counter
3 12 63 5 1
ewa

@„Recepcjonistka„ czyli tak naprawdę niby praca na recepcji w ogłoszeniu a tak naprawdę ogarnianie całego obiektu..?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Kuźnia Klub?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kuźnia Klub?

rozczarowany
@Pytanie

między pracownikami jest okej, jak to w hotelarstwie czy gastro. ale kasta "pracodawca" to jest tragedia. niewybredne słownictwo, prymitywne odzywki, złośliwe komentarze... traktowanie człowieka gorzej niż ścierki do podłogi :/ z tego powodu zrezygnowałam w krótkim czasie, bo sytuacje zakrawające wręcz o mobbing były codziennością. nie wiem kto jest w stanie tam długo wytrzymać, ale też nie bez powodu rotacja pracowników jest duża... nie polecam

monix Nowy wpis
Kandydat
@rozczarowany

a jak z kasą i wyplatami?

Olga Nowy wpis

@„Recepcjonistka” czyli na dobrą sprawę dostaje się na raz 4 etaty... a jak z kasą w takim razie?

ewa

„Recepcjonistka”
@ewa

Tak, zgadza się. Pracy na recepcji jest najmniej. Zazwyczaj na zmianie dziennej, rano jesteś pokojową, natomiast w godzinach po południowych kelnerka i barmanka a w międzyczasie przyjmujesz gości na recepcji. Całkiem szczerze przestrzegam przed tym obiektem hotelowym.

@„Recepcjonistka”

Panie studentki, za 17 zł. na rękę to każdy oczekuje trochę więc niż przyjść, usiąść na (usunięte przez administratora) i łapę 10 wyciągać po hajs. Poza tym co wy w wieku 20 paru lat macie do zaproponowania pracodawcy... jakie umiejętności kwalifikacje??? Kucharz z 15 szelestnic doświadczeniem pracując w 48 stopniach w kuchni zarabia takie same pieniądze jak Wy. Opamiętajcie się ludzie, to jest jakiś absurd, że Paniusia jedna z drugą drinka zrobi, czy wyniesie śmieci z pokoju i już wielce zarobiona. Zapraszam do pracy po skończeniu studiów za 10 zł. na rękę wówczas dopiero się rozpłaczecie!!! Życzę więcej pokory w życiu.

@„Recepcjonistka”

Panie studentki, za 17 zł. na rękę to każdy oczekuje trochę więc niż przyjść, usiąść na dupie i łapę 10 wyciągać po hajs. Poza tym co wy w wieku 20 paru lat macie do zaproponowania pracodawcy... jakie umiejętności kwalifikacje??? Kucharz z 15 szelestnic doświadczeniem pracując w 48 stopniach w kuchni zarabia takie same pieniądze jak Wy. Opamiętajcie się ludzie, to jest jakiś absurd, że Paniusia jedna z drugą drinka zrobi, czy wyniesie śmieci z pokoju i już wielce zarobiona. Zapraszam do pracy po skończeniu studiów za 10 zł. na rękę wówczas dopiero się rozpłaczecie!!! Życzę więcej pokory w życiu.

Recepcjonistka2
@„Recepcjonistka”

Witam, ja również pracowałam w tym miejscu i w zasadzie nie rozumiem skąd taka złośliwa opinia? W gastro , w hotelu zawsze jest praca nie tylko z tył***m na recepcji - w innym hotelu na nockach dodatkowo prasowałam, maglowałam i zarabiałam mniejsze pieniądze, bo wypłacano w ratach. Pokoi było więcej więc pracy też automatycznie było więcej. Pracowałam pół roku w Kuźni i moge powiedziec, ze z czescią osób bardzo dobrze mi sie wspołpracowalo,a reszta to zwykłe lenie i nikomu nie chciało się nic robic, zlewka totalna, (usunięte przez administratora) w recepcji bo panny nawet na swoim stanowisku nie były w stanie wyrzucic smieci, przetrzec biurka czy telefonu. obrzydliwe to bylo zeby pracowac po takiej dziewczynie w lepiącym się od brudu miejscu. Mysle ze sytuacja ktora teraz sie dzieje nauczy wiele osób życia i szacunku do współpracowników. powodzenia

heh
@@obiektywnie

(usunięte przez administratora) Wszystko rozbija się o zakres obowiązków w umowie. Jeżeli jest tam tylko recepcja, to nie ma prawa się żądać innych zadań. Jeżeli są inne, no to widziało się co się podpisywało. Poraża mnie mentalność takich ludzi rodem z poprzedniego systemu. Trzeba walczyć o swoje sprawa i oczekiwać partnerskich relacji z pracodawcą, a nie wiernopoddańczych. Jeżeli się na coś obie strony umawiają, to to ma być dotrzymywane i tyle, Nie oceniam jak było tu. Po prostu rozbawiła mnie ta "obiektywna" opinia.

