Karol Nowy wpis

Jak u Was wyglądają premie, czy są one dla wszystkich?

Administrator Nowy wpis

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Satland uległy zmianie?

marcel Nowy wpis

Dokładnie, firma zajmuje się antenami, systemami alarmowymi, ale ma też inne produkty, tylko, że już nie sa takie topowe i na nie jest o wiele mniejsze zapotrzebowanie z ego co widze. Mozna też wydaje mi się spokojnie aplikowac.

sgf Nowy wpis

ta firma juz nie istnieje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

synonim

Pracuję w firmie Satland już od wielu lat. Znam Was wszystkich drogie "anonimy" i wasze historie. Który to anonim z Was kradł dekodery z magazynu,żeby je potem sprzedawać na allegro? A który kradł pieniądze z szatni z portfeli kolegów? Który mądrala porysował gwoździem deskę rozdzielczą w samochodzie? Który rozkradał narzędzia? Kto siedział godzinami na internecie lub gapiąc się w telewizor, zamiast obsługiwać klientów czy sprzątnąć sklep? Teraz wylewacie swoje frustracje i kubły pomyj na firmę i szefa , a co Wy zrobiliście dla tej firmy?

dusigrosz

pracujesz tam @sensej, żeby wiedzieć jak jest teraz? ktoś z Satlandu mógłby się do tego w jakiś sposób odnieść?

kiedyś miałem przyjemność z tymi ludzmi i pracodawcami nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, opieka medyczna chyba jaja sobie robisz tam nawet niemasz wypłaty na konto a o kartach multi zapomnij nie polecam szczerze wyzysk jakich mało i na pewno nic się tam nie nauczysz jedyne co to można tam popracować na miesiąc jak się ma nóż na gardle ale nawet nie wiem czy nawet wtedy warto

cute

Kiedyś wpadłem do Gdyni zakupić telewizję. Facet skupiał się głównie nad filmem który leciał w TV na HBO. Co chwilę spoglądał na ekran zupełnie ignorując klienta. Na moje pytania odpowiadał: "yhhmm, yhhhmm..." Skutecznie mnie odstraszyli na przyszłość...

klient

A ja nie zgodzę się z przedmówcami...rozumiem, że w większości albo podstawionymi przez konkurencję, albo byłymi pracownikami, wylewającymi swoje frustracje? Osobiście znam Pana(usunięte przez administratora). - specyficzny człowiek - to fakt. Jednak zarówno on, jak i firma jest w 100% rzetelna i uczciwa. Jeśli chodzi o sprzedawców Cyfry - wychodząc daleko poza to co mówiono mi przez tel. czy infolinię - pomogli w rozwiązaniu problemu. Instalator - pogodny, uśmiechnięty, punktualny, dokładny, nie przeklina!!! Dział alarmowy - także godny polecenia.

Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. To co tam się dzieje przekracza wszelkie pojęcie. Totalny syf

Anonim

Faktycznie syf

W 100% zgadzam sie z przedmowca Pan (usunięte przez administratora)jest typowym czlowiekiem ktory nigdy nic nie posiadal a nagle sie dorobil i moze pomiatac ludzmi.Typ straszny

Firma nic nie warta szef firmy to nowo bogacki nadety burak nikomu nie polecam takiego pracodawcy.W Satlandzie ponuje dziwna atmosfera strachu

Słowa kojarzące się z Satland solidna, profesjonalna, rozwojowa, : Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są na poziomie dobrym . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 netto Najbardziej podobało mi się w Satland:praca z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w Satland:sposób zatrudnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Satland - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.