Ward Personnel Limited

Opinie o Ward Personnel Limited

Aktualność
Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio

Adas
@Andrzej

Bo jest to prawda, obiecują konkretne zarobki a jak jest wypłata to są zupełnie niższe wynagrodzenia. Koordynatorzy są niekompetentni i ignorują problemy. Nie dotrzymują słowa.

Goral

Pracowalem z kilkoma agencjami pracy, ale Ward Persnnel jest chyba najlepsza, chłopaki odbierajA z lotniska i pomagaja ze wszystkimi sprawami, zakwaterowanie w normalnych domach a nie jakiś barakach jak kiedyś miałem przygode z inna agencja,ja osobicie polecam

adaś
@Goral

Ta opinia jest naciągana i nie oddaje rzeczywistości.

AK

Witam, miałem przyjemność pracować dla tej firmy w Dublinie. Od kilku lat miałem do czynienia z różnymi agencjami pracy, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Nie pracowałem długo, bo musiałem pilnie zjechać do Polski, ale moje doświadczenie z tą firmą jest bardzo dobre. Jeśli uda mi się uporządkować sprawy, na pewno tam wrócę. Szczególne uznanie dla Pana Jakuba- pełna profeska! Można na Niego liczyć- zawsze chętny do pomocy. Odebrał mnie z lotniska (sb wieczorem), miałem załatwiony nocleg i transport do pracy. Pomaga we wszystkich sprawach, które muszą być załatwione na starcie. Nie jest to opinia pisana przez pracownika Ward P., ani na zlecenie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających.

Chyba tu wrócę...

Miałem przyjemność pracować w Dublinie,na nowej inwestycji,jest to Zakład Farmaceutyczny,wieszaliśmy kanały wentylacyjne.Atmosfera w pracy niezła,Irlandczycy mentalnie podobni do nas,ale mądrzejsi pod wieloma względami...Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne,nie miałem niespodzianek.Tak,jak było uzgodnione,tak się odbyło.Jechałem do Irlandii pierwszy raz,musiałem zabrać kasę na start tj.kwatera(450 E =50 Kaucja) i Safe Pase(ok.400 E)Byłem w wielu miejscach i wiem,że ściemniacze i lekkoduchy nie będą w Irlandii mieli łatwo,wypłaty co tydzień,to bardzo łatwy pieniądz do wydania,jednak życie singla nie jest tanie...Szybko doszedłem do wniosku,że tu nikt nikogo nie prowadzi za rączke,niektóre sprawy należy poprowadzić samemu,co nie znaczy,że firma olała nas.Generalnie nie narzekam,wróciłem z kasą,zdrowy,praca ok.najbardziej irytującą rzeczą były przeróżne szkolenia BHP,aż do przesady,wprost męczące,ale tak tutaj już jest...

Przyszły
@adamsikora33@gmail.com

Witam masz może do nich numer telefonu pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo,

Ta firma to jakieś nieporozumienie, już na samym lotnisku problem, kazali samemu sobie szukać samochodu jak poprosiliśmy żeby pomogli, na mieszkaniu (usunięte przez administratora) rozwalone łózka, grzyb na ścianach, musiałem spać w kuchni. z obiecanych 1200 euro jak na razie były dwie tygodiówki po 800 euro, w powietrzu wisi jakieś 3000 euro. Firma do której zatrudnili kazała mimo SafePass robić niebezpieczne rzeczy pod groźbą zwolnienia. Zupełnie nie polecam!

Adas Nowy wpis
@Andrzej

pracownik Nowy wpis

polecam agencje. pracowalem z nimi w irlandii i wszystko bylo jak nalezy. wyplata sie zgadzala, kwatera tez calkiem okej normalny pokoj ale warunki normalne nie bylo na co narzekac. jak ktos chce wyjechac do pracy i sie nie martwic o nic to smial

Mia Nowy wpis

Chciałam swojemu partnerowi wysłać te ofertę dla montera pokryć dachowych, którą niedawno dodali, bo wiem, że to jego broszka akurat a te 25 tys z górnych widełek piechotą nie chodzi. niektóre komentarze tutaj jednak mnie zmartwiły. Czy faktycznie większość miała jakieś komplikacje w trakcie pracy? na tych dachach też ktoś był już?

A jak teraz macie z warunkami wypłaty? Jeśli ja bym chciał by zawsze płacono mi w złotówkach to by przeszło? Ktoś pisał o spadku euro i faktycznie pod tym względem to jednak ryzyko. W tym biurze w jakiej walucie zarabiają, skoro ktoś podkreśla ze obsługa teraz jest jakaś gorsza?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ward Personnel Limited? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Okien PVC

Niestety warunki zatrudnienia znacząco się pogarszają ceny pokoju dochodzą do 600€ do tego rachunki.(Dodatkowo euro spadło ok 80gr.) Nadgodzin oczywiście brak.. więc różnica jest spora Biuro ma w (usunięte przez administratora) nie odbiera nawet telefonów, szkoda dobrze to już było

Jacek

Pojechalem na kontrakt akurat robilem na nocki, umowilismy sie na 4 miesiaca a bylo jednak 5, fajne pieniadze wpadly, ludzie w miare ok, z Wardem raczej bez problemu, mysle ze wroce jak bendzie okazja

Cześć, jest ktoś teraz jako elektryk albo planowo będzie się wybierał? Piszą w ofercie o zarobkach od 18 do 21 tysięcy, zastanawiam się od czego konkretnie ta różnica 3 tys zależy? jeśli chce przyjść z nastawieniem na 21 tys to co mam zrobić już na starcie?

Ktos

Zależy od projektu i ilości godzin Od min 39.5h do 50h na tydzień i masz rozbieżność ;)

@Ktos

Dobrze, że piszesz, ja akurat na hydraulika przemysłowego patrzę, też jest trojka różnicy, bo od 21 do 24 tys. fakt faktem mnie te wspomniane godziny interesują, skąd będziesz wiedzieć ile ich ci dadzą i na ile możesz być ich pewien? Ja nastawiam się na największa ilość

moje wrażenie kiepskie , dzwonia z roznych miejsc . zapewniaja ze lada dzień wylot , a nastepnie juz nie kontaktują sie i ignorują wiadomości . trzymanie człowieka na smyczy bez zadnej informacji , skoro kandydatura zostala odrzucona wypadaloby udzielic krótkiej informacji , a tu zero odzewu , totalne ignorowanie zapytań także nie zachęca takie podejscie . skoro ktos nie ma minuty czasu zeby Cie poinformować jak sytuacja to raczej nie wróży to owocnej wspolpracy

Peter

Bardzo szybko i sprawnie, od samego początku, mieszkanie i transport załatwione , odebrali mnie z lotniska i zawieźli na miejsce, ja akurat nie musiałem robić safepassa więc miałem czas na odpoczynek i ogarnięcie się przed poniedziałkiem, umowa o prace wysłana w pierwszy dzień pracy, pieniądze wypłacane na czas w każdy piątek , nadgodziny wypłacane bez problemu. Dom schludny, współlokatorzy też mogą być. Jak na razie wszystko jest ok.

@Peter

Na żywo relacjonujesz warunki? jesteś tam jeszcze? powiedz proszę jaka to lokalizacja i czy przed wyjazdem pokazywano domek do którego jedziesz? Dodatkowo czy ludzie, którzy w nim mieszkają też są z agencji?

Darek

Polecam Bartka, w dwa dni znalazl mi prace. Dobry kontakt oferta na maila, z induction pomoze, wszystko wytlumaczy. Na sitcie sie spotka przed rozpoczeciem pracy i przedstawi formanowi. Szybko i fachowo, polecam.

Jacek

wszystko tak jak bylo mowione na poczatku robota sie zgadza wyplata tez pokoje jednoosobowe tez na plus. w tym roku pewnie znowu pojade na jakis kontrakt ogolnie polceam

Mery

czy pomagają znaleźć jeszcze dodatkową pracę? ktoś napisał ze miał akurat tygodniowo po 50 godzin. Czy przy tym możliwe jest jeszcze zatrudnienie się na część etatu? na przykład w weekendy? I jakie są tam teraz koszty utrzymania?

Zagloba

Pracowałem z Ward parę miesięcy. Oferta pracy wysłali na email, wszystko wypisane przejrzyście. Na miejscu nie było problemu, pracował jako elektryk na warsztacie w okolicy Cork. Firma w której pracowałem bardzo dobra, fajni pracownicy i fajna atmosfera w pracy. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to pokój jednoosobowy, fajne mieszkanie, ja byłem bardzo zadowolony. Koordynator na miejscu pomocny w razie jakiś pytań.

Barman

Pracowalem dla Ward Personnel w Dublinie przez 7 miesiecy jako pipe fitter. Wyplaty na czas, nie robia problemow ze zjazdami lub urlopami. Mogloby byc wiecej godzin bo pracowalismy tylko po 50 tygodniowo. Ogolnie jestem zadowolony ze wspolpracy i moge polecic agencje.

Myślę o tym monterze rurociągów w Cork, co sądzicie? Tutaj piszą w ostatnich komentarzach, że wszystko zostaje załatwione jeśli o papiery chodzi i nie ma się czym przejmować, czy to fakt? A o jakie chodzi, bo jeszcze nigdy nie jechałem to nie wiem? I tu w ofercie piszą o stawce podstawowej 26,31 euro. A cos jeszcze do tego dodają?

Pawel

Pracowałem przez tą agencję parę miesięcy. Ogólnie nie ma co narzekać. Wypłaty na czas. Przed wyjazdem wiedziałem ile i za co muszę zapłacić, ile zarobię itd. Wszystko za mnie załatwili. Polecam.

AELEktryk

Wszystko bylo jak obiecane przez krzysztofa z biura w lublinie. Wlasny czysty pokoj, dojazd do pracy, stawka i nadgodziny. Na koniec zostalem rozliczony z urlopu. Koordynatorzy na miejscu we wszystkim pomogaja, a malwina w ksiegowosci tez zawsze wytlumaczy co na payslipie. Teraz jestem w norkach, ale tutaj coraz gorzej, bo korona saba, angielski wymagany wiec zastanawiam sie nad powrotem do irlandii i na pewno przez worda.

czy każdy miał tak, że cos zostało obcięte z wynagrodzenia? z tego powodu robota została przez kogoś jakiś czas temu doradzona, ciekawi mnie mimo wszystko podejście do pracy samych fizycznych. Teraz wystawiona została oferta w której piszą o zarobkach do 13,500 zł, przy czym chyba te 13,000 zł brutto jest gwarantowane? Robota jest ciężka za taka kasę?

Tom

Totalna porażka ,obciążą Cię za wszystko płacisz nie swoje opłaty ,domy w fatalnym stanie dobrej pory nie zwrócili mi karty Safe Pass co jest nie zgodne z prawem ,w urzędzie nakazują zawiadomić Policję,zero kontaktu,nie odbierają telefonów ,pracowników przemiał wszyscy jadą tylko na raz i uciekają od nich ,Nie warto manią Cię obietnicami . Pozytywne opinie piszą sami poszukajcie na necie jakie mają prawdziwe opinie.Omijac szerokim łukiem.

@Tom

Czyli standard - oni tak działają! Pracowałem z nimi 2 razy i nigdy więcej. Za każdym razem obcinali wynagrodzenie a warunki zakwaterowania nie zgadzały się nawet w 50% z opisem z oferty.

Tu tak jest jak napisali teraz niedawno w dwóch najświeższych opiniach, że w piątek kasę wypłacają? A dlaczego w taki sposób tak w ogóle? weekendy zazwyczaj są wolne…? : ) są gdzieś jakieś ekipy, z którymi można się wyluzować? Jakie lokalizacje do tego byście polecili? (rzecz jasna po pracy)

Zostaw merytoryczną opinię o Ward Personnel Limited - Cork

• Jak się pracuje w Ward Personnel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ward Personnel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ward Personnel Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 43 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ward Personnel Limited