BOTPROJEKT SP ZOO

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BOTPROJEKT SP ZOO

Aktualność
Zachęcamy do aplikowania na stanowisko asystent projektanta przez naszą stronę internetową, poniżej zamieszczam linki:

Warszawa:

Katowice:

Poznań:

Gdańsk:
Mateusz

Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Zostałem bardzo miło przyjęty, zawsze każdy był chętny do pomocy. Zarobki też były dobre - wystarczy być zaangażowanym w pracę. Śmiało mogę polecić pracę w tej firmie, zarówno na praktyki studenckie jak i na dużo dłużej.

@Tomasz

Panie Tomaszu, na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Oczywiście wolelibyśmy aby każdy nasz Pracownik od początku był samodzielny natomiast jeżeli tak nie jest to każdy może liczyć na nasze wsparcie, które trwa tak długo jak jest to konieczne. Z doświadczenia jednak wiemy, że nasi Pracownicy szybko zaczynają pracować zupełnie sami i takiej pomocy po kilku tygodniach już nie potrzebują. Dziękujemy za pytanie i jednocześnie zachęcamy do podesłania CV do jednego z naszych regionów - Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk.

Czy firma BOTPROJEKT SP ZOO kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy w BOTPROJEKT SP ZOO odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nowy wpis

Dzień dobry, Tak, ogłoszenia o pracę widnieją na naszej stronie internetowej - zapraszam do zapoznania się - http://botprojekt.com/ (zakładka - "Oferty pracy")

Nowy wpis

Warszawa:

Katowice:

Poznań:

Gdańsk:
Mateusz

Tomasz
@Mateusz

Po jakim czasie pracownik musi pracować już samodzielnie? Ta pomoc raczej nie trwa wiecznie....

@Tomasz

Aplikowałeś do firmy BOTPROJEKT SP ZOO? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Szanowni Państwo,
W celu wsparcia projektu dotyczącego rozbudowy sieci telefonii komórkowej PLAY, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent Projektanta do wszystkich oddziałów regionalnych firmy P4 sp. z o.o. [PLAY] znajdujących się w Warszawie, Poznaniu, Katowicach oraz w Gdańsku.

Prosimy o zapoznanie się z naszymi ofertami pracy w zakładce "Oferty pracy"

PARTNER PLAY
BIURO OBSŁUGI TECHNICZNEJ BOŻENA WOLSKA oraz BOTprojekt

Wanda

Może ktoś z Was ma jakieś aktualne informacje dotyczące działalności tej firmy, czy ktoś nich teraz pracuje? Pytam, ponieważ nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy i informacji w Internecie też zbyt wielu nie ma. Zatem jeśli ktoś tutaj pracuje, bądź pracował, to napiszcie coś o tej firmie, jej rozwoju i pozycji na rynku.

@Wanda

Szanowna Pani, informacje na temat firmy znajdzie Pani na naszej stronie internetowej www.botprojekt.com. Szukamy pracowników do czterech biur regionylnych P4 - Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk. Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową gowork (zakładka "Oferty pracy") lub poprzez wysłanie CV na adres: praca@botprojekt.com. Pozdrawiamy

Kamila

Macie jakieś informacje dotyczące pracy w Biurze Obsługi Technicznej Bożena Wolska? Czy firma poszukuje obecnie nowych kandydatów do pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Jeśli ktoś z was pracuje lub pracował w tym miejscu, zachęcam do komentowania.

@Kamila

Szanowna Pani, odpowiadając na Pani pytanie - szukamy pracowników do czterech biur regionylnych P4 - Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk. Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową gowork (zakładka "Oferty pracy") lub poprzez wysłanie CV na adres: praca@botprojekt.com. Pozdrawiam.

Raz jeszcze zachęcamy Państwa  do zapoznania się z zakładką „Oferty pracy” –

- aktualnie poszukujemy asystentów projektanta w pracowniach projektowych zlokalizowanych w dwóch miastach w Polsce – w Warszawie oraz Katowicach! :-)

Klaudia

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego nie istnieje żadna informacja potwierdzająca oficjalne istnienie biura BOT w Warszawie, przy Taśmowej 7? Ciągle szukają pracowników do tej lokalizacji, a nawet w ogłoszeniu nie podają adresu.

Lidia

Byłeś lub jesteś tam zatrudniony? Jaki to jest długi staż, po którym można zająć lepsze stanowisko?

@Klaudia

Klaudio, nie jest wymogiem podawanie adresu w ogłoszeniu o pracę. Wszystkie niezbędne informacje podajemy telefonicznie gdy umawiamy kandydata na rozmowę kwalifikacyjną. Nie jest też tajemnicą, że współpracujemy z firmą P4 Sp z o o. stąd ta lokalizacja. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową - http://botprojekt.com/

jerzy

Dzień dobry Pani, nazywam się Jerzy Dylewski, jestem rzeczoznawcą budowlanym i poszukuję kontaktu z P. Tomaszem Mikołajczykiem, sprawa dotyczy projektu z maja 2020 modernizacji urządzeń na dachu budynku przy ul. Broniewskiego 54 w Warszawie Bedę wdzięczny za kontakt do P. Mikołajczyka mój telefon 602 691 505

@jerzy

Dzień dobry, Kontakt do Pana Tomasza widnieje na naszej stronie internetowej - http://botprojekt.com/ Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BOTPROJEKT SP ZOO - Warszawa

• Jak się pracuje w BOTPROJEKT SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy BOTPROJEKT SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BOTPROJEKT SP ZOO