Opinie o Kuba Usługi Transportowe Kamil Trojanowski w Ełk

counter
5 1 12 5 1
Ryszard Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma normalnie pracuje? Trudno znaleźć aktualne informacje o firmie.

dzielnicowy

trzeba uważać takich kurew jest pełno slyszałem na necie ze oni otwieraja paczki i polowa towaru nie dochodzi - ponoć to kierowcy - bo jak nie dostają wypłaty to kradna z paczek wysyłanych do polski - straszne ....

Kierowca Nowy wpis
@dzielnicowy

Kurw.. nie wierzę. Kierowcy kradną bo wypłat nie mają haha... A kiedy to nie mieli wypłat?

Zenek Nowy wpis

Sie nie podszywa tylko przejela ta firme

roman Nowy wpis

firmy kuba juz nie ma . pod firme kuba , kubatransport lub paczki-londyn podszywa sie jeszcze gorsza firma transporter .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

doriso

TRAGEDIA!!! Nie polecam!!! Bezczelność, chamstwo, nie dotrzymywanie terminu. Umowa powinna zobowiązać a firma to lekceważy. Rozmowa z kierowcą a następnie z kimś kto udaje szefa kończy się wymuszeniem do zejścia do ich poziomu, który jest poniżej przyjętej normy. Proponuję zapoznać się z ofertą i skorzystać z innej firmy.

Zawiedziona

Nie polecam! Dno,dno i jeszcze raz dno. A wyjaśnianie jakichkolwiek niejasności kończy się rozmowa z gburem,inaczej nazwać nie można.

Ewelina

Nie polecam!!!!!!!!!!!

Zadyma w piatek

Paczki pobierane bez potwierdzen, nie dochodza na czas, kerowcy wyłudzaja dodatkowe pieniadze od odbiorcy oplaconych wczesniej paczek. Nieslowni kierowcy. Czasami 2 dni stracone na oczekiwanie odbioru przesyłki. Nic dziwnego ze byly wspolpracownik odszedl i zalozyl swoja firme. Byly staly klient!

A.k

Nieprofesjonalny traktowanie klientow przez wlasciciela.

Kuba

I ciekawe kto to pisze. Pewnie ktorys ze zwolnionych nic nie wartych kierowcow, ktorzy czlowieka dajacego im prace maja za nic ? Pozdrawiam ;-)

ziomek

Właściciel firmy jest zwyklym szczylem bez wychowania . Jego zachowanie ( odzywki ) do klienetow przekraczaja wszelkie granice. Wykorzystuje kazdego pracownika, Chce aby kazdy dla niego robil dwa dni w tyg za darmo. Przestrzegam przed samym wlascicielem ! ! ! nigdy wlasciciel nie ma dluzej jak 4 miesiace jednego pracownika. Naprawde ludzie przestrzegam przed tym gosciem !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kuba Usługi Transportowe Kamil Trojanowski - Ełk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad