Adam Chruściak Pomoc Drogowa

Adam Chruściak Pomoc Drogowa

Opinie o Adam Chruściak Pomoc Drogowa

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Adam Chruściak Pomoc Drogowa? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Cezary
 Opinia

Czy jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Ryszard
 Opinia

MIODZIO, EKSTRA, CUKIERECZKI !!! TO TRANSAKCJA JAK Z BAJECZKI. DAJĘ TU WAM MOJE SŁOWO, BYŁO SUPER WRĘCZ WZOROWO...GWARANCJĄ SATYSFAKCJA I UDANE KAŻDE ZLECENIE ... POZDRAWIAM GORĄCO; Polecam pracę w firmie. Zadowolony z zarobków.Firma godna polecenia.

Patryk z Kielc
 Opinia

Polecam,wszystkim Firmom i nie tylko współpracę z tak sympatycznymi ludźmi. Polecam wszystkim, 100 % POZYTYW ;Polecam !! Polecam !! Polecam;jestem bardzo zadowolony.

Wiktor z Bilczy
 Opinia

Wszystkim osobom,które lubią adrenalinę to polecam pracę w tej firmie.

Igor Kielce
 Opinia

Polecam pracę u tak super właściciela ; super zarobki,100 % Pozytyw

Remek

Polecam Pracę w firmę Pomoc drogowa. Praca dla odważnych.Pozdrawiam

Eryk
 Opinia

Jeżeli lubisz wrażenia, TO praca w pomocy drogowej jest w sam raz dla Ciebie !! Polecam

Mirek
 Opinia

Polecam każdemu pracę w tej firmie

Eryk
 Opinia

Polecam pracę w tej firmie.

Błażej

Polecam pracę w firmie.

Kuba
 Opinia

Jeżeli masz nerwy ze stali , to Polecam pracę w Pomocy drogowej; wystawiam ocenę 6 za wzorową współpracę

Romek
 Opinia

Polecam osobom wytrwałym i lubiących wyzwania pracę .

Rysiek

Polecam Pracę w firmę Pomoc drogowa. Praca dla odważnych.Pozdrawiam

Witek
 Opinia

Zgadzam się w 100 % z przedmówcą. Solidna firma . Profesjonaliści.

Marcel
 Opinia

Ja również polecam firmę, godna polecenia, nie ma lepszego i doświadczonego przedsiębiorcy, który umie profesjonalnie wykonać usługę.Dla mnie usługa i zadowolenie, więc wystawiam ocenę celującą.

Maciek
 Opinia

Jestem bardzo zadowolony z usług p. Adama, Firma godna polecenia ; nie żałuję holowania mojego samochodu do serwisu. Wystawiam firmie ocenę 6. Pozdrawiam

Witek
 Opinia

TRANSAKCJA JAK Z BAJECZKI. DAJĘ TU WAM MOJE SŁOWO, BYŁO SUPER WRĘCZ WZOROWO...GWARANCJĄ SATYSFAKCJA I UDANE KAŻDE ZLECENIE ... POZDRAWIAM GORĄCO. Firma godna Polecenia.Dla zainteresowanych podaję numer tel. 722 202 202

Wiktor

Poldek
 Opinia

Polecam pracę w tej firmie.

Monika
 Opinia

Dzisiaj miałam naprawiany samochód na drodze , Jestem bardzo zadowolona z usług, Polecam i wystawiam 6.Pozdrawiam

Bart
 Opinia

Ja również dołączam się do przedmówców ; Firma na 6.

Martin
 Opinia

Polecam i dziękuję za miłą i wzorową współpracę, podaję numer tel do super firmy (usunięte przez administratora) ; firma na 6 :)

Marta

Polecam firmę Pomoc drogowa

Zostaw opinię o Adam Chruściak Pomoc Drogowa - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam Chruściak Pomoc Drogowa

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.