Detektor Biuro Detektywistyczne Przemysław Przygoński

Kalisz

Opinie o Detektor Biuro Detektywistyczne Przemysław Przygoński

Pracownik z Warszawy

Firma niesolidna, nierzetelna, brak jakiegokolwiek kontaktu z kierownictwem czy Zarządem. (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu, w szczególności kandydatom do pracy.

do krzyśśś

normalna praca, nie słuchaj nierobów!!

krzyśśśś

to jak w koncu jest z ta praca? pracuje kilka tygodni i nie narzekam, czyzby konkurencja pisze zle komentarze?

Darko

solidna firma tyle moge powiedziec

damiannnnero

Pracuje od 3msc, narazie wszystko spoko, miłe szefostwo, jestem zadowolony

marco323

Wczoraj po prawie dwóch latach zakończyłem prace w Detektorze (dostałem oferte pracy w Dublinie) Żal mi było sie rozstawac z ta firmą, super szefowa, wystarczyło tylko zadzwonić gdy mi coś wypadło i beż zadnych problemow sami ogarniali zastępstwo. Pieniążki zawsze na czas (raz czy dwa dostałem z opoznieniem 1-2 dni ale to zrozumiałe w dzisiejszych czasach) z kolei nigdy nie było problemów z zaliczką. Pracowałem kiedyś na ochronie w innej firmie i to była tragedia...

viola

Jezu nie wiem ludzie skąd takie opinie, pracuje na ochronie od ponad 1,5 roku, żadnych problemów nigdy nie miałem...

Wojtek

JESTEM U NICH NA CENTRUM OD POCZĄTKU I JEST OK. MAŁY POŚLIZG BYŁ MOŻE ZE DWA RAZY WIĘC NIE WIEM CO WY LUDZIE GADACIE. TYPOWE POLACZKI CO NARZEKAJĄ BO IM SIE ROBIĆ NIE CHCE!!!

zene11

Chyba przesadzacie, czasem jest male opoznienie ale zawsze kasa jest

Mam pytanie na jakim stanowisku pracowaliscie?

Zostaw opinię o Detektor Biuro Detektywistyczne Przemysław Przygoński - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detektor Biuro Detektywistyczne Przemysław Przygoński