Elstar Electric

Opinie o Elstar Electric

Renata

@nick to napisz więcej o tych warunkach.

... to nie tyle opinia co fakty . Wielu wartościowych ludzi przewinęło się przez firmą , z jakiegoś powodu odeszli .Płace i warunki pracy dla nie wymagających.

zielony

jak wyglądają zarobki w firmie ? słyszałem , że młody pracownik po szkole zarabia więcej niż ten doświadczony z wieloletnim stażem.

mistrz ceremoni

Marcinie B. ... szacun

Firma Elstar Electric prowadziła rekrutację na stanowisko Praca Elektromonter. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Kamila

Słuszna uwaga. Niewiele jednak - póki co - w tym wątku można przeczytać konkretnych opinii o pracy w Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar. Czy Ty pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to również zachęcam Cię do zamieszczenia swojej opinii o pracodawcy.

Bolo

Wiem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem dlaczego niektórzy tak piszą? Takie opinie nie biorą się z niczego!!!

viki

kocham elstar he he

Miszcz

Dno , obraz skrajnej nędzy i rozpaczy kapusie tylko w czekają aż zrobisz jakiś drobny błąd a tego nie da się uniknąć - nie pchajcie się w to gówno...

Eugeniusz Barnaba Pataszyński-Wielisławski

wchodzą we wszystko wszystkimi na wszelaki sposób, nawet w szkolnictwo , ale wszystkie sposoby na brak metody powodują że pod nogi kładą im się jedynie nie laury lecz kłody

kosztorysant krzysztof

prawdziwy automatyk krzysztof już tam dawno nie pracuje i z tego co wiem to nie tęskni

automatyk kszysztof

jeszcze trocheeee jeszczeeee może pól roku poliże dupe starego i dostane podwyzke, rudej zbrzydło wiec poszła w pizdu ale ja jestem wytrwały!!!!

janusz_panda

5 na 5 i nie mam pytań, kto wie o co chodzi ten jest po dobrej stronie barykady

niedźwiedź_panda

powinni tam jeszcze zatrudnić szatniarkę i garderobianą bo za mało jednak jest stanowisk administracyjno niepotrzebnych....

Monter Elektryk

Prawda jest taka że docenia się tam darmozjadów , którzy umieją się dobrze podlizać a ludzi pracowitych niestety się tam tępi... szkoda zawracać sobie głowy omijajcie szerokim łukiem

żaróweczka

Jak byś wykonał swoje zadania dobrze to by Ci zapłacili . A jak jesteś dziad i na robocie się nie znasz i trzeba po Tobie poprawiać to czego oczekujesz? Ciesz się, że nie dopłaciłeś jeszcze... Nawet Honoru nie miałeś przyjechać i poprawić po sobie to co spie... Taka firma jak Twoja to do wkręcania żarówek się jedynie nadaje...

Co do pierwszego może masz rację ale co do drugiej osoby to się z tobą nie zgodzę gość jest porządku dużo mi pomógł i za to mu dziękuję można na niego zawsze liczyć

a oni jeszcze sie kręcą czy już to padło?

tam jest taki waldemar magdziarz i marcin debilec mozna o nich powiedzec tylko tyle ze to kawał h..... a reszta kupa dziadów

ms

Widać ze pisał to jakiś gamoń co cieszy sie za ma byle jakom robote bo pewnie nie wiele umie, kariery sie nie zrobi w biednej firmie gdzie same głomby nawet sobie nie zawracajcie głowy nie warto , se se se se se se

Janusz_Radziej

Największą zaletą firmy jest sama osoba Szefa, kto pracował wie o co chodzi. O innych nie musze wspominać , jest też kilka wad ale nie na tyle istotnych by o nich mówić. A jad to mogą wyleważ urażone ambicje...sorki nie nadawaliście się :)

Zostaw merytoryczną opinię o Elstar Electric - Kielce

• Jak się pracuje w Elstar Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Elstar Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elstar Electric?

Elstar Electric