Invest Secure sp. z o.o. sp. k.

Invest Secure sp. z o.o. sp. k.
1 2

Opinie o Invest Secure sp. z o.o. sp. k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Invest Secure sp. z o.o. sp. k. jako pracodawcy.

Adam

Zdecydowanie nie polecam. Kadra bez doświadczenia. Zarządza tym były doradca podrzędnego private bankingu. Więcej marketingu niż rzeczywistych korzyści. Klasyczny pośrednik finansowy, w otoczce czegoś prestiżowego. Brak stałego wynagrodzenia, praca na prowizji.

Invest Secure
@Adam 18.11.2017 11:37

Szanowny Panie Adamie, zapraszamy do zapoznania się z naszym doświadczonym zespołem na http://investsecure.pl/o-nas/zespol/. Jeśli to nie wystarczy do zmiany opinii, polecamy również lekturę licznych publikacji: http://investsecure.pl/publikacje/ . Miłego dnia! Invest Secure

Rols

Dzięki za ostrzeżenie.

Zostaw opinię o Invest Secure sp. z o.o. sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Secure sp. z o.o. sp. k.