Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna

Poznań

Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna

Opinie o Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna

Emilia

@Biedronka, opinie klientów są bardzo cenne, jednak forum jest przeznaczone do tego, by wypowiadały się tu osoby zatrudnione w firmie. Zapraszam pracowników do dyskusji. Czy pracodawca oferuje dobre warunki i możliwości rozwoju?

Biedronka

Biedronka 23.09.2018 12:37 Witam wszystkich posiadaczy zwierzãt którzy kochają swoje pupile i zależy im na ich zdrowiu i žyciu chce przestrzec wszystkich przed kliniką weterynaryjnã i lekarzem a raczej mordercã JAROSLAWEM PARYZKIEM ....zawierzyľam temu człowiekowi dając mu na operacje swoją ukochaną psine Sonia miała ropomacicze została operowana w sposób nie chumanitarny gdzie straciła masę krwi została zszyta ničmi jak by szyty był but A nie ciało zwierzaka zostawiino jej ropien wewnatrz rogu po macicy lekarz oddał psa i dalej konsultował leczenie i stan zdrowia z nami przez telefon pies zamiast zdrowiec dostał zapalenie otrzewnej ropa zaatakowała cały organizm szybko zabraliśmy sunie do kliniki w komornikach lekarze zrobili co mogli i dalej się starają by uratować jej życie które w tak bestialski sposób odbierał jej medyk PARYZEK to nie powinno mieć miejsca to nawet nie błąd lekarza ale niechlujne przeprowadzona tak poważna operacja brak skrupułów empatii wiedzy serca doprowadziły psa do takich tragicznego stanu zdrowia gdzie przy normalnym podejściu i operacji pies już dawno by był zdrowy i biegał by radosny......!!!!!

nick
@Biedronka 23.09.2018 22:43

Na pewno umieścił Pan opinię o Klinice Weterynaryjnej Grzegorza Wąsiatycza? W tej placówce nie pracuje lekarz, którego nazwisko podaje Pan w poście...

andrzej

Jeszcze nigdy nie zawiodlam sie na dr Dziurli a na innych tak

Joanna

Kotka przyjęta po wypadku na oddział przez Panią Kwasowiec, która zleciła prześwietlenie lewej łapy (chociaz Pan z nazwanego przez Was "personelu średniego sugerował prześwietlenie dwóch" -najwyraźniej trzeba słuchać tych "mniej ważnych". Spędziła 3 dni w szpitalu. I po konsultacji z Panem doktorem uzgodniono operację lewej łapki bo Pan doktor twierdził że kotka chodzic nie będzie, będzie kuleć i w ogóle.. .Kotka wróciła do domu po operacji z opuchniętą prawą łapą (niby po weflonie) postanowiłam to sprawdzić i na wizycie kontrolnej poprosiłam innego lekarza o zdjęcie drugiej łapy. W sumie to nie musiałam go nawet namawiać bo jak tylko zobaczył kotke to już wiedział że prawa też na pewno była złamana wcześniej. Ale było już za późno. Złamanie samo się wstepnie zrosło już po tygodniu (bez sensu było łamać je tylko po to żeby trochę estetycznej wyglądała łapka na której powstała mała górka) a było dokładnie takie samo jak lewej łapy a nawet trochę bardziej skomplikowane. Po czym wnioskuję że wprowadzono mnie w błąd i równie dobrze zrosłaby się lewa łapa i nie trzeba by męczyć kotka operacją. Teraz jedna jest zoperowana. Druga niezauważona przez lekarzy zrosła się sama. Na pewno zostanę przy chirurgu z Waszej kliniki bo jest mądry i uczciwy, ale od młodziutkiej niedoświadczonej lekarz weterynarii Pani Kwasowiec i Pana doktora Wasiatycza naciągającego na niepotrzebne operacje radzę trzymać się z daleka!

Roman
@Joanna 15.06.2018 15:22

Kompletny brak profesjonalizmu. Postawiono mojemu psu błędną diagnozę , podawano niepotrzebnie szereg leków w tym antybiotyki , kroplówki diagnozując chorobę po ukąszeniu kleszcza. Po wizycie u innego weterynarza okazało się że psinka ma nowotwór. Omijajcie tą placówkę z daleka.

