Everet Krzysztof Brzewiński

Lębork

Everet Krzysztof Brzewiński
4 7

Opinie o Everet Krzysztof Brzewiński

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Everet Krzysztof Brzewiński? Twoja opinia może okazać się cenna.

Danuta

@lebork Tylko że opinię dobrze byłoby uargumentować. W przypadku braku argumentów, niestety, ale Twoja opinia na temat firmy Everet nie będzie wiarygodna. I co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie "zapytajcie o nich w sądzie"?

@Danuta 17.05.2018 02:20

moj wpis ma ostrzec innych a co oni z nim zrobia to ich sprawa tylko niech nie mowia ze nie wiedzieli

Danuta

@lebork Możesz w jakiś sposób uargumentować swoje słowa? Niestety, ale Twoja opinia w takiej formie nie jest wiarygodna. Podaj proszę więcej informacji dlaczego odradzasz pracę w firmie Everet. Mógłbyś powiedzieć konkretnie, co takiego powoduje, że masz takie, a nie inne zdanie?

@Danuta 25.04.2018 13:31

taka jest moja opinia znam wielu poszkodowanych zapytajcie o nich w Leborku a najlepiej w sadzie

lebork

chlopaki szkoda czasu i waszej kasy a jak ktos juz musi tam pracowac to niech bardzo na nich uwaza

zainteresowany
@lebork 17.04.2018 07:06

dlaczego??

Mrks1978

Dobrze wspominam, firma miała swoje się czasy, liczę że zdołają się odbudować. Aktualnie drobne zlecenia, bez szału ale można próbować.

@Mrks1978 08.03.2018 00:51

jak sie nie placi dlugow i kombinuje przychodza czasy windykacji a nie odbudowy

ja

Czy ktoś się orientuje czy aktualnie rekrutują spawaczy?

Ajaj
@ja 16.03.2018 12:14

Z tego co wiem, to jak narazie nie ma zapotrzebowania. Ale dzwonić i pytac. Praca w tunelu się szykuje, ale jak co to Jeszce nic pewnego

Stefan

Czy tak dobrze się pracuje, że nie piszecie nic?

Tunel
@Stefan 19.02.2018 18:47

Widocznie tak Stefan..ten co ma dobrze po co ma narzekać jak reszta nieudaczników życiowych

lębork

dom w Sunan w norwegii już mu zabrali i sprzedali

lębork

takich jak ty jest wielu,nic go nie uczy rozumu

Wejo

Niewypłacalny nie polecam to. To coś inaczej nie da się tego nazwać skoro nie płacić dla mnie są skończonym zerem. Nie dajcie się posadzić na minę.

lębork

wszystkim brak słów - jak można zaliczyć takie dno

BRAK MI SŁÓW!!!!

lębork

oj kogos draznia prawdziwe opinie o everet, negatywne posty sa usuwane

monter

nie było takiej sytuacji . pracuje dla nich i jakos nie miałem z nimi kłopotu.

lębork

zreszta podobno za dlugi juz mu licytuja domy w norwegi

Chyba po wiele miesiecy.

Ja

Opóźnienia zdarzyły się kilka razy po dwa dni Wiec i tak dobrze jak na Polskę

Niewypłacalny, szkoda czasu

bolek

Nieprawda było 15 opinii a jest ile.Negatywne usunięte. Firma kszak.(usunięte przez administratora).Miła to tylko pani z biura od rekrutacji.

nowy

Zacząłem prace niedawno. Jestem bardzo zadowolony. W Polsce o takiej pracy można pomarzyć. Pieniądze na start koło 14 tys na rękę... Samochód służbowy, telefon służbowy, czyste zadbane mieszkanka, zwrot kosztów za pociąg, przeloty opłacone, nocleg opłacony..... NIE DA SIĘ PRZECHWALIĆ wszystko w temacie!!

Zostaw opinię o Everet Krzysztof Brzewiński - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everet Krzysztof Brzewiński