Olan Spółka z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Olan Spółka z o.o.

Witam , jestem pracownikiem firmy OLAN od kilku lat i w 100% polecam podjęcie pracy innym osobom , a szczególności młodym osobom którzy chcą się rozwijać , zdobywać nowe doświadczenia . firma umożliwia kursy , szkolenia oraz ewentualne awanse na wyższe stanowiska osobom którzy chcą się zaangażować i związać się z firmą na dłużej. Zdecydowanie odradzam jednak zatrudnianie się osobom którzy związali się życiowo z powiedzeniem " czy się stoi czy się leży to wypłata mi się należy” to nie jest dobra firma dla takich osób ponieważ twoje wynagrodzenie będzie zależało w szczególności od twojego zaangażowania . Zarząd spółki docenia zaangażowanych i uczciwych pracownik poprzez dodatki i premie do wynagrodzenia, warto również wspomnieć iż w firmie regularnie co roku są podwyżki wynagrodzeń dla pracowników. Podsumowując polecam

@Kasia

Skoro taka niewielka to można właściwie dopytać ile osób tu pracuje tak w sumie? Ciekawa tez bym była poddziału tej liczby na omawiane działy

BERG

Olan to niewielka, ale dobrze zarządzana firma na rynku siedleckim, która wciąż się rozwija dzięki czemu powstają nowe miejsca pracy. Firma zatrudnia nie tylko wykwalifikowanych specjalistów ale również pracowników chętnych do pracy, do przyuczenia zawodu i zdobycia kwalifikacji. Moim zdaniem firma jest w porządku jako sama w sobie. Niestety to ludzie tworzą firmę i atmosferę i atmosferę w zakładzie. Postawa wielu osób jest bardzo roszczeniowa, zamiast pracować to wyliczają sobie – kto ile zarabia, kto ma więcej kto mniej, takie jest podejście wielu pracowników. Moim zdaniem jeśli ktoś przychodzi do pracy to jak sama nazwa wskazuje po to by pracować. Ja aktualnie pracuje w OLAN 2 lata i mogę stwierdzić, że pracodawca jest OK. Praca tu nie jest lekka, jak to na produkcji, jednak sumienny i dobrze zorganizowany pracownik może zarobić niezłą pensję. Zarząd spółki docenia zaangażowanych i uczciwych pracowników.

Slith

Pracuje w Olanie prawie 3 lata i nie narzekam, że trzeba się narobić aby zarobić. Każdy przychodzi i od razu się pyta czy zarobi tu około 3tys. miesięcznie...zadaj sobie pytanie, co Ty potrafisz że z wejścia chcesz takie pieniądze zarabiać. Większość nowych ma właśnie takie podejście. Dwie lewe ręce, a do tego brak jakiej kolwiek wyobraźni. Ten kto chce pracować i czegoś się nauczyć to będzie pracował.

J Nowy wpis

Cześć. Dobrze rozumiem, że wcale nie trzeba mieć doświadczenia i mogą przyjąć do przyuczenia? Bo ja po zawodówce jestem no i to jakaś opcja, ta oferta na spawacza. Ciekawe, czy płacą wtedy mniej tylko i czy można liczyć na sensowną stawkę w ogóle.

VV Nowy wpis

W tej aktualnej ofercie dla spawacza jest napisane, że mile widziane byłoby gdyby ktoś miał uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych. Zastanawiam się czy to jakkolwiek wpłynie na stawkę, która byłaby mi oferowana na rozmowie. myślę nad aplikowaniem tylko zastanawiam się czy nie ma tu przypadkiem jakiejś rotacji ze miesiąc temu też się tu o prace pytali?

