Opinie o SypialniaPlus sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SypialniaPlus sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SypialniaPlus sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SypialniaPlus sp. z o.o. w Warszawa

Leksus
Kandydat

Przyszedłem do biura a tam sama Ukraina .Rozmawiałem ze smutną pracowniczką. Niby wszscy mili ale widać, że jest napięcie i parcie na wynik , byle nie podpaść kierownikowi bo tak to masz pewny (usunięte przez administratora)

no-no

Ja odradzam, popracowac troche i szukac nowej roboty. Niby wszyscy sa fajni i uprzejmi ale u niektórych (szczególnie jednego) widac w oczach ze jak wstanie lewa noga to zwolni kogo zechce... Praca taka sobie ale nigdy przenigdy nie dają pracownikowi do zrozumienia że chcą się z nim wiązać na dłużej. Jest podejście >zawsze cie można zastąpić innym

Leksus
Kandydat

202 Nowy wpis
@Leksus

Firma działa w bardzo dużym chaosie organizacyjnym. Wszystko w miarę ładnie wygląda jedynie z zewnątrz. Pomimo przyjemnej rozmowy rekrutacyjnej, rzeczywistość mija się z tym jak faktycznie firma funkcjonuje i jak się w niej pracuje. A pracuje się bardzo źle. Mimo zapewnień, że nie ma napięcia i presji, ta presja jest bardzo duża a napięcie wyczuwa się już od pierwszego dnia. Człowiek zaczyna się szybko orientować, że coś jest nie tak.

Krzysztof85 Nowy wpis
Klient
@202

A ile czasu tam pracowałeś?

Joanna Nowy wpis

Tak czytam te opinie o SypialniaPlus i zastanawiam się, czy one dotyczą tylko specjalistów ds. sprzedaży i obsługi klienta? Bo jeśli piszecie o napięciu, związanym z dążeniem do wyników, to by głównie dotyczyło sprzedawców. Czy źle zrozumiałam i np. pracownik administracji (sekretarka) także to odczuje? @202 @no-no Jak to należy rozumieć?

no-no

kimatyzator Nowy wpis
@no-no

ja nie przepadam za szefem-ciaptakiem. łazi z zawraca głowę, wtrąca sie w robotę bez sensu. firma jakby nie wiedziała czy dalej chce istnieć czy nie.

Jolanta

Jak firma SypialniaPlus radzi sobie w obecnej sytuacji związanej z pandemią? Jakie zmiany wprowadził pracodawca w celu zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników? I ilu jest pracowników na jednej zmianie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SypialniaPlus sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Koordynator ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Internetowego?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamil

A jakie są obowiązki osób w obsłudze ?

Skoczek
Klient

Nie wchodzić do sklepu, nie kupować - szkoda czasu. Totalnie nieprofesjonalna obsługa klienta (szczególnie w Krakowie). Na ofertę czeka się ponad miesiąc - zero merytorycznej wiedzy u sprzedawców, totalny (usunięte przez administratora) na sklepie - a przecież poleżeć na materacu to podstawa. Poziom firmy to poniżej jakiejkolwiek krytyki. Omijać z daleka.

Jonasz

Jeśli dobrze się pracuje i ludzie są zadowoleni to taki spokój na forum jest normalny!

Roman

@Ja a czy nie ma możliwości wyboru, żeby zamiast ekstra płatności za nadgodziny, odebrać je w formie dni wolnych?

Klon
@Roman

Jest taka możliwość, kwestia dogadania się

Anita

Wprawdzie firma rozpoczęła swoją działalność dopiero w 2015 roku ale idzie jak burza, zbiera bardzo dobre opinie!!

Hej, czy w firmie SypialniaPlus sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Ja
@Pytanie

Płacą za nadgodziny, bardzo uczciwa firma

Marek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jaką macie atmosferę w pracy?

Marzena

@anonymous, Twoja opinia świadczy o tym, że poziom obsługi w SypialniaPlus jest na wysokim poziomie oraz produkty tej firmy Ci odpowiadają. Jest ona również ważna, ale mimo wszystko jest niezgodna z przeznaczeniem tego forum. Dlatego zachęcam osoby pracujące w tej firmie o pozostawienie opinii na temat zatrudnienia.

anonymous

Ja polecam od strony konsumenckiej :)

Marzena

Przeglądając informacje w internecie na temat SypialniaPlus sp. z o.o. natknęłam się na ofertę pracy w tej firmie na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży-doradca klienta. Pracodawca swojemu przyszłemu pracownikowi zapewnia umowę na czas nieokreślony, premie, możliwość rozwoju itp. Jeżeli ktoś z Was zamierza wziąć udział w procesie rekrutacyjnym na to stanowisko, to proszę o opisanie jego przebiegu i ocenę poziomu merytorycznego.

Zostaw merytoryczną opinię o SypialniaPlus sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SypialniaPlus sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Połczyńska 51