Katarzyna Pałczyk Klub Dobrej Książki

Częstochowa

Opinie o Katarzyna Pałczyk Klub Dobrej Książki

Nie jestem robotem

Praca jak w sprzedaży, telefonicznie wciskasz rożne rzeczy .Teraz sprzedają obrazy,atmosfera w pracy jak w szkole na klasówce .,,Profesionalna,, pani manager.Polecam bar obok jeżeli ktoś ma ochotę pograć w pokera.

Just.

Roznoszą ulotki w których jest napisane, że szukają ludzi do pracy bez doświadczenia, studentów i osoby starsze. Oferują szkolenia i pracę na różne stanowiska. Poszłam na rozmowę. Po 30 sekundach Pani oznajmiła, że firma zajmuje się telemarketingiem i że nie przyjmie mnie, nie zamieniając ze mną ani słowa. Nie ma żadnych innych stanowisk, to wszystko bzdura. Ulotka ni jak się ma do rzeczywistości. (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Zgadzam się z komentarzami powyżej (usunięte przez administratora)

smith

(usunięte przez administratora).dzwoni się i przez telefon wciska się towar starszym ludziom.Potem dzwonią z reklamacjami,(usunięte przez administratora),masakra.Nigdy więcej takiej akwizycji telefonicznej!

Katarzyna P.

Wszystkich zainteresowanych dyskusją muszę poinformować, że firma Klub Dobrej Książki z siedzibą w Częstochowie przy ul. Mielczarskiego 25 nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko od lutego 2013r .(dotyczy wpisu użytkownika LEV). Skład pracowniczy jest w komplecie, każda z osób zatrudnionych ma umowę o pracę, tym samym ja jako pracodawca jestem zobowiązana kodeksem pracy do wypłacania wszystkich świadczeń w terminie jaki jest przewidziany w w zawartych umowach (dotyczy osoby która podaje się jako użytkownik uwaga) Jeśli chodzi o rzekomo oszukane osoby w mojej firmie respektowane są prawa każdego konsumenta zobowiązuje mnie do tego regulamin sklepu oraz kodeks cywilny (dotyczy użytkownika złodzieje z Częstochowy). Jeśli moje wyjaśnienia są dla zainteresowanych niekompletne chętnie odpowiem na wszystkie pytania pod numerem telefonu 34/3751614 bądź proszę napisać maila na biuro@klubdobrejksiazki.pl W razie pojawienia się wolnych wakatów postaram się na bieżąco informować za pośrednictwem www.gowork.pl o ogłoszeniach podając link do nich. Pozdrawiam, Katarzyna Pałczyk- właściciel Klubu Dobrej Książki

Lev

Oj, żenada, żenada. Nie stać ich nawet na pracowników, tylko z ulotkami stoją pod firmą konkurencyjną. (usunięte przez administratora). i kto stoi? Manager jakiś. Ja nie mogę, nie stać ich nawet na ulotkarza, tylko kierownik przychodzi rozdawać...

Zostaw opinię o Katarzyna Pałczyk Klub Dobrej Książki - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katarzyna Pałczyk Klub Dobrej Książki