Martinex s.c.

Szczecin

Martinex s.c.

Opinie o Martinex s.c.

Jak wygląda praca w Martinex s.c.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

LUZIK

Preferowane Emerytki, ponieważ jeszcze się Szef nie dorobił, a one nie żądają żadnych podwyżek, pracują ....., bo muszą, a my ..., normalni pracownicy pracować nie musimy. Abolutnie nie polecam nikomu pracy w tej Firmie bez żadnego rozwoju zawodowego ani perspektyw. Tam nikt nie rozwinie skrzydeł..... Nikt nic nie osiągnie.....

BP

Praca dla emerytek,które są tam szczególnie preferowane.Najniższa krajowa,brak dodatku za nadgodziny i pracę w nocy,a po 180-192 h miesięcznie do przepracowania.Nie polecam.

Yeti

Nie polecam tej firmy. Najniższa krajowa, brak jakichkolwiek podwyżek, perspektyw. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Martinex s.c. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martinex s.c.