Everet Krzysztof Brzewiński

Lębork

Opinie o Everet Krzysztof Brzewiński

lębork

dom w Sunan w norwegii już mu zabrali i sprzedali

lębork

takich jak ty jest wielu,nic go nie uczy rozumu

Wejo

Niewypłacalny nie polecam to. To coś inaczej nie da się tego nazwać skoro nie płacić dla mnie są skończonym zerem. Nie dajcie się posadzić na minę.

lębork

wszystkim brak słów - jak można zaliczyć takie dno

BRAK MI SŁÓW!!!!

lębork

oj kogos draznia prawdziwe opinie o everet, negatywne posty sa usuwane

monter

nie było takiej sytuacji . pracuje dla nich i jakos nie miałem z nimi kłopotu.

lębork

zreszta podobno za dlugi juz mu licytuja domy w norwegi

Chyba po wiele miesiecy.

Ja

Opóźnienia zdarzyły się kilka razy po dwa dni Wiec i tak dobrze jak na Polskę

Niewypłacalny, szkoda czasu

bolek

Nieprawda było 15 opinii a jest ile.Negatywne usunięte. Firma kszak.(usunięte przez administratora).Miła to tylko pani z biura od rekrutacji.

nowy

Zacząłem prace niedawno. Jestem bardzo zadowolony. W Polsce o takiej pracy można pomarzyć. Pieniądze na start koło 14 tys na rękę... Samochód służbowy, telefon służbowy, czyste zadbane mieszkanka, zwrot kosztów za pociąg, przeloty opłacone, nocleg opłacony..... NIE DA SIĘ PRZECHWALIĆ wszystko w temacie!!

Zostaw opinię o Everet Krzysztof Brzewiński - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Everet Krzysztof Brzewiński