Opinie o Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak w

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak w

oberża Nowy wpis

Witam , moja opinia jest bardzo pozytywna jako klienta zamówiony towar zawsze jest dostarczony na czas przez bardzo miłych dostawców , kontakt telefoniczny pozytywny więc serdecznie pozdrawiam .

Bozena

Czy przedstawiciel handlowy może zarobić tam 10 tys?

Wiktoria
@Bozena

Dobre pytanie. Szczerze mówiąc, to ja też jestem ciekawa, jak zarabia się w Hurtowni Agat. Może znajdzie się tu jakiś pracownik firmy, który nam odpowie. Musisz mieć już duże doświadczenie, skoro interesują Cię tak wysokie zarobki. Mam rację?

Ph

Tak.

Ble ble
@Wiktoria

Najnizsza

August Nowy wpis
@Bozena

Może i to nawet sporo więcej. Oczywiście w sezonie przez 3-4 miesiace. Resztę roku trudno utrzymać taką srednią. Ale i tak jest niezle. System prowizyjny.

Wiktoria Nowy wpis
@August

To w takim razie nie pozostaje nic innego, jak się tylko cieszyć z tego, że pracując w firmie Agat jako przedstawiciel handlowy, można liczyć na tak atrakcyjne zarobki. A możesz mi jeszcze powiedzieć, jak dużego doświadczenia na takim stanowisku tam wymagają od kandydatów?

Ah

@Cola to aż tyle nerwów jest w tej pracy?

Ah+
@Ah

Tam nie ma dnia bez krzyków, wyzwisk. Nerwy tam można stracić już po 3 miesiącach pracy. Na początku jak cię zatrudniają są slodkopierdzacy. Ludzie zaszczuci. Na palcach jednej ręki można policzyć komu można zaufac. Utopili by cię w szklance wody za 100 zł.

Sajses Nowy wpis
@Ah+

Nie składam jednak podania do tej firmy prawie same złe opinie.

@niko a jaka jest prawda o tej firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Edyta

Czyli praca w firmie jest dla osób z mocnymi nerwami tak?

Cola

Pozdrawiam serdecznie całą załogę! Sposób prowadzenia tej działalności przez człowieka który uchodzi za bezkarnego(ma znajomości) przypomina wręcz w skrajnych sytuacjach osobę z zaburzeniami osobowości. Osobiście nigdy ze strony ojca czy syna wprost nie zostałem poniżony lecz wobec innych pracowników to było nagminne. Polecam tą prace jako 'ktokolwiek' tylko ludziom z dużym zapasem nerwów oraz stosującym stymulanty na co dzień. Fajnie można nauczyć się działać w trudnym środowisku.

Niko

Maja nie czyste sumienie bo kasuja wpisy Pozdro

Jarosław
@Niko

Wpisy na forum nie są usuwane i każdy może zostawić swoją opinię o pracodawcy bez względu na wydźwięk. Najważniejsze, żeby komentarz był merytoryczny i obiektywny. Jeśli jesteś pracownikiem firmy napisz proszę jak według Ciebie wyglądają warunki zatrudnienia.

Lubieswojarobote

ja na magazynioe mam 3tys bez wielkich nadgodzin. teraz tylko ręcę zacieram bo sezon to jeszcze więcej będzie kasy :)

js
@Lubieswojarobote

Zacierasz rece zeby palec w (usunięte przez administratora) trzymac

Riki
@Lubieswojarobote

To ty idz na kierownika klamco masz nabrane wiecej zaliczek niz tej swojej 3 tys pensji

Darek
@Riki

Najnizsza krajowa a potem cie zwolni bo stwierdzi ze za duzo ludzi przyjal

Augusto Jarocin

30 lat tradycji świadczy o firmie. Polecam

Jan
@Augusto Jarocin

Tradycja to byla za czasu PRLu

ludstach

syn fujara a stary rozumy zjadl wszystko wie i nic ! Praca od rana do wieczora za minimum ludzie z urzedu pracy ,AGAT firma MROZONKI z nazwy juz topnieje kredyty trzeba splacac bieda piszczy NIE POLECAM w jarocinie

@ludstach

Ja rowniez nie polecam.Zaczniesz pracowac a szybko skonczysz i bedziesz prosic sie o swoje pieniadze

JoAnA

HEJ Super firma i super sfostwo, wszystkiego się tam nauczylam. Pozdrawiam Cala ekipe AGAT!!!

Karol
@JoAnA

Tak sie nauczylas ze juz tam nie pracujesz

n0

znów pojawiaja sie ogłoszenia że szukacie pracowników , Co sie dzieje ??

Darek
@n0

Oszustwo trzymac sie zdala od tego oszusta i tej pozal sie Boze firmy

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

ada

Uciekac jak najdalej

mati

najgorsza firma w jarocinie zaraz po Rybhandzie, stary szef wszytskiego sie czepia wyzywa bez powodu, zawsze musi byc jego na wierzchu nawet jak nie ma racji. Rotacja pracowników jest ogromna. NIE POLECAM!!

kkk
@mati

Ja rowniez nie polecam przyjmuje ,czepia sie byle czego,potem zwalnia i tak na okrąglo a na koncu kaze donosic

obserwator

TRAGEDIA!!! ciągłą gonitwa nie wiadomo za czym w spokoju nie można zjeść śniadania. bezprawne aneksu do umowy. Kredyt goni kredyt. Co chwile stary wymyśla jakieś nowe zasady, regulaminy! Śmiech na sali.

Olo
@obserwator

Oszustwo przyjmuje ludzi zas przy wyplacie stęka

Łukasz

Witam, Pracowałem w tej firmie 10 miesięcy i nie polecam innym.Dużo mógłbym opowiadać na temat firmy i atmosfery panującej tam.Większość tych komentarzy to prawda.

Riki
@Łukasz

Masz racje .Atmosfera ,kazdy zamkniety w sobie i donosicieli jest paru zawistni i zasdrosni.

trageria

no magazynierzy maja 3 tys wypłaty bo nikt przed dluzszy czas nie chciał tam pracować to tylko stawka przyciągnie pracowników. A ciuchy robocze to zwykle polary , spodnie i dziurawe rekawiczki wampirki. szef celowo obniża temperature chlopakom na magazynie.

gf

Powieś swojego szefa sobie w ramce jako obraz obłudiku

gf

Pewnie jesteś, zainteresowny tylko dobra opinią i sam ja tworzysz :)

KJ

A mnie pasuje. Robie może nie za długo ale dobrze to naręke mam dobra stawke. na magazynie chwile w mrozie pozniej siedze w cieple. jak ktos chce pracowac to szef doceni i premie sa niezłe. a jak ktos olewa robote a kasy chce od ch... to puzniej pisze takie pierdoly. a szef jak szef mialem gorszych.

Zostaw merytoryczną opinię o Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

• Jak się pracuje w Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.

Agat Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak