Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

Luidzi

Zarobki wyglądają tak jak pracujemy, proste i oczywiste, polecam pracę!

Zelp Master

Jakub W szacun

viki

kocham elstar he he

Administrator Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric prowadzi rekrutacje w miejscowości Kielce. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric? Można dołączyć rodzinę?

Karakan Nowy wpis

Piszcie tylko dobrze o firmie , źle opinie będą usuwane przez administratora.

Dariusz Nowy wpis
@Karakan

Nie będą o ile nie naruszają regulaminu ;D To co sam możesz napisać o firmie? Co mogłoby się zmienić na lepsze?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric? Na GoWork.pl jest 25 listopada kilka ogłoszeń.

Nikt
@Pytanie

Biorą jak leci. Każdy się przyda

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromonter. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Luidzi

Zarobki wyglądają tak jak pracujemy, proste i oczywiste, polecam pracę!

Karol

Doświadczenie i umiejętności są ważne w każdej pracy, więc chętnie dowiem się co spowodowało, że masz taka opinię. Napisz więcej o warunkach pracy i wynagrodzenia. Czekam na Twój komentarz.

Mr. Zelp
@Luidzi

Proste i oczywiste jest , że nie każdy tak samo pracuje i nie każdy ma takie same kompetencje .Każdy też ma inny staż pracy.

Zelp master

Dominik S szacun!

Zelp master

Dominik S szacun!

Aleksander

Cześć. Widzę, że jesteś aktywny w tym wątku, dlatego chciałbym dowiedzieć się od Ciebie jednej istotnej rzeczy. Mianowicie ciekawi mnie, czy w firmie Elstar Electric jest możliwość awansować na wyższe stanowisko? Bardzo mnie to ciekawi, więc będzie mi miło, jak odpowiesz. Daj znać, proszę.

Kabelek

Witam wszystkich. Kiedyś tam pracowałem i to ponad 7 lat, powiem tak jeżeli już tam pracujesz to tylko po to aby przetrwać na tym rynku kieleckim . Generalnie zero możliwości rozwoju, kasa byle na przeżycie. Jedynym plusem było to że pozwolili mi się dalej edukować. Pozdrawiam wszystkich a przede wszystkim "pierdołe" kto jest w temacie to wie o co chodzi ????

Kabelek

Zmieniłem miejsce zamieszkania na małopolske .Bez porównania .szkoda mi Kielc bo tam się urodziłem , wykształciłem ale niestety bez dalszych sensownych perspektyw .Natomiast Tobie kolego życze powodzenia !

Jak jest z pakietem medycznym w Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar? Można dołączyć rodzinę?

Czy często w firmie Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Karol
Kandydat

Jak jest z wypłatą? Jest na czas w całości? Praca na miejscu 8 h czy tez wyjazdy jak z dietą ? Jak nadgodziny ? Jak Soboty pracujące?

Kabelek

Pytanie , kto tam teraz rządzi ?Stary czy młody B.?

Zelp Master

Jakub W szacun

Renata

@nick to napisz więcej o tych warunkach.

Nick

... to nie tyle opinia co fakty . Wielu wartościowych ludzi przewinęło się przez firmą , z jakiegoś powodu odeszli .Płace i warunki pracy dla nie wymagających.

bolo

... to kiepsko pracujemy.

zielony

jak wyglądają zarobki w firmie ? słyszałem , że młody pracownik po szkole zarabia więcej niż ten doświadczony z wieloletnim stażem.

mistrz ceremoni

Marcinie B. ... szacun

Kamila

Słuszna uwaga. Niewiele jednak - póki co - w tym wątku można przeczytać konkretnych opinii o pracy w Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar. Czy Ty pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to również zachęcam Cię do zamieszczenia swojej opinii o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric