Fajne Fanty

Szczecin

Opinie o Fajne Fanty

Omomom

Można jakoś zrezygnować z tego? Aby usługi nasze dane.

Caaam
@Omomom 10.01.2017 16:38

Udało się jakoś zrezygnować ?

darmarka

Oszuści przez dużeeeeee OOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!koszmarrrrrr

malvina

Ladna z cienie kolezanka.

Ags

Regulamin mówi, że można "4.4. Uczestnik jest uprawniony w każdym momencie zrezygnować z udziału w Promocji. W tym celu powinien napisać wiadomość e-mail na adres info@toleadoo.com, przy czym email ten powinien być wysłany z adresu e-mail podanego przez Uczestnika w trakcie rejestracji na stronie www.fajnefanty.com, www.darmowe-zakupy.com, www.wytypowany-zwyciezca.com, pl.superando.net, www.nagroda-dla-ciebie.com, www.twoj-voucher.com, www.twoj-bon.pl, www.twoj-macbook.pl, www.twoje-nagrody.com.pl, www.twoje-nagrody.pl, www.wybieraj-wygrywaj.pl, www.wytypowany-zwyciezca.pl, www.wytypowana-osoba-wygrywajaca.pl, www.fabryka-nagrod.com." Pozdrawiam

z

Teraz wysyłają informacje , że rzekomo możesz testować kosmetyki Ziaja męskie lub damskie. I to wysłana wiadomość z badaniakonsumenckie@wp.pl

Omomom

Aby usunęli nasze dane*

lol

jezu chyba pani jest durna jak pani jest tez czlowiekiem i ten oraange jest taki gupi ze MASAKRA DO SADU Z WAMI W WYLUDZACIE PIENADZE ZE TU TAKIE LADNE IPHONE 6S PLUS ZA TTYLKP1ZL A TAK NAPRADE KTOS ZAPLACI 10000ZL ZA IPHONA W ORANGE KTORY KOSZTUJE 3300

Mama mi mówiła że to jest oszusztwo ale to jest oszusztwo

kulfon

Niech sobie szukają głupszych od siebie :)

gilek

Z dzisiejszego regulaminu cytat . Postępowanie reklamacyjne 3.1. Reklamacje, co do przebiegu Promocji, mogą być zgłaszane pisemnie na adres Planet49 GmbH, Oberliederbacher Weg 25, 65843 Sulzbach/Ts, Niemcy z dopiskiem "www.darmowe-zakupy.com -reklamacja" nie później niż w terminie do 01.12.2014 Ale głupki patrzcie jak jest data od razu widać że to naciągacze

ja

kopia regulaminu: Akceptuję Regulamin i przyjmuję do wiadomości, iż zamawiam treści cyfrowe nie zapisane na nośniku materialnym i wyrażam zgodę na rozpoczęcie spełniania świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy oraz potwierdzam, że jestem świadomy utraty prawa odstąpienia od umowy z chwilą rozpoczęcia spełniania świadczenia. Promocja rozpoczyna się 15-02-2016 i zakończy się 31-08-2016. Od 18 lat. Usługa Carambaba to subskrypcyjne świadczenie dodatkowe w ramach usługi o podwyższonej opłacie, polegające na cyklicznym wysyłaniu przez Dostawcę odpłatnych wiadomości SMS zawierających linki WAP-owe umożliwiające pobranie produktów multimedialnych takich jak gry, tapety, dzwonki muzyczne, kawały czy zwiastuny filmowe. Usługa kończy się konkursem o charakterze wiedzowym (wygrywa odpowiedź oceniona jako najciekawsza lub najorginalniejsza). Aby zamówić Usługę należy postępować zgodnie z poleceniami pojawiającymi się na stronach Usługi. Zamawiając usługę Użytkownik potwierdza zapoznanie się z treścią regulaminu usługi oraz wyraża zgodę na jego treść. Koszt usługi to 6,15 zł brutto za każdy SMS otrzymany w ramach subskrypcji. Użytkownik otrzymuje maksymalnie 3 SMS/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji. Łączny koszt usługi w okresie miesiąca to: 79,95 zł brutto. Pobranie wybranych elementów multimedialnych może wiązać się z opłatami za transfer danych, zgodnie z cennikami operatora. Opłaty za usługę doliczane są do rachunku za świadczenie usług telekomunikacyjnych pomiędzy operatorem a konsumentem użytkownikiem i są regulowane przez użytkownika w terminach zapłaty jego rachunków za świadczone usługi telekomunikacyjne. Usługa jest świadczona niezwłocznie po aktywowaniu przez czas nieoznaczony do chwili rezygnacji przez Użytkownika. Rezygnacja wymaga wysłania SMS o treści STOP WYGRAJ na numer 60517 (koszt: 0 zł). Przyjmij obowiązek zapłaty za Carambaba. Usługidawca jest zobowiązany dostarczać usługi bez wad. Usługodawcą jest IDNA B.V., Stadhou

Claudia

Śmiać mi się chce jak widzę te komentarze. Pracuję na dziale handlowym w Orange. Orange wykupuje dane od tego typu stron, a ja później dzwonię do takich debili, którzy są zaskoczeni, że do nich dzwonię, bo oni nigdzie nie wstawiali danych. Strona wyłudza dane? Sami je podajecie. Ludzie to idioci. Kto normalny podaje swoje PEŁNE dane do internetu na jakiejś loterii? Nawet nie wiecie jaki dół sobie kopiecie.

Greg

Nie polecam, od razu widać że to naciągacze jacyś. Niby z początku wszystko pięknie i ładnie (nagrody te sprawy), a później wszystkie dane chcą by wpisać (zrozumiałbym to jeszcze gdyby nie dodatkowe pole z wpisaniem numeru telefonu). Tak jak ktoś już wspomniał na 100% chodzi o płatne smsy, raz w życiu tak miałem i dziękuje za więcej. Uważajcie.

nick

Uważajcie na reklamy, prawdopodobnie z tej strony, które oferują samsunga s7, ps4 lub ajfony. Wygląda na autentyk ale nim nie jest!

Pepe

Wyłudzacze danych osobowych i naciągacze na płatne sms. Pod pretekstem jakiejś loterii, która nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie albo zgody na testowanie markowego produktu zachęcają do rejestracji a potwierdzenie rejestracji jest jednocześnie zgodą na otrzymywanie płatnych sms 6 zł za 1 szt, kto wie ile nadeślą.

Nena7

Już wygrałam. Komentarze przeczytałam wszystko ok. Ale coś mi nie grało więc poprosiłam koleżanke żeby to zrobiła pierwsza. Najwyżej ona wygra.. Gdy już wszystko podała.. Zaczęło jej pobierać pieniądze z karty.. dopóki nie poszła z tym do serwisu ciągle traciła pieniądze.. straciła dobre 80 zł. NAPRAWDE NIE NABIERAJCIE SIE NA TO !!!

slawny7

Oszuści i złodzieje. Wyłudzają dane osobowe i okradają płatnymi sms.

ewre

raz zarejstrowałem sie na stronie i od razu różne telefony z sieci o kredyt itd omijajcie ta strone z daleka

Zostaw opinię o Fajne Fanty - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fajne Fanty