DGE Sp. z o.o.

Opinie o DGE Sp. z o.o.

Aktualność
Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych współpracą na stanowiskach Doradca Klienta Biznesowego oraz Menedżer Zespołu Doradców. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@dge.com.pl

Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie. Bardzo dziękujemy za wszystkie Państwa opinie - pozytywne jak i negatywne, które wskazują nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników. Każdą z nich uważnie analizujemy i w miarę możliwości wprowadzamy zmiany, aby DGE było organizacją przyjazną każdemu. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem: info@dge.com.pl

Monola

Firma bardzo w porządku. Indywidualnie podchodzą do każdego przypadku losowego który może się przytrafić. Niezależnie czy pracujesz miesiąc czy rok, dwa nie musisz się obawiać, że lądując na L4 nie masz gdzie wrócić do pracy. Pracujesz, angażujesz się = zarabiasz. Inwestują w rozwój pracownika i świetne szkolenia. Bardzo polecam :)

@Monola

To dla Ciebie wyznacznik standardu, że po L4 pracodawca Cię nie zwalnia? Współczuję Ci tego w jskich miejscach musialas pracować... Masz rację, tutaj nie ma zwolnienie po L4 bo jesteś na idg i masz umowę b2b. Dla DGE to żaden koszt, że jesteś na L4 czy urlopie ????????

System wynagradzania jest zależny od Doradcy - może on wybrać czy chce pracować na samej prowizji czy podstawa + prowizja. Zarobki są naprawdę bardzo wysokie ale trzeba coś od siebie dać :) Polecam - firma naprawdę dynamicznie się rozwija.

Czy asystent ds. wprowadzania danych musi być studentem? Może wchodzi w grę zatrudnienie osób, które godzą się na umowę-zlecenie, ale studentami nie są?

A czy może ktoś zaspokoić moja ciekawość dotycząca pracy jako specjalista ds. marketingu? Jaką macie ocenę warunków? widełki placowe do 7 000 zł już widziałam, chce poznać przy tym ocenę ogólnej atmosfery na dziale oraz tego czy te oferowane zarobki są uznane za adekwatne co do obowiązków?

Nowy wpis

celem zaspokojenia P/P ciekawości zapraszam do przesłania swojego cv i odbycia rozmowy rekrutacyjnej na której wszystko szczegółowo wyjaśnię.

Witam. jestem w trakcie przeglądania ofert od Pracodawcy. zastanawiają mnie wysokości widełek placowych. Czy Praca Dyrektora Operacyjnego może zdawać się w pewnym sensie stabilniejsza? Wskazane przedziały w ofercie wynoszą 15 do 20 tys natomiast w przypadku handlowca jest to 10 do 30 tys

Firma @DGE otworzyła przede mną możliwość realizowania swoich planów zawodowych. Jest to projekt życia, który stawia przede mną nowe wyzwania, daje bezpieczeństwo, stabilizację na płaszczyźnie finansowej, a także rozwój osobisty. Od początku współpracy otrzymałam wsparcie menadżera i pomoc w realizowaniu celów. Jestem wdzięczna, że mogę działać w @DGE ponieważ otwiera drzwi do nowego świata :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie DGE Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Biznesu
anonimowy

pracuję od niespełna miesiąca. Brak podstawy, umów. Byłem już na kilku spotkaniach z managerem ale żadne nie zostało sfinalizowane. Boje się o swoja przyszłość i już wiem że w tej firmie nie zostanę brak odpowiedzialności za człowieka. Każdy pracuje jak chce bez szkoleń.

@anonimowy

Jako kto piszesz te opinie? Doradca? Który oddział? Jeśli miały być gwarantowane szkolenia to do kogo możesz się z tym zwrócić? Minął prawie miesiąc z tego co widzę, czy to zostało już rozwiązane?

@anonimowy

Jaki jest finał? Także z ciekawości czekam na rozwinięcie tej kwestii, albo po prostu wyjaśnienie jeśli do jakiegoś nieporozumienia doszło? Jak w zasadzie te spotkania wyglądały, co się na nich działo?

A.

Miałam przyjemność współpracować z firmą prawie dwa lata, jestem wdzięczna za ten czas, za możliwość zarobienia ponadprzeciętnych pieniędzy, które dziś pozwalają mi na realizowanie własnych projektów. Wiele się nauczyłam, poznałam wartościowych ludzi z wiedzą, pasją, zaangażowanych w to co robią. Wiele nauczyłam się również o branży, nabyłam jeszcze więcej doświadczenia w tworzeniu zespołu i zarządzaniu nim (choć być może zarządzanie to nie do końca słowo które oddaje atmosferę współpracy :) Mam dużo wdzięczności dla Wszystkich z którymi miałam okazje współpracować i trzymam kciuki za dalszy mądry, zrównoważony rozwój firmy na rynku. Dziękuje.

JC

W zespole DGE jestem od ponad roku. Wartością tutaj są ludzie – kompetentni i zaangażowani, co jest zauważalne na każdym szczeblu organizacyjnym. Zarząd mocno stawia na ludzi, ich rozwój biznesowy i osobisty. Bardzo sobie cenię, że szczerze ze sobą rozmawiamy. Mogę również realizować autorskie pomysły i to jest dla mnie kluczowe. Blisko współpracuję z zespołem sprzedażowym. Doradcy otrzymują duże wsparcie od swoich menadżerów (właśnie w sali obok odbywa się kolejne szkolenie sprzedażowe). Każdego miesiąca jestem świadkiem awansów i w wielu przypadkach imponujących rekordów sprzedażowych.

ZWOLNIĆ_ZARZĄD_TRÓJMIASTO

Jestem tak zażenowana współpraca z tymi ludźmi że to szok w jakich warunkach ludzie pracują. Brak umów tylko obiecują i jeszcze pieniędzy nie wypłacają.

@ZWOLNIĆ_ZARZĄD_TRÓJMIASTO

Dziękujemy za wszystkie Państwa opinie, które są dla nas drogocenną informacją zwrotną. To również dzięki nim możemy nieustannie doskonalić procesy w naszej organizacji. Przykro nam, że we wtorkowe popołudnie (z tego samego ID) pojawiło się kilka opinii, w których zakwestionowano standardy obowiązujące w naszej firmie. Odnosząc się do podniesionych tam kwestii, chcemy podkreślić, że w DGE obowiązuje transparentny system prowizyjny. Prowizje za sprzedaż wypłacane są terminowo, zgodnie z fakturami, prawidłowo wystawionymi przez naszych Współpracowników. Również on-boarding jest dla nas jednym z priorytetowych obszarów. Cały proces rozpoczyna się dwudniowym szkoleniem wdrożeniowym, następnie przebiega zgodnie z ustaleniami pomiędzy Menadżerami i Współpracownikami. Szanując potrzeby, czas i kompetencje naszych Współpracowników, dajemy tyle wiedzy i wsparcia, ile sami określą. To my jesteśmy dla Państwa, nie - odwrotnie.

ALEKSANDR

Był na rozmowie i nie poleca bardzo źle mówią o innych a w pracy nie jest dobrze.

przychodzisz do pracy masz krótkie szkolenie po czym zostawiają ludzi samych sobie nawet na spotkania trzeba jeździć samemu jak nie znasz podstaw. Manager nie pomaga przez cały okres mojej pracy był ze mną na kilku spotkaniach i żadne nie zostało podpisane. od kogo brać tam przykład?

Peeeeeetri

Dla zainteresowanych, składając tam CV piszecie się na pracę na jego jak w ogłoszeniu, natomiast za samochód służbowy który oferują placicie z własnej kieszeni ????????????. Firma origami.

Tamara
@Peeeeeetri

Co to znaczy, że się płaci z własnej kieszeni? Wcześniej cos pisali o braku dostępu do auta, ale to było parę lat temu a pod koniec roku był watek, w którym wskazano, że służbówkę się dostaje. Wiec co konkretnie masz przez to na myśli?

Gośka

Mnie interesuje to ogłoszenie dla Koordynatora Działu Operacyjnego w oddziale we Wrocławiu. Mam pytanie, jak długo trwa szkolenie w centrali, jak jest z kosztami pobytu w Katowicach? Dziękuję.

@Gośka

Szkolenie w centrali trwa około 3-5 dni, koszt pobytu wraz kosztami podroży pokrywa firma DGE zgodnie z przepisami prawa pracy na podstawie delegacji służbowej.

@HR

No i co się na takim szkoleniu dzieje? Jaki jest program? Zastanawia mnie przy tym ewentualny czas wolny. Pracownicy są wysyłani pojedynczo czy tworzone są już może zespoły? Jest to forma pierwszej integracji?

na dzień dzisiejszy zamknięty jest proces zatrudnienia do Działu Operacyjnego, ale odpowiadając na pytanie szkolenia są indywidualne, celem pełnego zaangażowania "trenera" dla osoby, która do nas dołącza, tak aby dopasować styl pracy/wdrożenia do oczekiwań i potrzeb obu stron.

@DGE Sp. z o.o.

Odnośnie tego zamknięcia procesu rekrutacyjnego, czy istnieje szansa na jego przywrócenie czy raczej trzeba będzie czekać na kolejna rotacje? Co jaki okres czasu powstają nowe stanowiska w tym obszarze? Widzę za to ze poszukiwanych jest sporo przedstawicieli od spraw biznesu. Te oferty zawsze widnieją w sieci czy to jakiś projekt?

Wszystkie procesy rekrutacyjne w naszej firmie są efektem rozwoju w ramach naszych struktur, z tytułu awansów pionowych, zarówno w dziale operacyjnym jak i w dziale sprzedaży oraz otwarciem nowych biur regionalnych. Jedyne aktualne ogłoszenie, po 4 miesięcznej przerwie w naborze nowych kandydatów to: Przedstawiciel Handlowy ds. Biznesu. To ostatni proces rekrutacyjny w tym roku.

kandydat

Dzień dobry, znalazłam ogłoszenie na stanowisko Asystentki Zarządu w Gdyni. Na okresie próbnym jest 5000brutto. Na jaką pensję można liczyć po okresie próbnym i czy umowa o pracę?

@kandydat

Zgodnie z treścią ogłoszenia zatrudniamy na pełen etat -umowa o pracę. Wynagrodzenie po okresie próbnym od 6000 brutto

Sławomir

Siema. Szukają teraz przedstawiciela handlowego. W ogłoszeniu podano, że umowa b2b. Wiecie, czy pomagają w formalnościach z założeniem własnej firmy? Kolejna sprawa to ciekawi mnie ten pakiet na rozwój, jak wygląda. Rzeczywiście są te szkolenia a jak tak to jak często i czy w formie delegacji, czy jak? Martwią mnie dawne wpisy, gdzie pisaliście chociażby to, że narzędzia pracy są tu traktowane jako nagroda dla pracownika. Tak jest teraz, czy zupełnie inaczej?

@Sławomir

Odpowiadając na pana zapytanie informuję: -pakiet szkoleń gwarantowany zaraz od pierwszego dnia współpracy - szkolenie obowiązkowe 2dniowe w siedzibie firmy DGE Katowice, na koszt firmy włącznie z wyżywieniem i noclegami -kolejne szkolenia w trakcie współpracy, odbywają się w oddziale do którego pan przynależy lub w centrali firmy -formalności związane z założeniem działalności - oczywiści przy wsparciu działu HR -narzędzia pracy (samochód lub karta paliwowa, laptop, telefon, pakiet marketingowy, imienne wizytówki) już pierwszego dnia współpracy, bez obwarowania realizacją planów sprzedażowych.

HR

pyta Pan o prowizje ze sprzedaży, czy cenę produktów?

Krzysztof
@HR

Ja chętnie dowiedziałbym się jaką można zrobić prowizje ze sprzedaży. Ktoś w komentarzu napisał że stawki są słabe. To prawda? Ile procent można dorobić?

@Krzysztof

zapraszam na rozmowę rekrutacyjną, wtedy dokładnie opiszę nasz system prowizyjny. Będzie mi miło poznać Pana osobiście.

H

Jakie realne zarobki doradca klienta biz. Czy to nadal się opłaca?

Marko

Nie polecam. Słabe stawki prowizyjne, a produkt bardzo mało konkurencyjny. Podstawowe narzędzia pracy traktowane są jako nagroda... W poważnych firmach z branży OZE auto służbowe to podstawa. To tak jakby ktoś zatrudniał kogoś do banku i powiedział mu, że dopiero jak się wykaże do dostanie fotel i biurko, a na razie na stojąco pracujesz lub przynosisz własne. To nie lata 90te... Jak ktoś szuka pracy w branży OZE to polecam firmy notowane na giełdzie, które są producentami lub bezpośrednimi importerami. Zupełnie inne stawki i produkt finalnie z inną cena dla klienta.

@Marko

I wszystko oczywiście na umowie B2B. Zaraz 20 lat w UE,a te nawyki polskich prywaciarzy jeszcze nie wypalone europejskim żelazem

Aneta

Obecnie jest otwarta rekrutacja na stanowisko Asystent Działu Operacyjnego. Napisali że umiejętności obsług MS Excel. Są jakieś zadania rekrutacyjne związane z tym programem?

@Aneta

Tak, jest przeprowadzany test ze znajomości Excela.

Aneta
@DGE Sp. z o.o.

Mnie też ciekawi ta posada Asystenta Działu Operacyjnego w kontekście nowej posady dla chłopaka. Ale interesują mnie te spotkania integracyjne o których mowa w ogłoszeniu. Jak one są często? I czy to spotkania, wyjścia, wyjazdy czy jak?

@Aneta

Asystent działu operacyjnego to praca zarówno dla pań jak i panów. Praca polega na wsparciu działu sprzedaży w przygotowaniu umów oraz wyliczeń, zużycia energii/gazu dla naszych klientów. Co do wyjazdów integracyjnych to firma jest otwarta na propozycje od zespołów i ich preferencji spędzania czasu, poza pracą. Zazwyczaj są to wspólne wyjścia na kręgle, kolacje lub organizacja wyjazdu w góry lub nad morze.

Uczciwy

Praca bez podstawy. Wymagają co najmniej 8h dziennie jazdy swoim samochodem. A jak już dostaniesz od firmy auto i nie zrealizujesz planu miesiąc płacisz leasing za auto.

Sławomir
@Uczciwy

To w takim razie, ile dokładnie zarabia osoba zatrudniona na stanowisku kierowcy w firmie Diagnostyka Gazowo-Energetyczna DGE? Pytam bo nie mogę znaleźć informacji w tym zakresie a skoro już wypowiadasz się w tym właśnie wątku to obstawiam, że masz wiedzę w tym zakresie. Zgadza się?

@Uczciwy

Aktualnie wygląda to tak, że możesz wybrać: pracę na samej prowizji lub prowizja z podstawą. Auto można dostać na określonych warunkach - w mojej ocenie bardzo uczciwych.

@Piotr

W Twojej opinii to uczciwe, że musisz inwestować swoje dobra żeby móc wykonywać pracę? To tak jakby kasjerka w biedronce musiałaby przyjść do pracy z własną kasą fiskalną ???????? No chyba, że wyrobi określony target to może skorzystać z firmowej. Nikt nie oczekuje auta do prywatnego użytku, ale brak auta służbowego w branży, w której tyle się jeździ do klientów to wyzysk pracodawcy. W poprzedniej firmie z tej branży w rok zrobiłem ponad 60k km. Dać coś od siebie? To działa w dwie strony, uczciwe i konkurencyjne warunki zatrudnienia, niezbędna narzędzia do pracy i może mówić o waganiach. Tutaj mamy kontrakt b2b, brak niezbędnych narzędzi do pracy, słabe stawki i mało konkurencyjna ofertę. Ta firma nie daje praktycznie nic...

Zainteresowana
@Uczciwy

Czy o prawda z tym leasingiem przecież jeden miesiąc może być lepszy a jeden gorszy. To oznacza, że jeden miesiąc cieszysz się , że zarobiłeś a kolejny na przykład gorszy zostawiasz w firmie auto nie są tanie rzeczy

@Zainteresowana

Każdy doradca dostaje od nas auto służbowe i nie wymagamy nigdy odpłatności za jego użytkowanie. Bez względu na efekty pracy, auto zawsze jest do dyspozycji doradcy i nie ma potrzeby go odstawiać, oddawać czy też za niego płacić.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie DGE Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

HR

Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat w firmie DGE oczywiście jest możliwe, tylko na stanowiska administracyjne czyli w dziale operacyjnym i dziale wsparcia. Natomiast wszyscy Doradcy Klienta Biznesowego jak i Menadżerowie - współpracują na kontrakcie B2B.

Zostaw merytoryczną opinię o DGE Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DGE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGE Sp. z o.o.