Teresza Sz poznan

Najlepsza klinika w Poznaniu obsluga super lekarze to prawdziwi fachowcy trafilam tam po wizytach na Os Jagielly Majka cos strasznego juz tam nigdy nie pojde moj pies byl w stanie agonalnym a tutaj w tej klinice wyprowadzili go zdrowotnie mam go juz w domu i sie nim ciesze. Tydzien w klinice ale wiem ze tylko tam bede kontrolowac jego zdrowie

Emilia

Czy osoby zatrudnione w Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna śledzą to forum? Jeżeli tak, to zachęcam Was do podjęcia merytorycznej dyskusji o tym pracodawcy. Ważne, żeby wątek ten spełniał swoje założenie i mogły korzystać z niego Ci, którzy chcieliby w przyszłości współpracować z tą kliniką.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna?

Iza

Dużo dobrego dowiedziałam się o firmie. Czy potrzebni są pracownicy?

anonymous

Niestety potwierdzam osobą tam pracującym zależy wyłącznie na wyciąganiu kasy od ludzi !!!

Pawel

Doktor Wasiatycz to bardzo dobry weterynarz, być może najlepszy w mieście! Ogromna wiedza i doświadczenie.

Amelia

Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tej klinice

AnkaKa

Nie pracowałam tam, ale dziwią mnie złe opinie. Moim chorym kotem zajęli się w naprawdę profesjonalny sposób, postawili prawidłową diagnozę i wprowadzili odpowiednie leki.

Kriss

Jak zwykle ktoś musi się przyczepić czegoś.... Ech... polonistą nie jestem napisałem jak potrafię taki ze mnie prosty człowiek :) Taki tam heheszki co nie ;)

Mruczek

:D Heheszek dowaliles do pieca :D. Mam nadzieje, ze i Kriss i jej/jego pies zostali wyleczeni. Oby tylko nie chodzilo o choroby weneryczne :D. Albo wscieklizne :D

Heheszek

Zaraz, zaraz, stop chwileczkę: Ty i Twój pies jesteście stałymi pacjentami? RAZEM?!? To może powiedz nam na co chorujesz i jak pomogła Ci Pani Doktor WETERYNARZ?? A no i o psie też coś napisz :D

Kriss

Polecam klinikę, od lat razem z moim psem jesteśmy stałymi pacjentami. Fachowa pomoc, miła pani doktor i szybka pomoc. Wszystko na plus.

Gabi

Brałam udział w zajęciach prowadzonych przez dr Wąsiatycza. Pan doktor to bardzo miła osoba, z ogromną wiedzą, którą potrafi fajnie przekazać. Mam też teraz małego mopsika, który jest pacjentem kliniki Klinwet. Jesteśmy zadowoleni z niej. Polecam

Miłek

Dzięki szybkiej pomocy lekarzy tam pracujących mój kochany Kajtek szybko powrócił do zdrowia! Polecam wszystkim tą klinikę.

Pacjent

Niestety nie polecam kliniki! kiedy pojawiłam się z psem licząc na pomoc odniosłam wrażenie ,że w pierwszej kolejności liczy się pieniądze tam zostawione. Będąc w klinice o godz 21 54 zapytałam czy jakiś lekarz może mnie odrazu przyjąć bo mam również niemowlaka w aucie otrzymałam odpowiedź: tak ale będzie Pani musiała poczekać do 22 bo wtedy zaczyna się nocny dyżur (w poczekalni nie było pacjentów) Dopiero później zostałam uświadomiona,że nocna wizyta to koszt 150zł!Dlatego też warto było abym zaczekała (normalnie to koszt 50 - 70 zł)Jakim trzeba być człowiekiem?Zapewne ja już więcej się tam nie pojawię

Kamil

Jestem od kilku lat stałym pacjentem, a raczej mój psiak nim jest. Dawno temu kiedy był jeszcze mały zachorował na parwowirozę. W klinice dr. Wąsiatycza uzyskaliśmy szybką i skuteczną pomoc, a mój pies do dziś świetnie się czuję, jest radosny i bardzo energiczny. Leki podali sprawdzone i w odpowiedniej dawce. Wszystkie szczepienia i inne badania tam wykonuje. Nigdy nie miał żadnych niepożądanych skutków ubocznych po podaniu lekarstwa. Tak na prawdę te złe komentarza piszą Ci, którzy stracili zwierzę, bo było po prostu już za późno i nie dało się ich pupila uratować. Ja nigdy nie zawiodłem się na tej klinice i na lekarzach tam pracujących.

Zostaw opinię o Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wąsiatycz Grzegorz Klinika Weterynaryjna