Kuźnia Klub

Opinie o Kuźnia Klub

Osoby , które wypisują negatywne opinie niech napiszą lepiej jakimi byli pracownikami !!! Byliscie tacy super i serio za dobrze wykonywana prace dostawaliscie kary ??? NIKT kto pracuje dobrze i jest uczciwy nigdy nie został źle potraktowany !!! Ale jeśli przychodzisz do pracy z nastawieniem "co zrobić żeby się nie narobić a zarobić" lub zwyczajnie podpisujesz umowę a potem migasz się od pracy - nie wykonujesz swoich obowiazkow , zostawiasz po sobie (usunięte przez administratora) na swoim stanowisku tudzież w ogole nie przychodzisz do pracy i wymyślasz sobie różne powody tej nieobecności (nagła choroba, śmierć babci lub wujka) i nawet nikogo nie uprzedzasz (bo przecież po co- Ty możesz być nie fair i to jest ok ) to czego się spodziewasz ? Pochwały ??? Powodzenia w innych firmach - ciekawe czy przyjmą was z otwartymi ramionami !!! To , że jest mało dobrych pracowników nie oznacza że można sobie lecieć w kulki - wszędzie musicie się wykazać i nikt nie będzie dawał Wam wypłaty za nic. Apel do osób które to czytają - sprawdźcie sami jak jest , nie bazujcie na opiniach innych. Wystarczy spojrzeć na te obraźliwe komentarze , które niekiedy przekraczają wszelkie granice przyzwoitości. Z pewnością nie wypisują ich osoby , które mają "coś " w głowie , tylko zwyczajni kombinatorzy , którzy najdłuższy okres jaki przepracowali w jednej firmie to może miesiąc z czego pewnie 3/4 miesiąca byli na L4. I tak skaczą sobie od firmy do firmy i czuja sie wszedzie pokrzywdzeni. Takim osobom nigdy i nigdzie nie bedzie dobrze ! To jest gastro - tu nie ma miękkiej gry , trzeba po prostu pracować , niekiedy na pełnych obrotach. Jeśli nie macie odpowiednich umiejętności- nie pchajcie się i nie zajmujcie miejsca ludziom , którzy w tej pracy się sprawdza. Trzeba wiedziec na co nas stac i zwyczajnie "mierzyc sily na zamiary" a nie oczekiwać cudów. Jeśli nie nadajesz się do tego zawodu - wybierz inny a wtedy na pewno unikniesz rozczarowania.

dex
@Były pracownik 25.11.2018 14:26

Komuś tu rozdwojenie jaźni się załączyło :) Raz Właściciel a po chwili Były pracownik ....

BYŁY PRACOWNIK :) :) :)
@dex 04.12.2018 19:06

Ojojoj, chyba PRAWDA kogoś zabolała. Pisanie tego typu komentarzy i próba zasiania zamętu w głowach ludzi czytających opinie to naprawdę urągające wszelkim normom i zwyczajnie żałosne zachowanie... Pozdrawiam!

Małgorzata
@Były pracownik 25.11.2018 14:26

Pracowałam w restauracji pięć lat temu, przez okres około czterech lat. W tym czasie przez firmę przewinęła się duża ilość pracowników, na palcach jednej ręki moge policzyć tych, z którymi chciałam pracować i takich, którzy dawali coś od siebie, a nie tylko mieli wygórowane żądania. Wiekszość plotkowała po kątach jak jest źle, a nie robiła nic, zawalała obowiązki. Z jakiej racji szefostwo ma dać Tobie pracowniku podwyżkę ? Za robienie tego co jest na umowie ? Za to, że jesteś ? Trzeba dać coś od siebie, wyjść z inicjatywą, rzucić kilkoma pomysłami. Kary na umowie ? Jeżeli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i tak się zaprezentujesz to żadna kara Cię nie spotka. Ochrzan kilkakrotnie dostałam, ale zasłużony. Podwyżek też było kilka, jak chciałam się zwolnić, bo miałam za mało godzin, dostałam ich więcej. Wspominam miło. Jedyne czego mi wtedy brakowało to posiłków pracowniczych, albo rabatów na obiad, ale nigdy o nie nie zapytałam, pewie jak bym poprosiła dostałabym bez problemu. Polecam.

Małgorzata
@Małgorzata 13.12.2018 15:48

Jeszcze chciałam dodać, że napiwki były spore, za sobotę nigdy mniej niż stówka nie wpadało, a bywały trzy, ale oczywiste, że było trzeba się nabiegać między stolikami. Czytam w komentarzach jeszcze zarzut, że jest stary sprzęt, z tego co widziałam jakiś czas temu szefostwo dosyć sporo inwestuje w remony, a czy zgłaszałeś odpowiednim osobą, że brakuje sprzętu, albo że jest STARY ? Zapewne odpwoiedź brzmi nie.

Blabla
@dex 04.12.2018 19:06

Praca dla ludzi o silnych nerwach. Właściciel to furiat podjudzany przez swoją partnerkę. Uważający większość populacji za swołocz i ameby umysłowe. Jedno trzeba oddać przez całą współpracę bardzo terminowe rozliczenie wynagrodzenia (co jest plusem w tej branży) do momentu złożenia wypowiedzenia - Wtedy stajesz się wrogiem publicznym numer jeden "Państwa Kuźnia". Szkoła życia, cierpliwości, CHOWANIA DUMY W KIESZEŃ i wytrwałości. Zamiast zakładem pracy "kuźnia" mogłaby zostać zakładem resocjalizacyjnym- WIEZIENIEM.

Gutek

Gdyby te dowody były to firma nie miałaby dobrej opinii. Może to z niektórymi osobami są problemy?

Szef z szefowa zastraszają pracowników , nie wypłacają należności każą podpisać umowę niezgodna z prawem zawierająca mnóstwo kar pieniężnych za wszystko . Brak szacunku do ludzi na porządku dziennym. Posiadam dowody obciążające pracodawcę . Moje sugestie dla Kuźnia Klub: Żadna sugestia już tu nie pomoże ...

Noname

Prosze trsymajcie sie z daleka!

Noname

Prosze trzymajcie sie z daldka od tej firmy!! Właściciel oraz z szanowna małżonka nie maja zadnego szacunku do prwcoenika, na kazdym kroku monotoring orwz podsluchy oraz umowa z karami od wsshstkiego, zostalam oszukana, nie wyplacaja pelnej pensji za wyrobione godsiny, na kazdym kroku szantażuja, grożą!! Nie wyplacalni, sprzęt stary, wssystkiego brakuje, szkoda czasu oraz nerwow na nich, nie polecam prwcownik 4 miesięczny!! Moje sugestie dla Kuźnia Klub: Szanujcie ludzi inaczej zajmie sie wami polocja i inspektorat pracy! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienicie szacunek. Wobec osób

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Kuźnia Klub? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Jasiek

Firma ma dobrą opinię i jak widać na forum jest cisza, nie ma maruderów!

XXX
@Jasiek 01.02.2018 10:50

Nic się tam nie zmieniło, co miesiąc ogłoszenia- dobrze przemyśl pracę tam

Kuznia

Stek bzdur. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Zapewne anonimowy "dex" został zwolniony, bo był zwyczajnie kiepski.

XXX
@Kuznia 02.07.2015 10:09

Akurat miał rację, bo tak właśnie jest!!!

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Kuźnia Klub? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

OnaT

Pracowałam w kuźni kilka miesięcy.. z całego serca nie polecam. Nic nie jest tu przekoloryzowane. Pozytywne opinie na temat tego pracodawcy są wypisywane przez pracowników biura. Lepiej pracuje się w telemarketingu niż tam. Ze mną się też do końca nie rozliczyli. Praca tam to był mój największy błąd. Inspekcja pracy powinna tam wejść... mobbing i nic więcej

A gdzie pozostałe opinie ? wyparowały?

abc

praca wchodzi w gre tez w swieta, to raczej norma w każdym hotelu...... w recepcji pracuja fajne dziewczyny i nie mialam problemu dogadac sie z nimi w sprawie grafiku a jak cos wypadalo to sie zamienialysmy..... ale cóż, każdy musi sam ocenić...... takie moje zdanie. powodzenia. :)

xxx

czyli to wszystko pisane o szefie, obrażaniu i odejmowaniu kasy to naciągane? a jak jest z pracą w święta? i ogólnie jak ktoś studiuje dziennie?

abc

ja zakończyłam właśnie prace w kuźni, bo skończyłam studia i wyjeżdżam teraz za granice. pracowałam ponad rok, bez większych uwag. większość rzeczy tu jest dość przekoloryzowana moim zdaniem, a szkoda, bo praca ogólnie jest na prawdę ok.

xxx

pracujesz tam teraz lub pracowałeś(aś)?

ddd

Ogólnie Inspekcja pracy powinna się zająć tym pracodawcą...

xxx

o kurde a właśnie byłam tam na rozmowie w sprawie pracy i wydawało się wszystko spoko. chyba im odmówię jak zadzwonią :/ szukam kogoś kto obecnie tam pracuje na recepcji

Farelka

1. Szkolenie bezpłatne, przy czym na umowie jest klauzula, że jeżeli umowę rozwiąże pracownik przed końcem jej trwania, to płaci karę... 400zł za koszty szkolenia. 2. Brak informacji w umowie o bieżącym byciu podsłuchiwanym i podglądanym na kamerach. Szef potrafi dzwonić z zagranicy i informować złowieszczo pracowników, że WIE CO ROBIĄ i że nawet jeżeli będzie w pieprzonym kosmosie- to będzie wiedzieć. 3. Wyzywanie od roślin, warzyw, niemyślących idiotek z recepcji. 4. Potrącanie kar za np. samochód zaparkowany na ostatnim miejscu na parkingu. Co z tego, że to miejsce w żaden sposób nie jest oznaczone "nie parkować". Recepcjonistka w minus 20-stopniowym mrozie ma zasuwać na parking i prosić gościa o przestawienie samochodu. 5. Praca recepcjonistki to jednocześnie praca kelnerki, sprzątaczki ogródka, pokojowej. 6. Odejmowanie z wypłaty za źle wystawione faktury itp., byle tylko nie płacić tego co od tego roku złodziejski rząd karze płacić biednemu pracodawcy, bo przecież ci młodzi ludzie teraz, cholerne gówniarze by wszystko chcieli za darmo, a kiedyś człowiek musiał dziękować za pracę. 7. Temperatura na recepcji jest uzależniona od tej na zewnątrz, czyli zimą warto przychodzić w kombinezonie narciarskim. 8. 13zł brutto? Wróć do punktu 4 i 6.

Potejto

Kiepscy to wy jestecie ciekawe czy żona wie ze podgladasz kobiety na kamerach pajacu

Potejto

Jestescie chuja warci Kuznia to jedno wielkie gówno nie szanują swoich pracownikow wykorzystują podsluchują podgladają,okradają z uczciwie zarobionych pieniedzy i szef ze schizofrenią siedzący wciaz przy kamerach i sie onanizujacy

ban

I to jest prawdziwa twarz właściciela tego klubu

Kelnerka

Witam, też tu pracowałam i dla szefa wszyscy są kiepscy, nie ma nikogo dobrego. Taka prawda! Do tego dochodzą umowy wypłacane pod stołem i nigdy nie ma się pewności za co każą dodatkowo zapłacić. Kelnerki musiały płacić za sztućce, filiżanki, talerze.... za wszystko i to po złodziejskich stawkach wziętych z kosmosu. Do kosztu widelca doliczane był nawet dojazd szefa do sklepu Ikea i "kawa" wypita w barze - ŻARTY I KPINA Z LUDZI !!!

LALA

Ja pracowałam w Kuźni na recepcji i naprawdę dobrze mi tam było. Wypłata była zawsze na czas. Szefostwo też wyrozumiałe ( chorowałam i czasem musiałam brać wolne). Sądzę, że stawki adekwatne do wykonywanej pracy.

szef kuchnii

szczera prawda .właścicie oszust, żyd do bólu i pijak ,który myśli ,że może wszystko.całkowity brak poszanowania pracownika

Ann

Ja Kuznie wspominam dobrze. Jedno z ciekawszych miejsc w jakim pracowałam. W gastro tak już jest - raz ciężej a raz lżej. Szef rzeczywiście jest wymagający ale sporo mnie nauczył. To plus. Grunt to dobre podejście do pracy i troszeczkę pokory.

Ann

Ja Kuznie wspominam dobrze. Jedno z ciekawszych miejsc w jakim pracowałam. W gastro tak już jest - raz ciężej a raz lżej. Szef rzeczywiście jest wymagający ale sporo mnie nauczył. To plus. Grunt do dobre podejście do pracy i troszeczkę pokory.

Bang

Wszystko co ludzie pisza jest tu prawda.wlasciciel to najwiekszy warchol i prostak.podsluchy w klubie na recepcji to prawda 100%.grozby w wykonaniu Wlasciciela takze sa prawda.mozna by wymieniac wszystkie negatywy ale po co kazdy sie przekona czy to gosc czy pracownik po kilku dluzszych chwilach ze to dno.takze mam nagrane dwie sytuacje w lokalu z udzialem tego czeresniaka co nazywa siebie wlascicielem.kultury tam na pewno nie uraczycie

Marlena

Praca jak każda inna... raz lepiej, raz gorzej. Pracowałam dwa lata w czasie studiów w recepcji, praca była ciekawa i sporo sie nauczyłam.

dex

Stek bzdur to obiecywaliście na rozmowie :) standardowo umowa śmieciowa co miesiąc. A szanowny Pan właściciel nie pamięta jak po spożyciu z łapami na mnie ruszył, tylko jego PANI go powstrzymała. I jak groził że w Bydgoszczy pracy już nie znajdę :) No nic nie ma co się z koniem kopać. Nie obrażając koni bo są na wyższym poziomie rozwoju niż PAN.

Kuznia

Trochę Cię poniosło.. zapomniałeś dodać, że barman jest też zapewne ogrodnikiem, pokojową, elektrykiem, dj'em, hostessą, informatykiem i księgową :-) W gastronomii czasem jest więcej pracy, czasem mniej. Anonimowy autor zapewne spodziewał się pracy od poniedziałku do piątku od 9 do 17 - polecam poszukiwania pracy w urzędach i biurach, ale tam już trzeba mieć pewne kwalifikacje (takie wyolbrzymianie też raczej nie jest mile widziane - musiałeś być "pracownikiem miesiąca"!). Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Kuźnia Klub - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuźnia Klub