Sylwester Nowy wpis

Chciałbym się dowiedzieć czy osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności i mająca nie wielkie doświadczenie w spawaniu może liczyć na zatrudnienie i jaka jest stawka na początku takiej osoby

XY Nowy wpis

Podobne pytanie mam co poprzednik lecz konkretniej wobec ślusarza i to z pięcioletnim stażem, więc jest różnica. Ludzie raczej już latami się tu zatrudniają? jak są ze sobą zintegrowani?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Olan Spółka z o.o. kandydat na stanowisko KSIĘGOWA DO DZIAŁU KADR ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaką stawka dla spawacza z20 letnim ztażem

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko brak w firmie Olan Spółka z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Szukam pracy w mieście Siedlce. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 6200 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Olan Spółka z o.o.?

Beata

Widzę, że firma szuka kogoś w Siedlcach na stanowisko spawacza. Jakie kwalifikacje powinien posiadać kandydat? Czy szukają kogoś bardziej z wykształceniem czy może jednak doświadczonego pracownika? Jest możliwość pójścia na jakieś szkolenia?

@Beata

Najważniejsze są umiejętności pracownika i chęć rozwoju i szkolenia . Nie ma minimalnych wymagań , podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracownik poproszony zostanie o wykonanie próbek złączy spawanych które zostaną ocenione. Istnieje również możliwość zatrudnienia pracownika na stanowisko ślusarza a następnie (usunięte przez administratora) szkolenia na stanowisko spawacza z możliwością zdobycia kwalifikacji zawodowych.

Maciek
@Beata

U mnie to wyglądało tak iż przyszedłem na rozmowę , następnie pospawałem próbkę i i następnego dnia podjąłem prace. Nie miałem dużego doświadczenia ale szybko się uczę i w miarę szybko zacząłem sprawnie spawać

@Maciek

Serio? Szybko poszło z tym zatrudnieniem. I jaką umowę dają takiemu spawaczowi bez większego doświadczenia? Jest UoP na start?? No i jaka jest pensja na tej umowie??

WY

Nie ma całkiem wentylacji czy tylko o jakieś obszary w budynku ci chodzi? opiszesz te warunki nieco szerzej? Ślusarza teraz szukają do siebie w sumie od trzech tygodni i ta oferta dalej wisi, wiec tym bardziej się nad nią zastanawiam. Są teraz jakieś braki kadrowe? Możliwe ze da rade wołać wyższa stawkę skoro jest zapotrzebowanie?

Dobra firma dla ludzi bez doświadczenia, można go tutaj nabrać. Polecam.

anab

Witam, A jak jest z pracą biurową, czy jest opcja w przyszłości rekrutacji. Pozdrawiam

@anab

Hej, też jestem zainteresowana. W tym kontekście, czy można wysłać Cv do biura bez konkretnego ogłoszenia? Dotrze takie cv do działu hr i oni w przyszłości wezmą je pod uwagę?

@Krystyna

Dzień dobry Jak najbardziej mogą państwo wysyłać w dowolnym momencie swoje CV pod adres k.konopka@olan.pl oraz m.meckovski@olan.pl. Przesłane dokumenty zostaną wczytane do programu HR i będą rozpatrywane w najbliższej przyszłości . Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Sławek

Ile wynosi na początku stawka minimalna netto dla spawacza MAG 135 po kursie ? Dzięki z góry za odpowiedź.

@Sławek

Zapraszam na rozmowę do firmy OLAN , podczas spotkania przedstawimy panu pełne warunki wynagrodzenia oraz współpracy . Telefon kontaktowy Krzysztof Konopka Dyrektor Operacyjny 729 430 802 k.konopka@olan.pl W dniach 28.02-3.03.2023 w zastępstwie proszę o kontakt z Paweł Bareja 532 440 626 p.bareja@olan.pl

Krystyna

Dla ojca szukam informacji o pracy jako Ślusarz - Monter w tej firmie. Wiecie czy można z tej pozycji awansować na jakieś wyższe stanowisko? Są opcje rozwoju?

@Krystyna

Dzień dobry Tak oczywiście , w pierwszej kolejności wybieramy kandydatów na nowe stanowiska z produkcji związku na fakt iż pracownicy zdążyli się już zapoznać z produkcją wyrobów firmy OLAN i znają specyfikę wyrobów i procesów technologicznych. Dla potwierdzenia powyższych słów mogę pana poinformować iż np. Mistrzowie produkcji oraz pracownicy działu prototypowni wywodzą się z produkcji. Zapraszany do współpracy. Paweł Bareja Wiceprezes Zarządu

Julek

Każdy ma prawo do swojego zdania i je szanuje , natomiast ja się z tobą nie zgadzam ponieważ na moim przykładzie mogę ci powiedzieć iż niczego mi nie brakowało i byłem docenianym pracownikiem po prostu dostałem ofertę niedorzucania zgodną z moimi zainteresowaniami i z zdobytym zawodem. W życiu nie wszystko jest biało czarne jest wiele czynników które decydują o losach człowieka i jego wyborach. Pozdrawiam Julek

Karola

Witam. Jak wygląda praca w biurze w tej firmie? Od jakiegoś czasu, oczywiście z przerwami, pojawiają się ogłoszenia na stanowiska biurowe i zastanawiam się jak że stabilnością zatrudnieniu, skoro co 3-4miesiace ogłoszenie.

@Karola

Ogólnie jest ok, tak jak wszędzie. Odnośnie stabilności zatrudnienia to po prostu firma cały czas prowadzi rekrutacje i bada runek pracy. Jeśli ktoś przykłada się do pracy to niema co się obawiać o stanowisko. Rynek pracy potrzebuje dobrych pracowników z doświadczeniem i zazwyczaj pracownicy którzy jus się stali specjalistami są rekrutowanie przez inne firmy i porostu odchodzą szukając nowych wyzwań lub po prostu korzystniejszy warunków finansowych. Właśnie dlatego firma cały czas prowadzi rekrutacje na różne stanowiska aby być przygotowana na różne okoliczności a czasami po prostu wzmacnia obsadę różnych działów. Pozdrawiam Teddy

Jacek
@Karola

Pracuje w firmie i mogę polecić. Ogólnie jest ok. Odnośnie stabilności pracy to niema się czego obawiać firma zwalnia jedynie pracowników jeśli ewidentnie się nie sprawdzają lub się nie angażują jak pracuje się zwyczajnie to nie ma się żadnych problemów. Odnośnie ogłoszeń to taj jak wszędzie rok do pracy nigdy nie jest za mało wiec firma szuka i rozgląda i jeśli trafi się ciekawa kandydatura to zatrudnia. Jecek

Iwona
@Karola

Witam Pracuje w firmie od niedawna i mogę polecić. firma się rozwija wiec potrzebuje pracowników dlatego cały czas prowadzi rekrutacje i sonduje rynek pracy .

Julek
@Olan Spółka z o.o.

Pracowałem nie dawno w firmie OLAN i z swojego doświadczenia mogę powiedzieć ze dobrze wspominam ten czas , sporo się nauczyłem poznałem fajnych ludzi. I tak jak ktoś napisał wyżej dostałem ofertę od innego pracodawcy "nie do odrzucenia" i stwierdziłem że czas spróbować czegoś nowego. Wiec nic dziwnego iż firma cały czas prowadzi rekrutacje to coś normalnego bada rynek i również próbuje złowić dobrego pracownika z rynku pracy. Ogólnie polecam na + warto spróbować

robcio
@Karola

wszyscy szukają pracowników ,A my pracownicy również rozglądamy się za lepsza pracą ;)

Zenek
@Karola

Cześć pracuje w firmie wiec wiem co nieco. ogłaszają się cały czas regularnie ponieważ jak kiedyś pytałem kolegę to powiedział ze cały czas sondują rynek i jak trafi się ktoś ciekawy to chętnie go zatrudnią.- ogólnie cały czas potrzeba pracowników w firmie. A z tego ca ja widzę to jest ja wszędzie ktoś przychodzi , popracuje kilka lat i jak się już nauczy to szuka nowych wyzwań i rozgląda się co mogą mu zaoferować inni a później w zależności od inwidualnych preferencji albo zostają albo odchodzą .[ wiec firma cały czas trzyma rękę na pulsie rozmawia z kandydatami ] odnośnie stabilności to z tego co zauważyłem iż firma zwalnia pracowników jedynie jeśli delikatnie mówiąc się nie angażują , jak pracuje się normalnie to niema żadnych problemów - bo każdy pracownik jest na wagę złota w dzisiejszych czasach ;) . A tak całkiem serio to firma potrzebuje pracowników im większe ma zasoby ludzkie tym ma większy możliwości realizacji zamówień wiec z tego co wiem ogłoszenia idą cały czas a firma zbiera kandydatury . PS. Polecam ja już 2 razy zmieniłem stanowisko na produkcji bo sporo osób awansują z produkcji również do biura. Pozdrawiam Zenek

gg
@Karola

Niebój się warto spróbować, ja mogę polecić

Karola
@Iwona

Na jakim stanowisku pracujesz?

Aa

W firmie ostatnio jest spór o palenie papierosów w miejscach socjalnych. A nie lepiej zamontować np. Czujniki dymu ? Bo palacze i tak będą palić na popołudniowe zmianie bo niema komu pilnować.

mati
@Aa

zamiast tu wypisywac nie lepiej od razu zgłosic swój pomysł do przełożonego??

Kierowca C

Witam. Jak wygląda praca na stanowisko kierowca kat C, jakie zarobki godziny pracy i przede wszystkim jakie trasy?

Pozytywne relacje między pracownikami produkcji, biura jak i magazynu.

@Kasia

A to akurat rzadko spotkane zjawisko, jak firmie udaje się to osiągnąć?

@Julia

Bo to niewielka, ale dobrze zarządzana firma w której od samego początku buduje się pozytywne relacje Zarząd firmy docenia pracowników co motywuje wszystkich do lepszej pracy

@Kasia

Kasiu, a mozesz napisac jak teraz w 2022 zarzad motywuje pracowników? tak bardziej dokładnie, jakis przyklad ? Może jakaś podwyzka z racji inflacji ...

Mark

Praca w OLANIE przede wszystkim daje satysfakcję, więc jest dla ludzi ambitnych i kreatywnych, którzy przychodzą do pracy by podejmować odpowiednie działania nie czekając na plecenie zrób to czy tamto. Na stanowisku handlowca najlepiej odnajdzie się osoba, która chce się rozwijać, lubi kontakt z ludźmi i jest cierpliwa w dążeniu do celu. Jeśli chodzi o pracowników to jesteśmy zgranym zespołem, w którym nie ma konkurencji. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Olan Spółka z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Technolog?

Jacek

Wystarczy rzetelnie przedstawić swoja osobę bez zbędnego upiększania. Rozmowy były przeprowadzane w miłej atmosferze i byłem pytany o przebieg swojej kariery zawodowej z wyszczególnieniem zakresu obowiązków. Mogłem swobodnie zadawać pytania odnośnie wymagań i warunków pracy. Uzyskałem informacje iż praca jest w godzina od 7 do 15 z możliwością nadgodzin w zależności od potrzeby pracodawcy oczywiście kiedy będę już samodzielnym pracownikiem. Odnośnie wynagrodzenia to jak musiałem przedstawić swoje oczekiwania finansowe jakich bym oczekiwał podczas okresu próbnego oraz kiedy już się wdrożę w tematykę rusztowań i będę samodzielnym pracownikiem. Ogólnie oferta pracy wydaje się intersująca wiec czekam na telefon może uda mi się dostać zobaczymy ;) Pozdrawiam

@Jacek

Hej, co do oczekiwań finansowych to jak się do nich odnieśli? Bo zastanawiam się czy można w jakiś sposób już na starcie negocjować. I tak ogólnie to odezwali się w końcu?

Robert

Witam. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Siedlec. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Olan Spółka z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Robert

Lena
@Robert

Czołem Robercie. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to doradzam firmę Geberit z Łodzi. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Powodzenia! Lena.

Zostaw merytoryczną opinię o Olan Spółka z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Olan Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olan Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olan Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olan Spółka z o.o.