Aqua Clear Oczyszczalnie Ścieków

Tychy

Opinie o Aqua Clear Oczyszczalnie Ścieków

Pablo

Tragedia. Właściciel firmy to nierzetelny i arogancki typ. Opóźnienie się z wykonaniem oczyszczalni o jakieś trzy miesiące. Oczyszczalnię montowali przez dwa tygodnie, a miała być zrobiona w jeden dzień. Zdewastowali mi cały ogród i poniszczyli drzewa i krzewy . Obiecali, że pierwszy pomiar wody będzie zrobiony gratis, ale nie zrobili go w danym roku, a w kolejnym roku oświadczyli, że już trzeba płacić - oszukali całą gminę.

echo
@Pablo 19.08.2017 22:01

Proszę o bliższe informacje na temat firmy i gdzie montowała oczyszczalnie. W najbliższym czasie chciałabym zainstalować oczyszczalnię w ogrodzie. Spodobała mi się litewska oczyszczalnia Traidenis, ale jedyną firmą w pobliżu, która je montuje jest Aquaclear z w Tychach....

Ford

Zgadzam się NIE POLECAM

klient

Zgadzam się z przedmówcami. SZCZERZE NIE POLECAM

marek

Zgadzam się z przedmówcami. Teraz jak opinia poszła w świat dzwonią do klientów proponując przedłużenie gwarancji, że niby będą robić coroczne przeglądy (oczywiście za kasę). Prawda jest taka, że wszystko jest ok do momentu zapłaty. Potem zostaje się samemu z problemem. Jak się okazało po audycie innej firmy montaż został wykonany błędnie.

paweł

ekipa montująca bardzo miła,montowali wlaśnie u mnie,wszystko objaśnili zrozumiale,a jaki tam ich szef jest to ja niewiem,ale pani mazurek bardzo miła pani

Adas

Polecam firmę Inzynieria Srodowiska Skoczykłoda zajmą sie wszystkim od urządzenia po montaż i projekt.

kris

również mam oczyszczalnie zamontowaną przez firmę aquaclear jak do tej pory nie mam z nią problemów robotnicy mili wszystko mi wytłumaczyli ja polecam

Zostaw opinię o Aqua Clear Oczyszczalnie Ścieków - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua Clear Oczyszczalnie Ścieków