Recpecjonistka2
@heh

Chyba wolę mieć mentalność niewolnika, niż męczennika, dla którego np. podanie talerza do stołu jest ogromnym wyzwaniem i powodem do strojenia fochów i bohaterskiej walki z "nieuczciwym" pracodawcą, który zamiast składać pokłony za to, że łaskawie się przyszło do pracy to jeszcze prosi o zrobienie tego, czy tamtego. Co za rażąca niesprawiedliwość! Mnie również poraża mentalność, ale ludzi jak Ty. Walcz o swoje prawa, ale przed podpisaniem umowy pomyśl może z 10 razy, czy w ogóle nadajesz się do jakiejkolwiek pracy, bo raczej nikt nie szuka takich właśnie młodych i zaognionych w tył**u pracowników. I uwierz mi, że z takimi ludźmi prezentującymi takie "kozackie" podejście kiepsko się pracuje i zazwyczaj za nich odwala się robotę, bo "oni nic nie muszą" ... Nie polecam, a musiałam po takich osobach przejmować zmianę i jednocześnie zrobić to, czego inne dziewczyny nie zrobiły bo miały robotę gdzieś bardzo głęboko i nie przejmowały się tym, ze ktoś inny za nich musi to wykonać. Dla mnie to brak szacunku, między innymi do współpracowników. Może kiedyś trafisz na równego sobie i popracujesz z takim wojownikiem- zobaczysz jak to jest i wtedy wrócimy do naszej pogawędki. Pozdrawiam. :)

Recepcjonistka
@@obiektywnie

@obiektywnie. W umowie jasno i wyraźnie określone są warunki pracy - obsługa recepcji oraz baru konsumpcyjnego. Zakres obowiązków którę MUSISZ wykonać zostaję przekazany dopiero w momencie w którym zaczynasz pracę i jak wspomniałam wcześniej wiąże się to ze sprzątaniem sal restauracyjnych, toalet, myciem okien w budynku co nie jest przekazane podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w trakcie podpisania umowy którą właściciel oferuję. Nie wiem co mogą zaoferować dwudziestoletnie studentki bez doświadczenia, wiem natomiast co może zaoferować doświadczony pracownik z dyplomem ukierunkowanym w branże hotelarską, którym jestem. Swoją opinie wyrażam w oparciu o pracę jaką zastałam w hotelu, nic co zawarłam w swoich wypowiedziach nie jest wymysłem a faktami, którę zastajesz po zawarciu umowy. Miałam okazję pracować w kilku obiektach hotelarskich w kraju oraz za granicą, począwszy od szczebla służby pięter aż do stanowiska recepcji. Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku oraz wyzyskiem, ucinaniem pensji i karami finansowymi. Myślę, że rotacja ludzi, którzy przewijają się w obiekcie jest wystarczającym powodem do przemyśleń. Osobom, którę wolą przekonać się na własnej skórze, jak wygląda praca w tym hotelu, życzę jedynie cierpliwości i wytrwałości.

rozczarowany
@ewa

to miejsce zawsze mi się dobrze kojarzyło; studenckie życie moich rodziców jako renoma. niestety jest tak jak mówicie. oferta pracy mówi "recepcjonistka", ale robisz w 5 różnych zawodach... nie żeby było coś złego w byciu barmanem, kelnerem, pokojówką i sprzątaczką - ale w takim razie oferta pracy oraz rozmowa kwalifikacyjna powinna o tym jasno mówić prawda? jak również moje największe rozczarowanie to nawet nie tyle zakres obowiązków co atmosfera. szefostwo to wybaczcie słownictwo ale mówię delikatnie - straszliwe (usunięte przez administratora) już język jakiego używają co was na co dzień... jakieś przytyki kąśliwości. jeśli więc nie przeszkadza wam robienie na 5 etatach - rozważcie jeszcze klimat pracy... między pracownikami jest okej, ale przełożeni, szacunku za grosz do drugiego człowieka. chyba, że prawda, zamierza duuuużo wydać w lokalu. naprawdę - wstyd...

rozczarowany Nowy wpis
@heh

wiesz, że "obiektywna" opinia jest pisana przez właścicieli :D tak że tego xD

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 187 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Kuźnia Klub podczas okresu próbnego?

„Recepcjonistka„

Praca w tym miejscu to istny horror. Właściciel traktuje personel jak złodziei, a sam jak się okazało jest (usunięte przez administratora) nie wypłacając całkowitej pensji. Każdy mądry który tam trafi, bardzo szybko otworzy oczy i podziękuje za współpracę. Wyzysk, oczekiwania od pracownika są tak wygórowane, ze się odechciewa - bycie recepcjonistka, barmanka, kelnerka, pokojową a na nocnych zmianach sprzątaczką aby zachować czystość w obiekcie. Ciągle kontrole z PIPu, których sam właściciel zaczyna już unikać. Dla tych którzy lubią uczyć się na własnych błędach przestrzegam przed tym miejscem. „Recepcjonistka”

Konrad

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o pracy w firmie?

Dex
@Konrad

Nie

Osoby , które wypisują negatywne opinie niech napiszą lepiej jakimi byli pracownikami !!! Byliscie tacy super i serio za dobrze wykonywana prace dostawaliscie kary ??? NIKT kto pracuje dobrze i jest uczciwy nigdy nie został źle potraktowany !!! Ale jeśli przychodzisz do pracy z nastawieniem "co zrobić żeby się nie narobić a zarobić" lub zwyczajnie podpisujesz umowę a potem migasz się od pracy - nie wykonujesz swoich obowiazkow , zostawiasz po sobie (usunięte przez administratora) na swoim stanowisku tudzież w ogole nie przychodzisz do pracy i wymyślasz sobie różne powody tej nieobecności (nagła choroba, śmierć babci lub wujka) i nawet nikogo nie uprzedzasz (bo przecież po co- Ty możesz być nie fair i to jest ok ) to czego się spodziewasz ? Pochwały ??? Powodzenia w innych firmach - ciekawe czy przyjmą was z otwartymi ramionami !!! To , że jest mało dobrych pracowników nie oznacza że można sobie lecieć w kulki - wszędzie musicie się wykazać i nikt nie będzie dawał Wam wypłaty za nic. Apel do osób które to czytają - sprawdźcie sami jak jest , nie bazujcie na opiniach innych. Wystarczy spojrzeć na te obraźliwe komentarze , które niekiedy przekraczają wszelkie granice przyzwoitości. Z pewnością nie wypisują ich osoby , które mają "coś " w głowie , tylko zwyczajni kombinatorzy , którzy najdłuższy okres jaki przepracowali w jednej firmie to może miesiąc z czego pewnie 3/4 miesiąca byli na L4. I tak skaczą sobie od firmy do firmy i czuja sie wszedzie pokrzywdzeni. Takim osobom nigdy i nigdzie nie bedzie dobrze ! To jest gastro - tu nie ma miękkiej gry , trzeba po prostu pracować , niekiedy na pełnych obrotach. Jeśli nie macie odpowiednich umiejętności- nie pchajcie się i nie zajmujcie miejsca ludziom , którzy w tej pracy się sprawdza. Trzeba wiedziec na co nas stac i zwyczajnie "mierzyc sily na zamiary" a nie oczekiwać cudów. Jeśli nie nadajesz się do tego zawodu - wybierz inny a wtedy na pewno unikniesz rozczarowania.

dex
@Były pracownik

Komuś tu rozdwojenie jaźni się załączyło :) Raz Właściciel a po chwili Były pracownik ....

BYŁY PRACOWNIK :) :) :)
@dex

Ojojoj, chyba PRAWDA kogoś zabolała. Pisanie tego typu komentarzy i próba zasiania zamętu w głowach ludzi czytających opinie to naprawdę urągające wszelkim normom i zwyczajnie żałosne zachowanie... Pozdrawiam!

Małgorzata
@Były pracownik

Pracowałam w restauracji pięć lat temu, przez okres około czterech lat. W tym czasie przez firmę przewinęła się duża ilość pracowników, na palcach jednej ręki moge policzyć tych, z którymi chciałam pracować i takich, którzy dawali coś od siebie, a nie tylko mieli wygórowane żądania. Wiekszość plotkowała po kątach jak jest źle, a nie robiła nic, zawalała obowiązki. Z jakiej racji szefostwo ma dać Tobie pracowniku podwyżkę ? Za robienie tego co jest na umowie ? Za to, że jesteś ? Trzeba dać coś od siebie, wyjść z inicjatywą, rzucić kilkoma pomysłami. Kary na umowie ? Jeżeli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i tak się zaprezentujesz to żadna kara Cię nie spotka. Ochrzan kilkakrotnie dostałam, ale zasłużony. Podwyżek też było kilka, jak chciałam się zwolnić, bo miałam za mało godzin, dostałam ich więcej. Wspominam miło. Jedyne czego mi wtedy brakowało to posiłków pracowniczych, albo rabatów na obiad, ale nigdy o nie nie zapytałam, pewie jak bym poprosiła dostałabym bez problemu. Polecam.

Małgorzata
@Małgorzata

Jeszcze chciałam dodać, że napiwki były spore, za sobotę nigdy mniej niż stówka nie wpadało, a bywały trzy, ale oczywiste, że było trzeba się nabiegać między stolikami. Czytam w komentarzach jeszcze zarzut, że jest stary sprzęt, z tego co widziałam jakiś czas temu szefostwo dosyć sporo inwestuje w remony, a czy zgłaszałeś odpowiednim osobą, że brakuje sprzętu, albo że jest STARY ? Zapewne odpwoiedź brzmi nie.

Blabla
@dex

Praca dla ludzi o silnych nerwach. (usunięte przez administratora). Jedno trzeba oddać przez całą współpracę bardzo terminowe rozliczenie wynagrodzenia (co jest plusem w tej branży) do momentu złożenia wypowiedzenia (usunięte przez administratora)Szkoła życia, cierpliwości, CHOWANIA DUMY W KIESZEŃ i wytrwałości. (usunięte przez administratora)

Paulina
@Były pracownik

Wlasciciele slyna z tego ze wpisuja sobie wszedzie dobre opinie i sami robia sobie dobry PR, nawet tu! Strzezcie sie tego miejsca! Wszystkie negatywne opinie to prawda! Podsluch, poniżanie, kary finansowe np a stłuczenie filizanki, do tego pensja jest doslownie jalmuzna od pana J.

Gutek

Gdyby te dowody były to firma nie miałaby dobrej opinii. Może to z niektórymi osobami są problemy?

(usunięte przez administratora)Brak szacunku do ludzi na porządku dziennym. Posiadam dowody obciążające pracodawcę . Moje sugestie dla Kuźnia Klub: Żadna sugestia już tu nie pomoże ...

Noname

Prosze trsymajcie sie z daleka!

Noname

Prosze trzymajcie sie z daldka od tej firmy!! (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Kuźnia Klub: Szanujcie ludzi inaczej zajmie sie wami polocja i inspektorat pracy! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienicie szacunek. Wobec osób

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Kuźnia Klub? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Jasiek

Firma ma dobrą opinię i jak widać na forum jest cisza, nie ma maruderów!

XXX
@Jasiek

Nic się tam nie zmieniło, co miesiąc ogłoszenia- dobrze przemyśl pracę tam

Kuznia

Stek bzdur. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Zapewne anonimowy "dex" został zwolniony, bo był zwyczajnie kiepski.

XXX
@Kuznia

Akurat miał rację, bo tak właśnie jest!!!

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Kuźnia Klub? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

OnaT

Pracowałam w kuźni kilka miesięcy.. z całego serca nie polecam. Nic nie jest tu przekoloryzowane. Pozytywne opinie na temat tego pracodawcy są wypisywane przez pracowników biura. Lepiej pracuje się w telemarketingu niż tam. Ze mną się też do końca nie rozliczyli. Praca tam to był mój największy błąd. Inspekcja pracy powinna tam wejść... mobbing i nic więcej

A gdzie pozostałe opinie ? wyparowały?

abc

praca wchodzi w gre tez w swieta, to raczej norma w każdym hotelu...... w recepcji pracuja fajne dziewczyny i nie mialam problemu dogadac sie z nimi w sprawie grafiku a jak cos wypadalo to sie zamienialysmy..... ale cóż, każdy musi sam ocenić...... takie moje zdanie. powodzenia. :)

xxx

czyli to wszystko pisane o szefie, obrażaniu i odejmowaniu kasy to naciągane? a jak jest z pracą w święta? i ogólnie jak ktoś studiuje dziennie?

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia Klub - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kuźnia Klub
3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Gdańska 67