eBanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Michałowice

Opinie o eBanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Adi

A wiecie może czy jest jakaś możliwość na pacę dodatkową w tej firmie?

Ulotkarz.
@Adi 13.10.2017 08:47
A wiecie może czy jest jakaś możliwość na pacę dodatkową w tej firmie?

Tak jest mozliwosc pracy jako ulotkarz.Postawia Ciebie w 1 miejscu i rozdajesz ulotki.I teraz najlepsze polowe Tobie nie zaplaca jak ludzie nie beda przychodzic do oddzialu.

@Ulotkarz. 13.10.2017 11:03

Bravo w końcu prawda!!!

hmm

ja jestem sceptycznie nastawiony do opinii na takich forach, bo czesto wypisuja je jakies sfrustrowane osoby, a cos dobrego to sie rzadko pisze, bo po co

@hmm 13.10.2017 15:49

Czyżby? Ciągle rotacje tam macie wystarczy wpisać doradca klienta 2-3 tys olx i wszystko w temacie chyba że archiwum już dobrze wyczyszcone. 6 msc i won, i kto 0racuje dłużej Centrala?

Apacz

Witam, trafiłem na ofertę pracy "Przedstawiciel windykacji terenowej" w Trójmieście. Rozważam wysłanie cv. Jaka jest wasza opinia o tym stanowisku, zarobkach, środowisku pracy? Pozdrawiam

Adrian
@Apacz 19.10.2017 10:53

Kasa jest Ok , ale 90% czasu w samochodzie.

Pracujacy

Ja tu pracuje kilka miesiecy i odradzam ta firme! Pieniadze pod stolem wyplacane z premii inaczej na czarno.To prawda co piszecie.Przy chorobie dostajecie od najnizszej 80% ! To nic,takiej hu.jowej atmosfery jeszcze nie widzialem.Z Bogiem.Firma oszukuje windykatorow na rozliczeniach.Sami w systemie podaja nie zawsze po 15 dniu jak tlumacza na rozmowie tak aby celowo nie wyplacic premii.Jak dodaja to osoby z bardzo dlugim przeterminowaniem.Mala baza do sciagniec = mala kasa.

Konkurent
@Pracujacy 18.10.2017 22:01

Szkalujesz firmę i pracujesz, dziwne ?? - jak nie pasuje to po prostu zrezygnuj. Przeglądałem wpisy i czuć w opiniach jedną osobę tylko zmiany w nikach ( Pracujący ,Michał , Monika) która ciągle jedzie na stanowisko Windykatora, tematyka jest ta sama i niektóre zdania się powtarzają. Pachnie tu złośliwością i nie koniecznie prawdą.

Myszka

Ja pracy nie podjelam jak sie dowiedzialam na rozmowie ze pieniedze z premii sa placone nie na umowie,tylko do reki w oddziale :/ I ta pensja niska najnizsza krajowa :/ Ogloszenia wisza caly czas..

stary wyjadacz
@Myszka 17.10.2017 21:57

stary numer , a co mieli powiedzieć ci wprost , ze nie nadajesz się - to łatwiej podsunąć słabą kalkulację i sama się wycofasz. Ale powodzenia w dalszym poszukiwaniu, głowa do góry:)

Emila

A do którego oddziału sie starasz o pracę? Mialas juz ten ostatni etap jak bylo? Udalo sie. Ja narazie wyslalam dokumenty na to samo stanowisko i nikt jeszcze nie zadzwonił :( a wiecie moze jak to teraz jest ze szkoleniami dla nowych? Nadal są w Wawie?

BLOGGER

Pracownicy zawsze marudzą i tak już będzie zawsze - wszyscy by chcieli kasę najlepiej za nic. Wiem że pracują tam ludzie od bardzo dawna - więc chyba to zależy od chęci do pracy ..a marudzący i opisujący negatywne informacje to po prostu lenie , które nie zagrzały miejsca bo ktoś im kazał pracować... i tyle w temacie ..zawsze warto spróbować ...

WidzialemWszystko

Nie polecam.Szkoda Twojego czasu :/

Szukający

Co jest w tym zakresie pracy na kierownika reklamy , dokładnie Koordynatora terenowego reklamy? Czy chodzi o jakieś kampanie internetowe, promowanie firmy w necie, ?? Ogólnie pasuje mi testanowisko, ale bym prosił o jakieś szczegóły .

ff
@Szukający 14.10.2017 09:49

to poprostu zadzwoń do firmy i się dowiesz wszystkiego, ale samo terenowy znaczy , że raczej w ternie praca.

Mirek

Major z tego co słyszałem mają również bardzo stare auta i to bez klimy. Firma nie jest godna polecenia.2000 brutto na umowie to jest śmiechu warte. Zero dodatków,zero socjalu.Bonusów na święta,bonów.Siedziba firmy wygląda jak schronisko dla bezdomnych w środku.Jeden wielki syf,bałagan,brud.Już widać z czym mamy doczynienia.

Angelika

Wtam :) 16 pażdziernika jadę na szkolenie do Wawy, jest ktoś jeszcze z Kalisza? Razem raźniej ;)

Karka
@Angelika 10.10.2017 13:18

jutro jestem umówiona na rozmowa. czy warto iść

ola

Czy ta firma otwiera jakieś nowe oddziały? Mają bardzo dużą ofertę pracy na różne stanowiska w różnych miastach. Słyszałam sporo dobrego i chętnie bym aplikowała. Może ktoś podpowie mi jakie warunki dają nowym pracownikom? Mam niezbyt duże doświadczenie w pracy w banku bo tylko 4 m.

Anonim
@ola 04.10.2017 10:05

na pewno Kalisz , Gorzów, Łomża , te info mają na stronie, a czy więcej ... Warunki jak w finansówce podstawa +prowizja od sprzedaży. A z tym doświadczeniem to przesadzają, biorą wszystkich co umieją liczyć:)

Windykacja

Major
@Windykacja 03.10.2017 13:51
Jakimi samochodami firma jeździ? W poprzedniej firmie miałem Skodę Octawie 2016r w kombi. Jak tutaj z autami?...

Skoda citygo i punkcikami po 4 m, ana początek 3 latek

Adam

Czy przedstawiciel windykacji dostaje samochód do dyspozycji, czy tylko w godzinach pracy? A i czy jest limi t kilometrów na miesiąc? - dzieki.

@Adam 01.10.2017 20:11

Auto masz do dyspozycji , ale limit km na prywatne wyjazdy jest ustalony. I tak będą wiedzieć o tobie wszystko , gpsy są w każdym samochodzie. i tyle .

MIchał.
@Adam 01.10.2017 20:11

Limit na jazdy prywatne autem jest tak ustalony ,że masz do dyspozycji ZERO KM DARMOWYCH NA JAZDY PRYWATNE.Wszystko masz w umowie.Nie zapomnij wziąć ze sobą ksero umowy użyczenia auta bo SPECJALNIE W WARSZAWIE Tobie jej nie dadzą.Chcą specjalnie Was zrobić żeby w razie czego powiedzieć ,że auto zostało uszkodzone.Tak robią nagminnie.Patrz co podpisujesz bo auta zazwyczaj są nie kompletne uszkodzone(uszkodzone lampy,bardzo brudne to standard w środku,i na zewnątrz) .I jeszcze jedno zastanówcie się czy chcecie podpisywać umowę z takimi ludźmi co wciskają weksel in blanco do podpisania.Poczytajcie poczytacie.Bo na rozmowie tłumaczą ,że to jest potrzebne dla podpisaniu umów. Firma będzie miała bardzo duże problemy finansowe przez swoje mataczenie,oszukiwanie,mydleniu oczu swoim pracowników oraz klientom. Na początku robią dobrą atmosferę i duże zamieszanie na rozmowie. Proszę robić zdjęcia umów podpisywanych,bo podpisując je dajecie im 1 egzemplarz. Zgłoszone do Inspekcji Pracy.

Monika

nie polecam:/

symatyczna

Miałam sporo pomysłów i chęci , ale od doradców niewiele zależy, chęci musi mieć także kierownik regionu. ale do tej samej rzeki dwa razy sie nie wchodzi . Jako doradca 3-4 na ręke , a podstawa 2 Ogólnie firma ok.

Angelika

Witam. Nie dawno odbyłam rozmowę na Szczecin. Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji jak tam faktycznie się pracuje ? Jakie jest dokładne wynagrodzenia ? czyli podstawa ile + premia mniej wiecej ile można wyciągnąć tam ?

Admin

Niestety nie wszyscy użytkownicy zabierają swoją kulturę osobistą do sieci;/ szkoda

Andrzej

Taa firma robi w balona najpierw Ciebie a następnie klientów ...

@Adam

Adam

Witam, czy ktoś Was, kto ma doświadczenie w pracy w windykacji terenowej , mógłby napisać coś więcej na temat: - szacunkowych zarobków, - narzędzi pracy (konkretnie dostępności samochodu), Pozdrawiam

Swój
@Adam 15.09.2017 20:36

@Adam 2017-09-16 20:40 Fura , skóra i komóra :) masz podstawę i prowizję od zbiórki . 4 powinieneś zarobić jak jesteś ogarnięty, a powyżej jak soboty będziesz zarywał.

O

o co chodzi z tą wielkością miasta? obszarowo czy ludność? i jaki to ma wpływ na wynagrodzenie?

Asia

Właśnie dostałam zaproszenie na szkolenie do Warszawy od 18.09. Jak czytam te wszystkie opinie to jestem szczerze mówiąc zmieszana, ale z drugiej strony, w której pracy od razu jest super i leci z każdej strony kasa. Nie wiem może i jestem naiwna ale mi zaproponowano 2000 netto, plus premie i za szkolenie . Wszystko mam na piśmie więc raczej nic nie powinno odbiegać od tego co mnie poinformowano. Powodzenia marudnikom i życzę pracy bez stresów, jak taką znajdziecie dajcie znać...

Monika
@Asia 14.09.2017 13:18

Za szkolenie to normalne ,że dostajesz pieniądze bo jesteś już w pracy. Nie zachęcaj ludzi na siłę do pracy.Piszecie mnóstwo pozytywnych komentarzy,a negatywy są usuwane. Jakie premie? 2000 brutto.Zrób tak.Zadzwoń do oddziału na przełomie 6 miesięcy.Będą tam pracować przynajmniej 3 nowe osoby.Wniosek rotacja i to za najniższą krajowa.Oszczędni to bólu,kłamcy.Wielkie cwaniaki w tej firmie! Boją się sądu .

wiodąca
@Monika 12.10.2017 12:26

pracuje w firmie od roku. po Twojej opinii widać ze byłas słaba ;) Nikt tam nie idzie po samą podstawę bo prowizje i premie stanowią większą część wynagrodzenia (oczywiscie jak sie umie rozmawiać z ludźmi i nie jest sie leniwcem czekającym aż zdecydowany klient sam przyjdzie i będzie sie prosił o produkt)

Karolla

ja byłam na rozmowie i czekam na odpowiedź. warunki to bezpłatne szkolenie , 2 tygodnie w Warszawie. a w ogłoszeniu nic o tym nie było, żadnych innych szczegółów odnośnie podstawy itp. ogólnie rozmowa spoko ale w sumie to nie wiem kogo szukają, mam wrażenie że po bankowości.

O

Podstawa 2000 netto , aprowizja w/g progów sprzedażowych w zależności od wielkości miasta.

Elka

ja również dosłam propozycję pracy na stanowisku doradcy. Ile brutto Ci zaproponowali??

dawos

kochaniutka są 2 egzaminy na koniec szkolenia:)

odp

z tego co się orientuje szkolenia są zawsze w Warszawie ( ok 2 tygodni ), hotel , wyzywienie firma zapewnia.

Becia

Hej ile mozna zarobic na poczatek na infolinii i ile sie dostaje za obsluge iklienta bo jest taka opcja w ofercie pracy. Z gory wielkie dzieki za odp :)

natalia

Słyszałam wiele o firmie i złożyłam cv a obecnie czekam na info o rozmowie. Może kilka informacji dowiem się przed rozmową?

Agatka

Czy ktoś wie , czy potrzebują doradców w Pile? I czy koniecznie trzeba być po bankowości? Pracowałam w ubezpieczeniach.

Andrzej

Miałem rozmowę jakiś czas temu. Niby z prezesem wszystko było uzgodnione kalkulację ile mogę zarobić przy danym zaangażowaniu miały zostać wysłane mailowo aż tu 0 meila prezes nie odbiera telefonów. Więc taka to firma. Nie polecam.

Basia

A jak z rozmową kwalifikacyjną ? Jak ona się odbywa i czy długo się czeka na odp ?

Ross

Całkowicie rozumiem osoby, którym nie udało się uzyskać pracy, ale to nie jest powód żeby na łamach portalu wypisywać takie brednie i fałszywe informacje.

Arczi

W windykacji terenowej może i i trzeba się na pracować i jest dużo jazdy ale za to wypłata też jest dobra. polecam ludziom którzy chcą pracować i nieźle zarobić .

Zosia.

Nie polecam tej firmy nikomu. W tej firmie nie zarobicie dobrych pieniędzy.Rotacja w biurze jak i windykacji ogromna. 1-2 miesiące i następny pracownik.Tak w kółko w każdym oddziale.

Basia

@Basia 16.08.2017 06:14
Mam pytanie czy sa osoby które pracują w tej firmie i mogą coś więcej powiedzieć o wypłaci o etacie i o atmosferze ??...

nie mogą, domyśl się dlaczego - sam twój post mówi za siebie

Ziom

W jakiej branży masz tak ze jak zrobisz plan w 80 % to dostajes jakąś kwotę premi ?? W żadnej bo Jest to mało mobilizujace.

Elanet

Polecam:) Pełna kultura pracy.

Maryla37

Najlepszą fuchę to mają analitycy w głównej centrali tak słyszałam. I proszę o pomoc - czy szkolenia na doradców do placówek są regularne, czy indywidualnie ustalane.?, i czy zawsze w Warszawie?

Zostaw opinię o eBanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eBanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Sp. komandytowa