Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Doradca Posrednik

Czy nie sadzicie ze powinniśmy mieć zatrudnionych stylistów którzy dbaliby o nasz wygląd? Jak jedziemy do klienta liczy się przecież nasz wizerunek? Miały być nowe samochody, coś wiadomo o tym? Poza tym uważam, że powinnyśmy jeździć z dodatkową osobą która będzie notowała wszystko co mówimy. Co o tym sądzicie?

Ohapowczyni

Kiedy wróciła możliwość pracy z domu? Dlaczego wszyscy nie mogą z tego korzystać i dlaczego jest to tajemnicą? Komendantka wie ze kierownicy daja zgodę na pracę zdalną?

My Nowy wpis
@Ohapowczyni

a kiedyś jej nie było? przeciez od dawna wszyscy wiedza ze pewne osoby moga sobie z tego korzystac :) chyba ze liczyłaś na to, że coś się teraz zmieni to sie przeliczylas :))))))

doMy Nowy wpis
@My

to kierownik wyraża zgodę na pracę z domu. zapamietaj to sobie psu ogrodnika...

Praca zdalna Nowy wpis
@Ohapowczyni

Nie wiem do kogo pijesz, ale zanim zaczniesz wypisywać bzdury w internecie i siać ferment, to może zapoznaj się z kodeksem pracy i przypadkami, w których pracodawca bądź osoba do tego wyznaczona musi lub może zgodzić się na pracę zdalną. Chociażby dla rodziców dzieci do lat 4 :)) Pracują w sferze rynku pracy a podstawowych przepisów nie znają... Polecam przeglądać w pracy coś więcej niż media społecznościowe :)))

Gigi Nowy wpis

dzień dobry. wypatrzyłam ofertę dla pośrednika pracy z tym, że jest w niej wpisana umowa o zastępstwo. Jest tu może ktoś kto na takiej się zatrudniał? udaje się mieć potem gwarancje na jakieś inne stanowisko?

Tablety mają zostać przyznane, że ktoś się o to teraz spytał? Na jakiej zasadzie i komu? Zostały uznane za standardowe narzędzie pracy czy może chodzi o jakiś udział w szkoleniu? Jakie jeszcze inne narzędzia są teraz dostępne?

InoIno

Kiedy dostaniemy wkoncu nasze tableciki? Czy to prawda ze bedziemy musieli przychodzic do hufco w lipcu?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
były ohapowiec

Ciekawe kiedy nastąpi zmiana władzy po wygranych wyborach

Ohapowiec
@były ohapowiec

Oby jednak nie nastąpiła, bo komendantka może nie zawsze jest idealnym szefem, ale jest dla człowieka i wątpię, żebyśmy mieli z kimś tak dobrze, jak z nią, biorąc pod uwagę całokształt. Wiem, że będą tacy co się ze mną nie zgodzą, ale trzeba być obiektywnym, że jednak zależy jej na tych dzieciakach

Zoja
@Ohapowiec

A w jakich sytuacjach nie jest idealnym szefem? Podasz jakieś przykłady? I dla porównania proszę tez o uzasadnienie, dlaczego pracownikom jest jednak dobrze za kadencji tej pani? Tą zmianą władzy serio trzeba się przejmować czy to raczej tylko plotki?

Jakie warunki pracy są w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Wychowawca?

Nie wiem czy ta zmiana władzy którą ktoś tu sugeruje ostatecznie nastąpi ale wiecie może cos o stażach? Generalnie wisi tu oferta z tego co widzę z sierpnia i zastanawiam się czy na kolejne półrocze byłaby może jeszcze aktualna? Stażyści w ogóle zostają później na dłużej?

Ktoś wspomniał o jakimś cieszeniu się z tym, że przytoczony powód chyba nie jest powiązany bezpośrednio z praca? A jakieś inne macie w zanadrzu? Mnie podobnie jak poprzedniej pani mignęła w przeglądarce oferta dla tego doradcy. Czy wszystkie miejsca są już zajęte? W jednym wątku pisali o tym, że sami kierownicy podobno zostali, wiec myślałam ze będą jeszcze przyjęcia. ktoś coś wie?

Ważna

Skąd takie zmiany kadrowe w Centrum Toruń? Ciekawe kto teraz będzie tam pracował skoro zostali sami kierownicy :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Doradca Posrednik

Ciekawa2

A dlaczego tylko w jednym zespole nie było zmian kadrowych? (usunięte przez administratora)

Czy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Emilia

A powinna? Generalnie to jak to jest, wszędzie tyle samo przyznają niezależnie od lokalizacji? jak od strony zarządczej to się przedstawia i jakie zasady takich podwyżek tu są? Chodzi teraz o te standardowe dla każdego?

Pracowita

Jak były dwie najlepsze komendantki to każdy robił co mu sie kazało. Teraz za każdego terzeba robić jego robotę. Sa działy od myślenia i od roboty. Nadal coponiektorzy nie moga tego zrozumieć!

Leń
@Pracowita

A ty pewnie byłaś w tej grupie osób która godziny spędzała w gabinetach nowych pan i nadawała na pracowników i byłą komendantkę jakie to złe rzeczy działy się w województwie :)

Pru

Tworzą sztuczne stanowiska, niech jeszcze kierowniczka wszystkich kierownikow stworzy stanowisko ds. parzenia kawy.. I siebie tam obsadzi.. Budżet państwa zapłaci.. z podatków normalnie pracujących ludzi ..

Greg
@Pru

To jest cała prawda o OHP, które tak naprawdę istnieje po to ,żeby znajomi szefów mieli gdzie zarabiać. Głównie istnieje po to żeby robić za pieniądze podatników PR dla partii .

Iwona
@Pru

czy na te sztuczcne wg ciebie stanowiska tez oglaszane są konkursy i umieszczane w BIpie czy nie bardzo ?

Krystyna
@Greg

Próbował ktoś z zewnątrz startować na jakieś stanowisko? Z jakim skutkiem? Jest możliwy potem rozwój jakiś?

Jimoni
@Iwona

To że stanowisko jest ogłoszone w BIP nie jest wyznacznikiem, że rzeczywiście jest potrzebne i przyczyni się do lepszego funkcjonowania trudnej młodzieży, cały ten OHlap jest przestarzala struktura Główne zadanie to utrzymanie pracy dla "starych" zażartych pracowniczek i pracowników

Ciekawa

Jakie kwalifikacje trzeba miec aby pracowac w programach miedzynarodowych? Jak spojrze przez okno to co chwile ktos idzie na papierosa, w biurze ciagle tylko kawa lub plotki u kolezanek.

Koleżanka

Pomówienie

Zofia
@Ciekawa

Cały czas pracy tak spoglądasz przez okno? :D Na pewno widzisz jak wygląda ich cały dzień pracy? :D

Marzena

Serio? Przyjmują bez doświadczenia lub wykształcenia? Douczają później ?

Kuta
@Ciekawa

Trzeba być znajoma/znajomym kogoś u góry ???? Tak - praca tak tam wygląda Kawa i plotki, chyba że jesteś na "dole" to jesteś popychadłem do (usunięte przez administratora) lub lizusem Pani kierownik czy kim tam te panie tam są to jesteś gość ????

Ona

A co słychać u Pani "ja o niczym nie wiedziałam"? Nadal "ciężko" pracuje?

Emilia

no to pewnie nieistotna sprawa skoro pracując tutaj nie wiesz o co chodzi. widzę na stronie, że prowadzicie teraz nabory na kierownika internatu. na forum raczej narzekali na kierownictwo a czy wiadomo jak praca tutaj wygląda od tej drugiej perspektywy? warto byłoby się zainteresować?

Danny

pracowałem w OHP w jednostkach podległych innym Komendom. Doświadczenie kilkuletnie, bardzo różne stanowiska, a więc wiem, co piszę. Klimat w OHP jest wszędzie ten sam. Jeśli zależy Wam na hardcore-owych wspomnieniach, jeśli chcecie się natyrać za ekstremalnie marne grosze (chyba że jesteście krewnymi i znajomymi królika), jeśli chcecie mieć poczucie totalnego bezsensu tego, co robicie, jeśli kochacie bezsensowne tony papierów i tabelek- praca w OHP jest dla Was. Jedyne plusy- z reguły fajni ludzie (na stanowiskach niekierowniczych) oraz to, że specyfika tej pracy zmusza do lawirowania, kombinowania- a to się zawsze w życiu przydaje. A na serio- polecam pracę w OHP na chwilę, dla młodych docelowo szukających czegoś lepszego. Bezpieczną, stabilną- o ile to stanowisko podległe, bo to jednak stara, dobra budżetówka. Na dlużej- zabija inicjatywę, jest rujnująca dla psychiki. Chyba że ktoś ma bogatego męża/ zonę i chce zarobić na waciki.

Beata

A co to się stało z dyrektorką Centrum z Torunia? Woził wilk razy kilka powieźli i wilka :-) Znowu zacznie pisać :-)

...
@Beata

Tofilka, skończ wstydu oszczędź...

Lidia
@...

Nie życzę sobie podszywania sie pod moją osobę i wypisywania bzdur w moim imieniu. Jesli, ktoś sie czegos obawia...to nic lepszego jak wziąć się za pracę i wykazać swoimi kompetencjami. Co do choroby, to każdemu życzę zdrowia...sama wiem coś na ten temat. Życzę wszystkim sukcesów

UWAGA

Informuję, ze zgłaszam fakt podszywania się pod moją osobę, pisania w moim imieniu oraz szkalowania mojej osoby Nazwiskiem na POLICJE. Z tego co jestem zorientowana Policja ma możliwość sprawdzenia i zlokalizowania osoby piszącej. Wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do osoby, która pisze posty w moim imieniu. Żeby nazwać się człowiekiem- to właśnie trzeba mieć sumienie i nie podszywać się pod kogoś, wypisując bzdury. Co do rachunku sumienia- czas usiąść i dokonać samemu.

"
@UWAGA

Pomogę:autor tekstu:Rysiek Rydel ????????

Stary znajomy
@"

Ojjj, nie strasz. Nie tędy droga...

@UWAGA

W obecnej sytuacji będąc naj bez szczurów miałabym to "gdzieś". HELP-MALTA????

Batman

Jest super. Granice zamknięte na zawsze. Przynajmniej nierób nie będzie mówił, że maliny rosną w Portugalii.

Klient

Jak spaść to z Wysokiego Konia... Kobyły ????

Bad.Bitch93

Nowe komendantki, zamknięte w swoich jakby luksusowych gabinetach, nie rozmawiają ze zwykłym pracownikiem, jedynie z wybrańcami liżącymi im (usunięte przez administratora), licząc na podwyżki. Stara komendantka chodząc po biurach MOŻE i gadała, ale wykonywała swoją pracę i wiedziała co się gdzie w jakiej jednostce dzieje. Ciekawe co dalej partia nakaże tym paniom zrobić bo same błądzą. Ważne by kasa im się zgadzała.

ty
@Bad.Bitch93

J23 znowu nadaje... za chwile z nowego stanowiska...

@ty

Czyli?

Ha
@ty

Mozna juz skladac gratulacje? :)

@Ha

Komu? Za co?

@Ha

Komu ? Za co?

Hahaha
@Ty

Bedzie zabawa, bedzie sie dzialo... :)

Typowa
@Hahaha

Ktos mysli ze rzadzi calym wojewodztwem... a nie tylko mala jednostka :) Ktos znowu obudzi sie z reka w nocniku :D

Hihihi
@Typowa

Gratulujemy kolejnej osobie wychodzonego przeniesienia, ciekawe tylko... :)

Hahaha
@Hihihi

A czym niby ona zasłużyła na przeniesienie do biura?

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP