CodersFirst
3 160 71 5 1
Agusia Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Rekrutacja to droga przez piekło, a praca? Siódme niebo!

Seba30 Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Napisze bardzo krótko. W najmniejszym stopniu NIE żałuję tego że tu pracuje

Nastka Nowy wpis

Jest to moja pierwsza praca w tego rodzaju firmie. Nie ukrywam, że początkowo miałam obawy, jak na razie jak się okazuje całkowicie zbyteczne

Arkadiusz B Nowy wpis

Ja nie mam zastrzeżeń co do firmy. Oby w każdej pracy można było procować tak jak tutaj.Przy okazji, co mnie obchodzą inne firmy powiązane czy nie w jakiś osobowy sposób z zarządem i to czy mają te osoby długi?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ania

Do wszystkich zainteresowanych :) Warto wykonać kilka kroków celem zweryfikowania firmy jako potencjalnego środowiska pracy. 1. wchodzimy na stronę firmy codersfirst.com, gdzie znajdujemy, że właściwą nazwą firmy jest BC1 sp z o.o. 2. wyszukujemy w krs (ekrs.ms.gov.pl) firmę o nazwie BC1 (usunięte przez administratora) 3. wyszukujemy w krs firmę o nazwie Far and Wide i pobieramy wydruk informacji pełnych (usunięte przez administratora) 5. w odpisie Far and Wide zapoznajemy się z działem 5, rubryka 1 (usunięte przez administratora) 6. sprawdzamy opinie firmy Far and Wide na platformie Gowork. 7. pytanie czy sytuacja z firmy Far and Wide nie powtórzy się i tutaj. Po odkryciu takich niewygodnych dla firmy faktów, ja mówię pas. Życzę miłego wieczoru wszystkim czytającym i mam nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. Ania :)

Tak2Nie3
Napisane przez jay 03.12.2019
@Ania

@Ania Jako informacja z pierwszej ręki, czyli osoby bezpośrednio poszkodowanej przez Pawła Majchrzaka oraz jego wspólnika Cezarego Jarosza radzę szeroko omijać firmy zarządzane przez wyżej wymienionych osobników. Ilość spraw wytoczonych przez byłych pracowników oraz wysokość długów, są porażające. Dla spokoju ducha - dajcie sobie spokój :)

Ania

Do wszystkich zainteresowanych :) Warto wykonać kilka kroków celem zweryfikowania firmy jako potencjalnego środowiska pracy. 1. wchodzimy na stronę firmy codersfirst.com, gdzie znajdujemy, że właściwą nazwą firmy jest BC1 sp z o.o. 2. wyszukujemy w krs (ekrs.ms.gov.pl) firmę o nazwie BC1 i sprawdzamy osobę prezesa 3. wyszukujemy w krs firmę o nazwie Far and Wide i pobieramy wydruk informacji pełnych 4. porównujemy dane wiceprezesa Far and Wide i prezesa BC1 5. w odpisie Far and Wide zapoznajemy się z działem 5, rubryka 1 - kurator 6. sprawdzamy opinie firmy Far and Wide na platformie Gowork. 7. pytanie czy sytuacja z firmy Far and Wide nie powtórzy się i tutaj. Po odkryciu takich niewygodnych dla firmy faktów, ja mówię pas. Życzę miłego wieczoru wszystkim czytającym i mam nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. Ania :)

Karolina

Nigdy nie przedłużałam umowy o pracę ponad próbne 3 miesiące o ile w jakikolwiek sposób dana praca mi nie odpowiadała i dotyczy to zarówno warunków pracy jak i atmosfery pomiędzy pracownikami. Tu podpisałam kolejną umowę.... i to chyba z mojej strony najlepsza rekomendacja

Mariola

Napiszę bardzo krótko, oby wszyscy pracodawcy byli tacy i oby wszędzie panowała taka atmosfera, to każdy do pracy chodziłby z przyjemnością.

Edi

Niestety, nie dostałem się i przyznam się iż zdaję sobie sprawę, że jest to moja wina, nie ukrywam, że w pewien sposób zależało mi na tej pracy, ale okazało się, że nieodpowiednio przygotowałem się i po głębszym zastanowieniu może nawet nie do końca w pełni świadomie (bazując na wcześniejszych rozmowach w innych firmach) zlekceważyłem proces rekrutacji. Ale i to odebrałem jako pozytyw, bo to doświadczenie pozwoli mi na uniknięcie takiego błędu w przyszłości. Szkoda, że nie dołączę do zespoły, nie mniej jak najbardziej pozytywnie odbieram sam proces rekrutacji i uwidocznienie mi moich błędów. Może w przyszłości będę miał jeszcze szansę

Ania

W ciągu ostatnich 3 tygodni pojawiło się 21 pozytywnych komentarzy na temat tej niewielkiej (około 5-osobowej) firemki. (usunięte przez administratora) Oj nieładnie, nieładnie :)

Tak4Nie2
Malwina

Nie będę się rozpisywać o pozytywach, bo jak dla mnie za długo by pisać, zresztą ocena zawsze jest subiektywna, dlatego napiszę że po prostu warto porządnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Izabella

Super atmosfera i super praca. Warto przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej by tu pracować.

Ptaszor

Nigdy nie wystawiam opinii na temat pracodawcy o ile jestem jeszcze u niego zatrudniony, zawsze może bowiem zdarzyć sie coś nawet ostatniego dnia, co zaważy na takowej. W przypadku CodersFirst nic takiego miejsca nie miało, co mogłoby zaważyć na mojej jak najlepszej opinii na temat tego pracodawcy. Niestety, z przyczyn osobistych, a konkretniej rodzinnych nasze drogi się rozeszły, ale w bardzo przyjaznej atmosferze i zawsze będę miło wspominał okres zatrudnienia w tej firmie.

Aras

Miła atmosfera, przyzwoite zarobki, ciężki proces rekrutacyjny, ale ja akurat zaliczam to jako pozytyw. Dzięki temu pracuje sie w zespole dobrze zorganizowanym, a nie tworzonym na zasadzie "łapanki" . Oby tak było zawsze

Mateusz
Nazwa działu: Marketing

Po poprzedniej firmie, miła odmiana, gdzie jak się okazuje pracownik może być szanowany, nie przeszkadza to w żaden sposób w stawianiu odpowiednich celów i wymagania ich realizacji, a dodatkowo może być przy tym całkiem przyzwoicie wynagradzany. No i atmosfera... to też jest ważne. Po prostu chce się pracować.

Netelia
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Wszystko na plus - rekrutacja, praca, atmosfera i zarobki. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Karol Ka
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Polecam z czystym sumieniem! Praca w młodym, zgranym zespole. Atmosfera na duży plus. Zarobki satysfakcjonujące. Mam nadzieję, że jak najdłużej będę częścią zespołu CodersFirst.

Małgorzata

Jest to druga praca w mojej młodej karierze, nie ukrywam, że początkowo rozmowa kwalifikacyjna mnie przeraziła, ale udało się i dzisiaj wiem jedno - mam nadzieję, że to będzie moja praca na lata.

D-s-K

Super firma, wymagająca, ale dbająca o pracownika. Z dużym żalem musiałem podjąć decyzję o rezygnacji z tej pracy, niestety w moim przypadku ślub wiąże się z wyjazdem na stałe z Polski i to wymusiło podjęcie takiego a nie innego kroku. Nie mniej dziękuję za miło spędzone chwile oraz życzę Wszystkim powodzenia

Witek
Nazwa działu: Handlowy

Rozmowa kwalifikacyjna nie należała do najłatwiejszych ale warto się postarać. Praca w takim zespole to w pełni rekompensuje początkowe trudy.

Szymon
Nazwa działu: Handlowy

Proces rekrutacyjny naprawdę wymagający, nie mniej warto się do niego przygotować, praca bowiem w tej firmie daje mega dużo satysfakcji i zadowolenia. Nie zamieniłbym jej na żadną inną

Sławek
Nazwa działu: Handlowy

Nie było łatwo przejść procesu rekrutacyjnego - to racja. Ale jak się już go przejdzie to ze świadomością, że jest się odpowiednią osobą do tej pracy. Tym bardziej dla osoby, ktora nie ma zbyt dużego doświadczenia. Na dzień dzisiejszy jest to najlepsza firma, w jakiej miałem okazję pracować.

Marcin

Zawsze chciałem być częścią najlepszego zespołu i pracować dla najlepszych, praca bowiem dla mnie to coć więcej jak tylko sposób na zapewnienie środków na życie. Dlatego wybrałem CodersFirest i jestem cały czas całkowicie przekonany co do słuszności tego wyboru

Sandra
Nazwa działu: IT

Początkowo byłam przerażona, takiej rozmowy kwalifikacyjnej nie przeszłam jeszcze nigdy. Teraz nie wyobrażam sobie innej pracy, w lepszym zespole i lepszej firmie.

Anna Piątek

Rozmowy kwalifikacyjne to naprawdę gęste sito, ale jak się je przejdzie to stajemy się członkiem naprawdę rewelacyjnego zespołu ludzi w firmie gdzie pracownik jest szanowany i doceniany

Karolina Król
Nazwa działu: Marketing

Pracowałam w wielu firmach o podobnym charakterze, jednak to co urzekło mnie w CodersFirts to szacunek do pracownika. Rzetelne wprowadzenie do pracy, jasne polecenia (nie trzeba niczego się domyślać). Atmosfera też jest na duży plus.

Arkadiusz

Jeżeli pracę traktujesz jak zło konieczne, liczysz dni do kolejnego święta, a kreatywność jest Twoim wrogiem, to proszę nie rozpoczynaj nawet procesu rekrutacyjnego, bo to miejsce nie dla Ciebie. Natomiast jeżeli praca dla ciebie jest pasją, a firma jest częścią Twojego życia, to poczujesz się tu jak "ryba w wodzie", ja w każdym razie się tak czuję i jestem bardzo zadowolony, że jestem "jednym z trybików" tego zespołu.

Bartek D

Jeżeli szukasz stabilizacji i pełnego profesjonalizmu jeżeli chodzi o pracę, jeżeli chcesz również dawać coś od siebie, a nie tylko czekać by minął miesiąc, to masz podobne podejście do pracy jak ja. Podobne podejście do pracy mają w CodersFirst, z tego powodu dzisiaj już wiem, że wybrałem najlepiej jak mogłem

Jakub

To co mnie "uderzyło" w CodersFirst (w pozytywnym jak najbardziej tego słowa znaczeniu) to szacunek do czasu własnego i osoby starającej się o pracę. Fakty, rzetelne informacje i profesjonalne podejście już od etapu rekrutacji - to otrzymałem na sam początek od firmy, ale i tego samego firma wymagała z mojej strony.

Michalina
Nazwa działu: Marketing

Praca bardzo wymagającą, ale za to satysfakcjonująca. Zarobki tez na duży plus. Należę do zespołu od pół roku i mam nadzieję, że zostanę tutaj jak najdłużej.

Zostaw opinię o CodersFirst - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie