Grześkowiak Magdalena Kancelaria Adwokacka

Opinie o Grześkowiak Magdalena Kancelaria Adwokacka

Ała

Konkretna, stanowcza, jeżeli cokolwiek jest do wygrania to wygra, nie ściemnia, nie obiecuje, mówi jak jest i o co można walczyć. Do rozwodów najlepsza w Wawie. Poza tym przychodzi na sprawę rzetelnie przygotowana, ogarnięta i uporządkowana, więc czasami rozwala na wejściu nieogarniętych przeciwników. To jest jej duża zaleta - kobieta angażuje się w to co robi.

anonymous
@Ała 28.12.2017 14:08

A pracowała pani w tej kancelarii bo zdaje się że chyba do tego służy to forum? Jak się pani pracowało u tego pracodawcy ?

Natalia

Najlepszy adwokat z jakim miałam styczność . Widać ze la niej najważniejsze to dobro osoby którą reprezentuje ;) Miałam z nią również bardzo dobry kontakt .Odpisywała na maile oraz smsy.

Kasta

Korzystałam z usług dwóch adwokatów . Pani Magdalena Grześkowiak była trzecią i dopiero tak na prawdę ten adwokat okazał się skuteczny . Nie znam innego lepszego . empatyczna , rzetelna i terminowa

Marta W.

Myślę, że Pani adwokat jest całkiem ok. Konkretna, miła i dodająca wsparcia. Nie zawsze sprawy są łatwe, ale Pani Magdalena potrafi pomóc.

Koszak

Ja jestem zadowlona z Pani adwokat! pomogła mi na prawdę na sali sądowej, mam opiekę nad dziećmi i przede wszystkim wiem że już nie będę miała nieprzyjemności ze strony byłego męża!

Ada

Pani (usunięte przez administratora)zna się na prawie rodzinnym i ma obycie na sali sądowej. Pomogła uzyskać mi większe alimenty.

Agata

Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową i o alimenty. jestem jej wdzięczna ponieważ wygrałyśmy a alimenty zostały zasądzone w takiej wysokości ze będzie można jakoś żyć. jest to konkretna i rzeczowa Pani. polecam!

Marta

Miła i bardzo profesjonalna pani adwokat. Na sprawe przychodzi przygotowana. Pomogła uzyskac mi wyższe alimenty niż proponował mi były maż.

Kamila

pomogła mi wygrać sprawę o alimenty, dokładna, wie jak podejść do człowieka a przy tym ma bardzo dużo empatii. bardzo mi pomogła bo dosyć gładko dzięki niej przechodziłam przez rozwód i ustalanie władzy rodzicielskiej

Marta

Bardzo dobra pani adwokat. Reprezentował mnie w sprawie o alimenty którą dla mnie wygrała. Na sali rozpraw bardzo skupiona i dobrze sobie radząca, poza nią miłą i sympatyczna

Ulka

Przygotowana do sprawy, dobry kontakt, odpisuje na maile i oddzwania. Polecam.

Titus

Grześkowiak jest sprawdzona i konkretna. Polecam - dobry adwokat.

Lamka

Adwokat Grześkowiak jest na prawdę dobra, potwierdzam. Działa ostro i konkretnie - nie daje za wygraną! i to sie jej bardzo chwali!

Bożena K.

Tak, zgadzam się z powyższym. Zgłosiłam się do niej ze swoją sprawą o alimenty i po co prawda długim czasie, bo walka była zacięta, udało sie osiągnąć sukces!

Anna

Bardzo miłą pani. W sądzie radzi sobie bardzo dobrze. Widać w jej działaniach obycie, doświadczenie i profesjonalizm. Adwokat godny polecenia.

Tamara

Pani Grześkowiak wygrała dla mnie sprawę o alimenty. Jestem jej bardzo wdzięczna że udało jej się to wygrać i że kazał mi się nie poddawać mimo że myślałam że wszystko stracone.

kuchta

ja właśnie wczoraj się zdecydowałam na to żę będzie przeprowadzać mój rozwód! i nie żałuję - wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie!

Cameron

Zgodzę się z moimi przedmówcami , pani Magdalena Grześkowiak to bardzo dobry adwokat do trudnych spraw rodzinnych .

Natursept

Witam . Ja polecam ta Panią Magdalenę Grześkowiak do rozwodów . Dodam ,ze miałam trudną sytuację , Mąż mnie wyrzucił z Domu mimo iż mieszkanie było na nas dwoje , nie chciał się podzielić majątkiem ,uważał ,ze wszytsko jest jego mimo iż mieszkanie wyremontowaliśmy wspólnymi siłami. Szkoda gadać , dobrze ,ze nie jestem już z tym czlowiekiem . Najgorsze ,ze mamy razem dzieci. Nie chciał mi płacić alimentów. Pani Magdalena Na prawdę mi pomogła

Alicja

Pani Grześkowiak pomogła mi wygrac sprawę o rozwód. Byłam zaskoczona tym jak się angażuje w sprawę i jak zalezy jej na dobrym zakończeniu dla mnie.

inez

pani Magdalena to w moich oczach bardzo dobra prawniczka, i cieszę się, że trafiłam na kogoś takiego, osobiście wolę kobiety, bo o wiele bardziej wczuwają się w sprawę klienta niż mężczyźni, pani Grześkowiak bardzo mi pomogła swoim nastawieniem, zdecydowaniem, dla mnie była duzym wsparciem

krolka

bardzo podoba mi się podejście pani Grześkowiak do klientów - serdeczne, ale konkretne, patrzy na sprawę obiektywnie, nie obiecuje złotych gór, mówi jakie są możliwości, jakie ewentualnie zagrożenia, bardzo mi się to podobało, że wiedziałam, jakie mogą się pojawić scenariusze. całe szczęście udało się załatwić w sądzie wszytsko tak, jakbym sobie tego życzyła, ale na pewno bez pani Grześkowiak by mi się z tym nie udało

herberta

pomimo kłopotliwej sprawy dobrze wspominam współpracę z Panią Grześkowiak, jako prawniczka świetnie się sprawdza, zawsze do rzeczy, zawsze konkretnie, bez opóźnień, każdy krok zaplanowany i skonsultowany ze mną, żałuję, że nie trafiłam na nią przy wcześniejszych sprawach z byłym partnerem

Karolina

Nie pracowałam w kancelari p. Magdaleny ale korzystałam z jej usług i muszę przyznac, ze przy rozwodzie i sprawie alimentacyjnej była świetna! Wywalczyła dla nas (mnie i mojego dziecka) godne warunki do życia. bez niej sprawa rozwodowa nie przebiegła by tak szybko. i zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie!

Zostaw opinię o Grześkowiak Magdalena Kancelaria Adwokacka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grześkowiak Magdalena Kancelaria Adwokacka