Firma "Julko" Piotr Gulan

Oldenburg

Firma "Julko" Piotr Gulan

Opinie o Firma "Julko" Piotr Gulan

Ewa

@Miki, jeżeli sprecyzujesz swoje pytania, to innym kandydatom będzie na nie łatwiej odpowiedzieć. Co dokładnie Cię interesuje, atmosfera pracy, wynagrodzenie, forma umowy, a może kontakt z przełożonym? Może warto skontaktować się bezpośrednio z firmą Julko, jeżeli to mała firma, w ten sposób najszybciej do niej dotrzesz.

Miki

Czy ktoś pracuje w tej firmie jako rzeznik.Prosze o odpowiedz .Z gory dziekuje

jas

Czy ktoś pracuje w tej firmie jako rzeznik .Proszę o opinie bo zamierzam isc tam do pracy.Pozdrawiam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kostek

Nie pracujecie przez tą firmę bo stracili kasę i godność

st
@Kostek 27.07.2017 07:22

Proszę podziel się wiedzą o tej Firmie, napisz co poszło źle

Rico
@Kostek 27.07.2017 07:22

moge prosic o jakas opinie?

Zostaw opinię o Firma "Julko" Piotr Gulan - Oldenburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma "Julko" Piotr Gulan