Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna

Poznań

Opinie o Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna

Iza

Dużo dobrego dowiedziałam się o firmie. Czy potrzebni są pracownicy?

anonymous

Niestety potwierdzam osobą tam pracującym zależy wyłącznie na wyciąganiu kasy od ludzi !!!

Pawel

Doktor Wasiatycz to bardzo dobry weterynarz, być może najlepszy w mieście! Ogromna wiedza i doświadczenie.

Amelia

Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tej klinice

AnkaKa

Nie pracowałam tam, ale dziwią mnie złe opinie. Moim chorym kotem zajęli się w naprawdę profesjonalny sposób, postawili prawidłową diagnozę i wprowadzili odpowiednie leki.

Kriss

Jak zwykle ktoś musi się przyczepić czegoś.... Ech... polonistą nie jestem napisałem jak potrafię taki ze mnie prosty człowiek :) Taki tam heheszki co nie ;)

Mruczek

:D Heheszek dowaliles do pieca :D. Mam nadzieje, ze i Kriss i jej/jego pies zostali wyleczeni. Oby tylko nie chodzilo o choroby weneryczne :D. Albo wscieklizne :D

Heheszek

Zaraz, zaraz, stop chwileczkę: Ty i Twój pies jesteście stałymi pacjentami? RAZEM?!? To może powiedz nam na co chorujesz i jak pomogła Ci Pani Doktor WETERYNARZ?? A no i o psie też coś napisz :D

Kriss

Polecam klinikę, od lat razem z moim psem jesteśmy stałymi pacjentami. Fachowa pomoc, miła pani doktor i szybka pomoc. Wszystko na plus.

Gabi

Brałam udział w zajęciach prowadzonych przez dr Wąsiatycza. Pan doktor to bardzo miła osoba, z ogromną wiedzą, którą potrafi fajnie przekazać. Mam też teraz małego mopsika, który jest pacjentem kliniki Klinwet. Jesteśmy zadowoleni z niej. Polecam

Miłek

Dzięki szybkiej pomocy lekarzy tam pracujących mój kochany Kajtek szybko powrócił do zdrowia! Polecam wszystkim tą klinikę.

Pacjent

Niestety nie polecam kliniki! kiedy pojawiłam się z psem licząc na pomoc odniosłam wrażenie ,że w pierwszej kolejności liczy się pieniądze tam zostawione. Będąc w klinice o godz 21 54 zapytałam czy jakiś lekarz może mnie odrazu przyjąć bo mam również niemowlaka w aucie otrzymałam odpowiedź: tak ale będzie Pani musiała poczekać do 22 bo wtedy zaczyna się nocny dyżur (w poczekalni nie było pacjentów) Dopiero później zostałam uświadomiona,że nocna wizyta to koszt 150zł!Dlatego też warto było abym zaczekała (normalnie to koszt 50 - 70 zł)Jakim trzeba być człowiekiem?Zapewne ja już więcej się tam nie pojawię

Kamil

Jestem od kilku lat stałym pacjentem, a raczej mój psiak nim jest. Dawno temu kiedy był jeszcze mały zachorował na parwowirozę. W klinice dr. Wąsiatycza uzyskaliśmy szybką i skuteczną pomoc, a mój pies do dziś świetnie się czuję, jest radosny i bardzo energiczny. Leki podali sprawdzone i w odpowiedniej dawce. Wszystkie szczepienia i inne badania tam wykonuje. Nigdy nie miał żadnych niepożądanych skutków ubocznych po podaniu lekarstwa. Tak na prawdę te złe komentarza piszą Ci, którzy stracili zwierzę, bo było po prostu już za późno i nie dało się ich pupila uratować. Ja nigdy nie zawiodłem się na tej klinice i na lekarzach tam pracujących.

Zostaw opinię o Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna