia poszła tańczyć wiec my już tanczylismy w drzwiach,strach pomyśleć co to by było jak by ruszyli wszyscy. Żadnego przywitanie gości sylwestrowych,żadnych fajerwerków. O godzinie 1.00 musieliśmy zmienić lokal. Przykre bo to najwazniejsza impreza w roku. Firma Link Travel powinna zająć się organizacja Spendow do RzeŹni ewentualnie organizacja Kinder Balów choć niekoniecznie bo d zieciaczki liczą na mega atrakcje A tu ich było brak. Pozdrawiam.

Dariusz Liszewski

Witam. Jestem właścicielem Link Travel. Odnoszę wrażenie Jacku, że sam pisałeś te opinie. W jakim celu? nie wiem, może chcesz pochwalić się znajomym jakim to byłeś świetnym rezydentem. Otóż nie byłeś :)

Katowice

Nie jestem pracownikiem ale opinię wystawię -tegoroczny Sylwester w Szczawnicy(chemik)wszystko ok,rezydent profesjonalny ,zabawa przednia ,wycieczki usalone odbyły się w czasie jak najbardziej 5 z plusem polecam wyjazd

Bartek

Impreza pobyt w Chemiku 2015/16 supcio--dzięki wielkie

Ekipa Grójec

CHEMIK RZĄDZIŁ CHYBA NAS COŚ JESZCZE TRZYMA POZDRO

Radosław

Sylwester w szczawnicy super Polecam gorąco byliśmy w hutniku zero zastrzeżeń jw rezydent Jacek super reszta też ok Polecam Serdecznie wyjazdy z tym organizatorem

chutnik

Sylwester oraz cały pobyt wzorcowy Pan Rezydent stawał na głowie podczas całego pobytu aby wszystko zapięte było tip top kontakt,informacje docierały w odpowiednim czasie mimo dużego obłożenia osób młodych na ośrodku obsługa dała radę Polecam wyjazd

Jurek

Skorzystałam z tegorocznej zabawy Sylwestrowej/Pensjonat CHEMIK Piszcie co chcecie kto się miał wybawić miał ku temu okazję,jedzenie przednie ,atmosfera super rezydent komunikatywny,uczynny,konkretny POLECAM WSZYSTKIM

Dariusz Liszewski

(...) ciąg dalszy w przeciwieństwie do wielu innych właścicieli biur podróży, ja zawsze odbieram telefon, a jak mam zajęte (często) to oddzwaniam. Jeżeli mają zatem Państwo jakieś uwagi do naszej pracy w trakcie turnusu proszę to zgłaszać rezydentom lub mnie – znajdziemy rozwiązanie.

Dariusz Liszewski

Witam. Jestem właścicielem Link Travel. Z chęcią odniosę się do powyższej opinii. Informacje o wycieczkach (Zakopane, baseny termalne) zostały wywieszone na drzwiach wejściowych do budynku, drzwiach do stołówki oraz w windzie już 28 grudnia (sam to robiłem), nie sposób było tego nie zauważyć. Na kartach tych był także podany nr telefonu do rezydenta, który był do Waszej dyspozycji 24h. Termin wycieczki do Zakopanego został ustalony już we wrześniu i znajdował się na naszej stronie internetowej w planie pobytu (link "plan pobytu i dojazd" w opisie pensjonatu). Frekwencja na tej wycieczce (wypomniane 6 osób w Papierniku) jest zwykle dość niska z uwagi na czas jej trwania - od 9:30 do 18:00, większość osób nie chce na nią poświęcać całego dnia z 3-4 dniowego pobytu. Jadą na nią głównie osoby, które wykupiły turnus 5-6 noclegów. Nie zmienia to faktu, że wycieczkę tą zawsze organizujemy i zawsze uzbiera się pełen autokar z naszych pensjonatów w Szczawnicy. Kulig - może odbywać się wyłącznie po drogach asfaltowych, gruntowych i leśnych pokrytych śniegiem. W 2014 roku pierwszy śnieg spadł 26 grudnia. Było go na tyle dużo, że wszędzie zrobiło się biało, ale zbyt mało by mógł utrzymać się na drogach (w Szczawnicy nie sypie się solą). Warunków do organizowania kuligu nie było. Stok narciarki był naśnieżany od początku grudnia i tam warunki były bardzo dobre. Rezydent pomylił godzinę odjazdu autokaru na wycieczce do Niedzicy, to fakt. Trzeba jednak wziąć poprawkę, że Michał był rezydentem po raz pierwszy, brakowało mu doświadczenia. Mieliście Państwo dodatkową godzinę czasu wolnego w tym urokliwym miejscu :) Co roku dokładam wszelkich starań pracując w sezonie po 14h na dobę, także w weekendy, by przygotować organizacyjnie każdy z turnusów. Przy 1000 gości przebywających w tym samym czasie w ponad 10 różnych miejscach nie da się uniknąć problemów, jednak w przeciwieństwie do wielu innych właścicieli biur po

zdegustowany

ja również nie jestem pracownikiem tej firmy, ale chciałbym wystawić opinię ! korzystałem z tego wyjazdu w grudniu 2014 roku.dokładnie był to turnus od 29.12.2014 r. organizacji wyjazdu nie było w ogóle. Rezydent - bodjaże niejaki pan Michał, nie powinien w ogole sprawowac funkcji rezydenta bo.... w ogóle sie do tego nie nadaje ! o wszystko trzeba było się dopytywac samemu! w pierwszym dniu jako ze byl rezydentem na stołowce gdzie wszyscy byli zgromadzeni powinien sie przedstawic i powiedziec o atrakcjach, wycieczkach itd... a czesc ludzi nawet nie wiedziala ze jest organizowana na drugi dzien wycieczka do Zakopanego... moze dlatego na wycieczke z osrodka Papiernik jechalo tylko 6 osob (?).... poza tym mial byc kulig ! warunki do tego były! ale rezydent nawet nie powiedzial o tym fakcie, tylko ze czekamy na chetnych ! a skad mieli niby byc ci chetni jak o tym fakcie nie zostali poinformowani! wycieczka do Niedzicy- gdzie autobus jak sam rezydent mowil zbieramy sie o godz. 12.00 a jemu zwyczajnie pomylily sie godziny bo wyjezdzalismy o godzine pozniej..na pewno nie skorzystam juz z wycieczek organizowanych przez link travel ! pozdrawiam

Piotr

nie jestem pracownikiem tej firmy ale skorzystałem z wyjazdu sylwestrowego organizowanego przez link travel. bardzo dobra organizacja od samego zamówienia do jego realizacji. polecam jak najbardziej

Zostaw opinię o Link Travel Dariusz Liszewski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Link Travel Dariusz Liszewski